reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziewczyny.. a ja zaczęłam plamić krwią.. nie wiem skąd to, było tego malutko, po prostu na papierze po robieniu siku zauważyłam :/
nie mam pojęcia co robić
może to z badania z przedwczoraj :/
nic mnie nie boli, zero skurczy, mały fika

dzwoniłam do 2 szpitali czy możliwa jest konsultacja z ginem przed ew. przyjęciem to nie, wszędzie od razu na oddział:/

Mam nadzieję że to takie jednorazowe plamienie i już jest dobrze. Jak coś to jedz odrazu do szpitala sprawdzić to. Daj znać co u Ciebie.

Mam pytanie czy ten hamaczek w wanience da się póżniej zdjąć?

Łóżeczko już dziś koło 17 przywiozą:)








 
reklama
Hej dziewczyny! u mnie dziś też piękne słoneczko oby tak cały dzień:-)
zdec-ja to zabieram taką dużą jak na wakacje lepiej się zabezpieczyć i mieć wszystkiego więcej niż za mało a jeszcze przecierz rzeczy dla dzidzi muszą się zmieścic:tak:
cytrusik-możliwe że jak tylko troszke krwi to od badania jak w poprzedniej ciąży pojechałam do szpitala bo mi krew poleciała to odrazu się pytali czy mnie badał lekarz albo czy to po stosunku tylko u mnie to wtedy od skurczy było całą noc miałam już takie bolesne.
gosiagro-dziwne że przy skracającej się szyjce dopiero za dwa tyg mi odkąd mam krótszą czyli od 5 tyg każe przychodzić co 2 tyg i chyba niedługo przez to zbankrutuje co dwa tyg 150zł:crazy:
Ai zapomiałam dziś dzień mierzenia brzuszków u mnie 96 o rany 3 cm na plusie od zeszłego tyg jak stał w miejscu to stał a teraz jak ruszył to pełną parą!
 
Ostatnia edycja:
Ewela no ja też wspominam cesarke jako koszmar bo dostałam znieczulenie ogólne w bólach i potem jak się wybudziłam to musieli mi tlen podłączyć bo nie mogłam złapać oddechu ... I tak w masce tlenowej leżałam 24h ... potem następne 12h mineło nim wstałam no i opieka średnia ... Mi też maluch płakał z głodu bo nie miałam pokarmu a małpy mleka nie chciały dać potem mąż mi dowiózł więc mialam swoje w szafce. Na całe szczęscie męża miałam non stop przy sobie a Tobie współczuje przeżyć...

Dziewczyny a podpowiecie mnie gdzie znajde wyprawke? Co potrzebuje dla siebie a co dla dziecka ;) bo niby rodziłam 9 miesiecy temu ale mimo tego zbytnio nie pamiętam :p ;)

Ubranka też właśnie piore a jutro będe prasowac a mam tego caaaaałe mnóstwo :) praktycznie już mam wszystko tylko jeszcze czekam na łóżeczko ale nim pochwale się na odpowiednim wątku.
 
Witam dziewczyny czwartkowo :-) u mnie obwód brzucha 105 cm :-D więc 2 cm więcej niż tydzień temu, poza tym zważyłam się dziś i mam już 17 kg na plusie :baffled: to chyba za dużo, nie....? Wcześniej jak nie tyłam to nie, a teraz to co miesiąc mam 4-5 kg więcej...

Dziś miałam mieć usg, ale jak poszłam to lekarz mnie oświecił, że on tylko we wtorki i piątki wykonuje... a sam mnie ch*j złamany zapisywał na dziś :angry: i pretensje miał do mnie, że się nie upewniłam... jak sam mnie na dziś zapisał normalnie szkoda słów... tak mnie zdenerwował, że więcej do niego nie pójdę :no: już wolę dojeżdżać do Łodzi 90 km do mojej poprzedniej gin. Ona przynajmniej normalna jest i usg na każdej wizycie robi i badania zleca... wrr postaram sie już nie denerwować, bo nic to nie da...

Idę prasować...
 
no hej... ach dziewuszki kochane powiem Wam, że z tymi izbami przyjęć to jest śmiech na sali... byłam w 2 szpitalach, nigdzie zero konsultacji bez przyjęcia na oddział. a ja naprawdę ostatnie o czym marzę to iść do szpitala, z którego wiem, że wyjdę dopiero w pon, nawet jeśli nic mi nie jest a to plamienie było efektem rozrzedzonej clexanem krwi czy ostatniego badania, na co mam wielką nadzieję

gdyby mi któryś lek powiedział, że muszę do szpitala - ok, dla dzidzi wsio. ale ja nie mam żadnych bóli, Mały miał mierzone tętno jest wsio ok, bryka sobie grzecznie, 2 dni temu miałam usg etc i wsio było ok, a to plamienie było tak niewielkie i jednorazowe, że gdybym była trochę mniej przytomna nad tym ranem to nawet bym go pewnie nie zauważyła. no ale było i nie da mi to spokoju dopóki ktoś nas nie przepada z góry na dół, a moja głupia gin akrat dziś miała dyżur i w związku z tym przyjmuje dopiero wieczorem więc dupiato. najlepsze jest to, że jakieś głupie fatum postanowiło tak zorganizować godziny przyjęć czwartkowe okolicznych ginów, że żaden nie przyjmuje przed 16stą, oprócz jednego który miał full zapisów.

ale godzinę po moim telefonie zadzwonił, że zwolniło mu się miejsce na 14.50 więc dobre i to. narazie leżę i się niepokoję, ale w sumie to jak na mnie jestem dosyć spokojna, mam nadzieję, że gdyby coś było nie tak to instynkt jakoś dałby znać.
średnio fajne opinie o tym ginie czytam, ale co mi tam, ważne z kimś skonsultować. poza tym ma usg 3d i 4d więc może się załapiemy ;)

co Wy byście na moim miejscu zrobiły gdybyście zauważyły na papierze takie plamienie jasną krwią ale tak niewielkie że nawet wkładka czyściutka? dałybyście się do szpitala wciupać?


skąd u Was taka pogoda :p? tu leje, zimno, ciemno i w ogóle do bani dziś wsio :/

nie ma to jak wprowadzać negatywne wibracje w forum, wybaczcie ;)
 
Hej Przyszłe mamusie;)Widzę, że pralki chodzą na pełnych obrotach;)Ja idę szybko zrobić obiad i lecę do szpitala bo koleżanka ze swoją córcią tam jest;(Biedne maleństwo ma zapalenie oskrzeli.....w nocy jechała z nią karetką;(U mnie kolejna paczka z allgero z ubrankami....dobrze, że mój brat jest za granicą to teraz wszystko składuję u niego....zawaliłam pokój moich rodziców który jest wolny, swój po części i mojego brata;)
Słoniczka co do wypłaty z Zus ja jestem dłużej już na zwolnieniu niż 33 dni dlatego wypłaca mi Zus;)Piewrsze 33 dni płacił pracodawca;)
U mnie takie słonko dzisiaj:)
images.jpg
 
Czesc dziewczynki:)
Ale sliczna pogoda, cieplutko i slonecznie:) az sie chce zyc.....

liliti biedactwo, trzymaj sie dzielne dla malenstwa; jeszcze kilka tyg, choc te 2-3 i maluszek bedzie z Toba
cytrusik mysle ze skontrolowac sie warto,lekarz oceni szyjke; skoro jak piszesz to naprawde niewielka ilosc to najprowdopodobnej peklo jakies niewielkie naczynie, tak sie czesto zdarza, moze byc to po badaniu albo stosunku;
inna przyczyna jest odejscie czopa sluzowego,ale to malo prawdopodobne u Ciebie bo krwi powinno byc znacznie wiecej i takie odejscie zapowiada rozpoczynajacy sie porod w okresie 24-48godz,wiec za wczesnie w stosunku do Twojej ciazy;
mysle ,ze to nic groznego ale zbadaj sie
 
Hej kobietki! ja też się bardzo rzadko odzywam ale za to czytam Was codziennie :tak:
U mnie dziś też piękna pogoda - oby było tak codziennie:-)
U mnie w miare ok, z malutką wszystko dobrze,bryka sobie w ciągu dnia bardzo często. Nie jest dobrze natomiast z moim żelazem-od kilku miesięcy się nie wchłania i jeśli spadnie mi jeszcze bardziej to będę musiała iść do szpitala i mieć podane dożylnie:-( bo już w tej chwili mam początki anemi.
Tak poza tym to tak czytam że wszystkie robicie prania ciuszków, ja już mam co prawda chyba wszystkie ubranka ale jeszcze nie piore bo nie przygotowalismy jeszcze pokoiku dla małej,zabiore sie za to po weekendzie majowym. Ostatnio złapał mnie straszny leń! wychodze z psem rano na spacer i nie mam juz siły nic robic ;-)
A napiszcie mi czy Wasze dzieciaczki budzą Was w nocy? bo moja w nocy jeszcze mnie nigdy nie obudziła:sorry:
 
reklama
Do góry