reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie Dziewczęta!

Podać Wam przykład sklerozy ciążowej...zapomniałam,że w niedzielę mamy z mężem pierwszą rocznicę ślubu! I to nie ja sobie o Tym przypomniałam, tylko moja Kochana przyjaciółka zadzwoniła wczoraj wieczorem, z prośbą o poradę odnośnie maluszka i mi to uświadomiła :-D:szok:
Już wiem czemu mój mąż się mnie wczoraj pytał jak się czuje i czy mi się poprawia, podejrzewam,ze coś szykuje, bo nawet moja mama odbiera w piątek Patryka z przedszkola i zabiera Go na weekend, rzekomo,żebym mogła odpocząć;-):tak:
Ciekawa jestem co ja teraz dam mu w prezencie...jak jestem uziemiona w domu a na internet już chyba za późno....muszę chyba kogoś zaangażować w kupno prezentu:-)

cytrusik- daj znać co i jak, ale wydaje mi się,że to krwawienie to po badaniu, ja raz tez tak miałam! Trzymam kciuki!

badaicka- napewno wrócisz z dobrymi wieściami!

Miłego dnia Kochane!
 
reklama
Dziewczyny ja mam takie pytanie z zupełnie innej bajki jak zwykle.
Fakt, nie pamiętam do końca większości mamuś z samego początku.
Ale z tego co sobie przypominam to była z nami mamusia, która w lipcu '09 urodziła przez cesarkę pierwsze dziecko i wtedy jak do nas dochodziła na samym początku to była z drugim dzieciątkiem w ciąży.
Czy któraś z tych "starszych" forumowiczek ją pamięta?
Tak mnie coś dzisiaj natknęło, bo jestem ciekawa co u niej słychać.
 
Witam dziewczyny,
w nocy znów się nie wyspałam ale za to rano mogłabym spać i spać :-) jednak należę do osób które nie lubią długo leżeć w łóżku i tak maks. o 9 muszę wstać.

Agi78 trzymam kciuki za Twoje wyjście i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

liliti biedactwo z Ciebie, wycierpisz się tak jak chyba żadna z nas.Trzymam mocno kciuki za Was oboje!!

zdec super huśtawka :-)


Jeśli chodzi o wyprawkę to wczoraj kupiłam paczkę pampersów i chusteczki.
Narazie kupiłam tylko jedną paczkę rozm 1 bo nie wiadomo jaki maluszek będzie duży i czy nie będzie trzeba szybko przejść na 2.
A tak poza tym to brakuje mi jeszcze kosmetyków akcesorii typu aspirator do noska, szczoteczka do włosków, nozyczki itp no i parę rzeczy dla mnie :-)

Dziś u mnie słonecznie od rana :-D
 
Zdecy chyba pytasz o mnie :)) Przepraszam że się nie udzielam ale kompletnie nie mam na nic czasu ... Czytam Was na bieżąco , dręczy mnie pare pytań ale kiedys odbyła sie tutaj dyskusja na temat dziewczyn które tylko wchodzą zadają pytanie i uciekają i myśla sobie że nagle wszystkie jej będą odpowiadać więc nie pytałam a naprawde czasu nie mam nawet prania zrobić. Dziękuje za zainteresowanie ;)
Co u mnie? Dobrze chyba ... mam bardzo malutki brzuszek :) będe mieć synka no i w przyszłym tygodniu dowiem się czy czeka mnie druga cesarka czy mam szanse urodzić normalnie. :)

Postaram się tutaj zaglądać i czasami odzywać no ale nie obiecuje ... po domku raczkuje mi 9 miesięczny Jaś ;)
Pozdrawiam i trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki.
 
Cześć dziewczyny

U nie też dziś ładna pogoda i pralka z rzeczami malucha już chodzi.
Co do wydatków, to moje konto też stopniało i czekam na wypłątę jak na zbawienie....:):-)
Miłego dnia kochane
 
Witajcie sexi laseczki

alusia a czemu miałas wogole cesarke ?

zdec ja biore torbe podrózna do szpitala,bo jak sobie pomysle ile rzeczy chce wziasc dla siebie to niewiem czy w nia sie zmieszcze tak naprawde. Chce wziasc podgrzewacz do butelek i kupic w aptece mleko w plynie gotowe dla małego,bo nie chce przezywac tej traumy co po poprzednim pobycie w szpitalu, wole miec swoje i nakarmic małego w razie ,gdyby moim cycuszkiem sie nie najadał. No i ze dwa reczniki to troche zajmie miesjca ,no i chyba osobna torba dla maluszka, czyli z dwoma pojdę :-)
 
Ewela ;) ja rodziłam 15h i miałam rozwarcie tylko 5cm i nic się dalej nie działo a wody już odeszły i były zielone. Więc małemu groziła zamartwica ... Niestety ...
Porod wspominam jako koszmar ale chciałabym teraz znowu sprobować urodzić naturalnie ;)
 
Dzień dobry!
Agi - trzymam mocno kciuki za płytki - tak jak piszesz chociaż 4 dni poza szpitalem poprawia Ci humor na pewno:tak: Ja brałam encorton do 12 tygodnia - wtedy o cukrzycy nikt mi nie mówił i teraz tak myślę, czy to przypadek, że od 22tc jestem na diecie z jej powodu - wiem jedno - da sie do niej przyzwyczaić:tak:
Ostrężnica - my też mieszkamy niedaleko od rodziców ale sami w małym domku i z tego sie cieszę - bo liczę tak jak Ty na pomoc z doskoku (szczególnie w kwestii przygotowania obiadu - boję się, że na samym początku to się nie ma czasu na gotowanie). A takiej całodobowej pomocy to bym chyba nie zniosłą psychicznie:szok:
Ewelinamariusz - i masz z czego być dumna - z tego co piszesz to początki były trudne, ale sobie poradziliscie świetnie:tak:
Liliti - przytulam mocno - przykro mi z powodu złego samopoczucia - trzymam mocno kciuki za Malutką w brzuszku i za Ciebie
Gosiagro - mam nadzieję, że szyjka nawet jak sie będzie skracać to tak powoli, że te kilka tygodni wytrzyma:tak: dziwię się, że dopiero za 4 tygodnie wizyta - ja mam za 3 (to będzie 35tc) a potem następną koniec 36 - lekarz stwierdził, że teraz musi być częściej - chociaz ja i tak miałam co 3 tygodnie
Słoniczka - ZUS zawsze zwiadamia pracodawca jak przesyła zwolnienie - tam jest kod B - Ty przesyłasz sama zwolnienie tylko na działalności własnej
Cytrusik - co u Ciebie???
Alusia - jak będziesz miała czas to zagladaj i pytaj bez obaw:tak: taka jest funkcja forum

Pozdrawiam wszystkie Czerwcówki - i te piszące i te tylko czytające;-)
 
Witam się brzuchatki!

U mnie na balkonie kolejna porcja ubranek i pieluch do suszenia;-)
To już chyba ostatnia hiihihihihihihi
ja dziś mam w planach poprawki w pracy magisterskiej- mam nadzieję, że to już ostatnie i wreszcie dostanę akceptacje promotora... tak bardzo chcę obronić się przed porodem....
 
reklama
Ewela ;) ja rodziłam 15h i miałam rozwarcie tylko 5cm i nic się dalej nie działo a wody już odeszły i były zielone. Więc małemu groziła zamartwica ... Niestety ...
Porod wspominam jako koszmar ale chciałabym teraz znowu sprobować urodzić naturalnie ;)

boszee koszmar :szok::szok::szok:

Ja mialam cesarke tez,bo mi maly sie przekręcił dupcia w dół i w sumie skierowanie juz takie mialam przygotowane. Teraz to niewiem czy znowu mi smrodek takiego numeru pod koniec nie wykreci :confused2: .Tez bym wolala naturalnie , pomęczysz sie troche czasu,ale w koncu potem czujesz sie dobrze,a po cesarce- wspominam to jako koszmar 7dni w szpitalu, opieka do dupy :wściekła/y:, moja mama tylko mnie odwiedzala, maz mial nas gdzies :wściekła/y:, płakałam codziennie , dziecko sie nie najadało, płakało w nocy strasznie, ja niewyspana, obolała, koszmarrrrr :confused2::confused2::confused2:. Co prawda teraz mam wspaniałego faceta i wiem,ze byłby codziennie i by mi pomagał - kochany,ale nie chce cesarki,jakos ta trauma została.
 
Do góry