reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja już po wizycie, niestety szyjka zaczęła się skracać, mam brać magnez i jeszcze po nim skurcze mi nie przejdą to mam się zgłosić za tydzień a jak przejdzie to następna wizyta dopiero za 4 tyg:szok:, jakby się coś działo w tym czasie to mam przyjechać do niego do szpitala. W sumie to ciesze się, że w nim pracuje bo przez to w zasadzie codziennie jest dostępny. Mam też delikatne upławy na które dostałam tabletki. Pytałam o częsta czkawkę powiedział, że tym nie należy się martwic. Malej serduszko pięknie bije, główkę dalej ma w dole, wody płodowe ok.
 
reklama
Wiecie co się stało jak Zus nie przelewał mi kasy za zwolnienie to nie przelewał a teraz jak zaczął to mam w ciągu tygodnia drugi przelew;)

Kochana a czemu ZUS? A nie jest tak , że zakąłd pracy płaci a potem Zus mu oddaje jak jest się ponad 33 dni na L4?
Mhm, tak się zastanawiam zy nie powinnam jakoś ZUS-u zawiadomić o ciąży... W sumie wczoraj byłam w pracy i przedłużyli i umowę na kolejne 2 lata.
 
Kochana a czemu ZUS? A nie jest tak , że zakąłd pracy płaci a potem Zus mu oddaje jak jest się ponad 33 dni na L4?
Mhm, tak się zastanawiam zy nie powinnam jakoś ZUS-u zawiadomić o ciąży... W sumie wczoraj byłam w pracy i przedłużyli i umowę na kolejne 2 lata.

pracodawca ci płaci jeżeli twoja firma zatrudnia więcej niż 25 pracowników! jeżeli mniej to po 33 dniach płaci zus.
 
traumy cią dalszy...
po 2 tabletkach adalatu zaczeam zygac jak kot i glowa mi pekala a do tego dostalam bolsnych potwornie skurczy co 2 min.....spowrotem wenflon, jeden po 5 min trzeba blo wyjac potem drugi i jakos sie przyjął wiec znow kroplowka......po godz skurcze minely, syjka sie nie otworzyla i nie skrócila naszczescie,,,,,,,,a mala wazy juz ponad 1500g wiec troche sie uspokoilam.......
wiem ze jak odstawia za 2,5tyg kroplowe to zaczne rodzic i nie bedzie łatwo bo skurcze potwornie bolaly dzis i krzyz do tego.oby poszlo szybko...........
ide zaraz spac bo estem wykonczona,dostalam cos na uspokojenie i troce mi lepiej

pozdrawiam
 
Wiecie co się stało jak Zus nie przelewał mi kasy za zwolnienie to nie przelewał a teraz jak zaczął to mam w ciągu tygodnia drugi przelew;)

No i super;) Mogliby jeszcze tak za dużo wypłacać, co tydzień:) Przecież powinni wiedzieć jakie jeszcze nie narodzone dzieci mają potrzeby:p Ja już powoli zaczynam się chwytać że w portfelu robi się coraz puściej:( Ale za jakieś 10 dni wypłata, więc będę mogła spokojnie kupić pościel:p

traumy cią dalszy...
po 2 tabletkach adalatu zaczeam zygac jak kot i glowa mi pekala a do tego dostalam bolsnych potwornie skurczy co 2 min.....spowrotem wenflon, jeden po 5 min trzeba blo wyjac potem drugi i jakos sie przyjął wiec znow kroplowka......po godz skurcze minely, syjka sie nie otworzyla i nie skrócila naszczescie,,,,,,,,a mala wazy juz ponad 1500g wiec troche sie uspokoilam.......
wiem ze jak odstawia za 2,5tyg kroplowe to zaczne rodzic i nie bedzie łatwo bo skurcze potwornie bolaly dzis i krzyz do tego.oby poszlo szybko...........
ide zaraz spac bo estem wykonczona,dostalam cos na uspokojenie i troce mi lepiej

pozdrawiam

Jejku kochana:( Ciężko masz:( Współczuję serdecznie, ale wierzę że dasz radę i wytrzymasz przynajmniej jeszcze te 3 tygodnia dla dobra Twojego skarbka:( Chociaż wiem że niestety to nie zależy od nas....
 
reklama
Dziewczyny ja znowu jak zwykle pytanie z kosmosu;P
Jaką bierzecie torbę do szpitala, taką dużą podróżną, czy taką mniejszą poręczną?
Bo zastanawiam sie jaką kupić:((((( I znowu mam kolejny dylemat....
czy lepiej kupić taką dużą jak na wakacje:p szerokość 70cm, czy mniejszą taką jak na fitness ok.45cm:(
 
Do góry