reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie ponownie dzisiaj,

Aga_sto i cytrusik bardzo mi przykro że macie taki zły dzień:-(
Cytrusik ta Twoja lekarka to totalna porażka:-( Jak można tak kobietę ciężarną traktować:szok: Na prawdę chyba bym jej coś powiedziała, jakby do mnie tak wyskoczyła:szok:
Aga_sto będzie dobrze:-) Zapewne tak jak piszesz to hormony, najważniejsze że dzidziuś się rozwija i jest taki duży:-)
Agast22 super że jesteś zadowolona z wózeczka:-) Ale tak na prawdę wszystko okaże się dopiero w praniu:-D
LenaDTR wiem co przechodzisz z tymi naukami przedmałżeńskimi. Rok temu miałam to samo, masakra:szok: Ale jakoś wytrzymałam, na szczęście byliśmy bodajże tylko na 4 spotkaniach z 6, no i do poradni się nie załapaliśmy, bo nie zdążyliśmy:-)

Nie wchodziłam do was cały dzień i teraz jak tak czytam, to też zmartwił mnie brak żadnych wiadomości od ewus. Już napisałam do niej sms-a czekam co odpisze. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku i to tylko fałszywy alarm, bo dziewczyna już na prawdę tak wiele przeszła.

Magda_M byłam dzisiaj w tym lumpiku pod Arkadami. I powiem Ci że wcale cenowo nie jest tam tak źle:-) Ciuszki super, bo wyglądają jak nowe, nawet się zastanawiałam czy nie są nowe. Kupiłam dwie bluzeczki-tuniczki na krótki rękaw i zapłaciłam za nie 34zł:-):-)(były przecenione o 50%):-):-) Ale jak dla mnie bomba, takie śliczne niebieskie, a jedna jest z takiego fajnego śliskiego materiału:-)

W ogóle to już się zaczynam powoli denerwować. Skończyło mi się zwolnienie 17.03 i nadal nie dostałam kasy za luty z ZUS. Ostatnio przelali mi 15.02, więc teraz się zastanawiam czy w poniedziałek do nich nie zadzwonić czy oby na pewno o mnie nie zapomnieli.:-( Bo kurcze muszę rachunki popłacić, a nie bardzo mam za co.....:wściekła/y: Mnie się nikt nie pyta czy mam, tylko muszę płacić, a oni przeciągają jak się tylko da:wściekła/y::wściekła/y:
 
hejka dziewczynki)

troszke mnie nie bylo ale teraz postaram sie bywac czesciej,....

troszke glopotow mialam w zwiazku....i jakos nie mialam ochoty na BB
 
Witajcie ponownie dzisiaj,

Aga_sto i cytrusik bardzo mi przykro że macie taki zły dzień:-(
Cytrusik ta Twoja lekarka to totalna porażka:-( Jak można tak kobietę ciężarną traktować:szok: Na prawdę chyba bym jej coś powiedziała, jakby do mnie tak wyskoczyła:szok:
Aga_sto będzie dobrze:-) Zapewne tak jak piszesz to hormony, najważniejsze że dzidziuś się rozwija i jest taki duży:-)
Agast22 super że jesteś zadowolona z wózeczka:-) Ale tak na prawdę wszystko okaże się dopiero w praniu:-D
LenaDTR wiem co przechodzisz z tymi naukami przedmałżeńskimi. Rok temu miałam to samo, masakra:szok: Ale jakoś wytrzymałam, na szczęście byliśmy bodajże tylko na 4 spotkaniach z 6, no i do poradni się nie załapaliśmy, bo nie zdążyliśmy:-)

Nie wchodziłam do was cały dzień i teraz jak tak czytam, to też zmartwił mnie brak żadnych wiadomości od ewus. Już napisałam do niej sms-a czekam co odpisze. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku i to tylko fałszywy alarm, bo dziewczyna już na prawdę tak wiele przeszła.

Magda_M byłam dzisiaj w tym lumpiku pod Arkadami. I powiem Ci że wcale cenowo nie jest tam tak źle:-) Ciuszki super, bo wyglądają jak nowe, nawet się zastanawiałam czy nie są nowe. Kupiłam dwie bluzeczki-tuniczki na krótki rękaw i zapłaciłam za nie 34zł:-):-)(były przecenione o 50%):-):-) Ale jak dla mnie bomba, takie śliczne niebieskie, a jedna jest z takiego fajnego śliskiego materiału:-)

W ogóle to już się zaczynam powoli denerwować. Skończyło mi się zwolnienie 17.03 i nadal nie dostałam kasy za luty z ZUS. Ostatnio przelali mi 15.02, więc teraz się zastanawiam czy w poniedziałek do nich nie zadzwonić czy oby na pewno o mnie nie zapomnieli.:-( Bo kurcze muszę rachunki popłacić, a nie bardzo mam za co.....:wściekła/y: Mnie się nikt nie pyta czy mam, tylko muszę płacić, a oni przeciągają jak się tylko da:wściekła/y::wściekła/y:
Kochana pocieszę Cię;)Ja za luty w ogóle nie dostałam, jak dzwoniłam to babka mówiła, że codziennie wychodzą przelewy, a jak byłam wczoraj to powiedziała, że nie jestem ja jedna w kolejce!!!:wściekła/y:Mówię im że, nie mam środków do życia....a ona s... się uśmiechnęła!!
 
A więc tak sms od ewus:

"Położyli mnie wczoraj od razu do szpitala i trzymają..... brzuszek w sumie twardy ale przynajmniej chłopcy kopią;)"
 
reklama
zdec pozdrow ewus bardzo mocno, niech szybko wroci do domku :tak: Dzieki za przekazanie wiadomosci!

czarna wiedzmo dobrze ze juz wyniki sie poprawiaja, a co do dietki, to sporo juz porad sie przewijalo dlatego polecam wam dziewczyny zalozyc osobny watek odnosnie cukrzycy :tak:

kpi tez sie wyspacerowalam, troche tlenu i slonka i od razu chce sie zyc prawda? :-D A jakie ciasto bananowe robisz ja mam jeden ukochany przepis ale jesli chodzi o banany jestem otwarta na wszelkie nowinki :-)

U nas dzis makaron z tunczykiem, oliwkami, kaparami pomidorem i zapieczony z serem, nie ma to jak wariacje makaronowe!
 
Ostatnia edycja:
Do góry