reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
witajcie,
tak sobie czytałam i nadrabiałam trzydniowe zaległości i az mnie zamroziło jak doczytałam do końca...
krakowianko - dzięki za wiadomości - i oczywiście kciuki zaciśnięte za Cobre

i teraz to tak z grubsza polecę
gratuluje udanych wizyt i sporych juz dzieciaczków

ewuś - ty sie kobieto trzymaj mi na rozwolnienie pomogła smecta - i jest bezpieczna w ciąży - nie zapomnij pic bo to ważne

witam nowe mamusie

spokojnego dzionka i samych pozytywnych wiadomosci życzę
 
Kurcze to nie ciekawie z tą naszą cobrą ale dobrze że jest w szpitalu tam napewno dostanie fenoterol z kroplówki to skurcze przejdą ja tak miałam w poprzedniej ciąży dwa dni strasznych skurczy krwawienie w 32 tyg ale na lekach było ok.Trzymam za nią kciuki!
 
Cobra- wczoraj w pracy dzwignęła karton 20kg, bo zaden złamany kut... nie chciał jej w pracy pomóc, co za banda debili w tej pracy. Boli ją bardzo brzuch.

Trzymam kciuki za Cobrę, brak słów na tą bandę debili!!! co za gnojki!!
Ja miałam podobnie w pracy z dźwiganiem paczek, z wydawaniem i przyjmowaniem towaru, żadnej pomocy i dlatego mój gin dał mi od samego początku zwolnienie lekarskie (również ze względu na wcześniejsze niepowodzenia)
Jaka znieczulica panuje wśród ludzi to szkoda gadać!
 
HEJ dZiewczyny weszłam ale widze ze cos z Cobra-oczywiście ja tez trzymam za nia i maleństwo kciuki, własnie doczytałam straszne to jak ludzie mogą być bezmyslni, tylko ich opier....... Kochana trzymamy kciuki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
cobra kochana trzymam mocno kciuki:tak:musi byc dobrze:tak:

Oj do tej pracy to bym wpadła chętnie:wściekła/y:i powiedziała co o nich myślę:wściekła/y:od początku się obawialam że to się źle skończy:-(co za....... nie będę się wyrażać:no: ale nosi mnie dosłownie:wściekła/y: Byle tylko wszystko się dobrze skończyło...

krakowianka dziękujemy za informacje:tak:
 
Do góry