reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Trzymam kciuki za Cobrę, brak słów na tą bandę debili!!! co za gnojki!!
Ja miałam podobnie w pracy z dźwiganiem paczek, z wydawaniem i przyjmowaniem towaru, żadnej pomocy i dlatego mój gin dał mi od samego początku zwolnienie lekarskie (również ze względu na wcześniejsze niepowodzenia)
Jaka znieczulica panuje wśród ludzi to szkoda gadać!

dokładnie banda debili!!!!
ja na początku ciąży również spotkałam się z komentarzami starszych koleżanek że mi się pracować niechce i wymyślam. Dlatego między innymi uciekłam na zwolnienie.





 
COBRA- czeka na naszego lekarza, jak mi da znać to napiszę na forum. Powiedziałam jej, że trzymacie kciuki za nią, podziękowała. :)

Ja zaraz poproszę moją Jagódkę, żeby rozpostarła nad Cobrą i maleństwem swoje skrzydełka, niech ją chroni i czuwa.
 
Ostatnia edycja:
I ja przyłączam się do grona trzymających kciuki. Na pewno będzie wszystko dobrze :-D

Miałam nadzieje że o pierwszych skurczach to dopiero w maju usłyszymy :-(
 
No brak słów ze tak traktują cieżarne w pracy... :szok:

athena83 ehhh... ale narobiły tych papierków do becikowego i wogołe. urodzic dziecko to trzeba wypelnic tyle jakichś bzdetnych pisemek ze....

Dzidzia moja miała własne czkawke :-D ale sie też rozpychała:-D :-D miejsca chyba coraz mniej ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny

Ja również trzymam kciuki z Cobre, wszystko musi być dobrze.



Witam cieplutko w ten mroźny dzień:-).


Ja wczoraj byłam na pierwszym spotkaniu w szkole rodzenia, było takie ogólne wprowadzenie co będzie na poszczególnych spotkaniach. Dowiedziałam się że w czerwcu już będzie otwarty nowa część szpitala czyli izba przyjęć, porodówka i blok operacyjny. Może załapię się na poród na nowej porodówce:-), jeżeli oczywiście Karolina się nie pośpieszy.








Planujesz rodzić na Inflanckiej?
Bo jak zaczynałam u nich wcześniej szkołe rodzenia to właśnie mówili, że może od maja uda im się oddać nowe skrzydło i będą komfortowe warunki.
 
Do góry