reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

No ja zaraz kończe prace nareszcie póżniej zmykam do teściów na obiadek a już jestem bardzo głodna:tak:no i wieczorkiem mężulek wyciąga mnie wreszcie z tego domu na kręgle:-)
Jak ja zazdroszczę ! Kręgle ! Tak bym sobie porzucała, a tu leżeć trza w domu.

witam!
już po wizycie cała w skowronkach :) bąbelek waży 860 gram-rośnie prawidłowo, mamusia przytyła 5kg-rośnie prawidłowo :wink: .
Zuzia do wstydliwych nie należy :) chyba wyczula że tatuś patrzy i postanowiła udowodnić temu niedowiarkowi że jest małą kobietką :)
Gratuluję dużej Córy :-)

Ja właśnie wstałam z poobiedniej drzemki. I z nudów zrobiłam sobie PIT-a rocznego :-)
 
reklama
Hejka :-)
O rety a tu jak zwykle duuuużo czytania ;-) nie próżnujecie dziewczyny. Mam już chyba ze 400 stron do nadrobienia, oj ciężko się za to zabrać.

Witam nowe :-) Widzę, że jest jedna, która pochodzi z mojego miasta - fajnie.

Co u mnie?
W poniedziałek byłam u ginki. Z dzieciem wszystko ok. Łucja nadal Łucją - nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Waży 560g. Cały czas mam twardnienie brzucha ale szyjka długa i zamknięta, nic się tam w środku niepokojącego nie dzieje. Widać taki urok mojego brzucha. Ale musze to wszystko kontrolować bo w poprzedniej ciąży w 7 miesiącu miałam już regularne skurcze. Byłam jeszcze na konsultacji dermatologicznej bo powyskakiwały mi jakieś plamy na nogach. Okazało sie, że to jakieś naczynkowe zmiany - może z anemii. Na razie tego nie ruszamy bo to ani nie swędzi ani nie jest jakoś uciążliwe. Zobaczymy jak to po porodzie będzie sie zachowywać.
Co do pomysłu na prezent na roczek to zależy ile chcecie wydać... polecam stoliczek edukacyjny Chicco Chicco Stolik edukacyjny - informacje i opinie użytkowników - bangla.pl , krzesełko-uczydełko fisher price Krzesełko uczydełko fisher price NIŻSZA CENA ! (931601630) - Aukcje internetowe Allegro albo po prostu jeździk- jajlepiej duży to na dłużej starczy np. zobacz JEŹDZIK-pchacz,UFO bezpieczny DUŻY*PG (935045397) - Aukcje internetowe Allegro ! Każda z tych zabawek służyła Piotrusiowi bardzo długo, krzesełko ma cały czas, a jeździk do dzisiejszego dnia to najważniejsza zabawka!
Co do jeździka to polecam ten: JEŹDZIK_SAMOCHÓD produkt polski +gwarancja (949415810) - Aukcje internetowe Allegro jest z serii :"gniotsja nie łamotsja" :tak: Moja Olga ma taki i po dwóch latach użytkowania także po podwórku mogę śmiało stwierdzić, że jest na lata. Dlatego też niedawno kupowałam go na roczek dla chrześniaka :-)
Fajny jest też konik na biegunach: LITTLE TIKES KONIK BUJAK KON NA BIEGUNACH 3 kolory (937664510) - Aukcje internetowe Allegro
Ciężko jest tu być na bieżąco - zwłaszcza z ruchliwym trzylatkiem i twardniejącym brzuchem tak, że wybaczcie, że nie poodpisuję każdej z osobna. Postaram się zaglądać częściej :tak:
 
W poniedziałek byłam u ginki. Z dzieciem wszystko ok. Łucja nadal Łucją - nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Waży 560g. Cały czas mam twardnienie brzucha ale szyjka długa i zamknięta, nic się tam w środku niepokojącego nie dzieje. Widać taki urok mojego brzucha. Ale musze to wszystko kontrolować bo w poprzedniej ciąży w 7 miesiącu miałam już regularne skurcze. Byłam jeszcze na konsultacji dermatologicznej bo powyskakiwały mi jakieś plamy na nogach. Okazało sie, że to jakieś naczynkowe zmiany - może z anemii. Na razie tego nie ruszamy bo to ani nie swędzi ani nie jest jakoś uciążliwe. Zobaczymy jak to po porodzie będzie sie zachowywać.

Co do jeździka to polecam ten: JEŹDZIK_SAMOCHÓD produkt polski +gwarancja (949415810) - Aukcje internetowe Allegro jest z serii :"gniotsja nie łamotsja" :tak: Moja Olga ma taki i po dwóch latach użytkowania także po podwórku mogę śmiało stwierdzić, że jest na lata. Dlatego też niedawno kupowałam go na roczek dla chrześniaka :-)
Fajny jest też konik na biegunach: LITTLE TIKES KONIK BUJAK KON NA BIEGUNACH 3 kolory (937664510) - Aukcje internetowe Allegro
Ciężko jest tu być na bieżąco - zwłaszcza z ruchliwym trzylatkiem i twardniejącym brzuchem tak, że wybaczcie, że nie poodpisuję każdej z osobna. Postaram się zaglądać częściej :tak:

Ciesze się że po wizycie masz dobre wiadomości:tak:z tym twardniejącym brzuchem to uważaj na siebie kochana i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.
Jeśli chodzi o jeździk samochód który polecasz to podpisuję sie rękami i nogami pod pozytywną opinią:tak:Mój urwis dostał go na roczek od chrzestnego:tak:to jest zabawka nie do zniszczenia!!!:szok::-D Wojtuś to naprawdę bardzo żywiołowe dziecko i to co wyprawia z tą zabawką przechodzi nieraz ludzkie pojęcie:szok:a autko ciągle jak nowe:-):-D
 
Ostatnia edycja:
ja generlanie nie chcialabym marudzic jak kobieta w ciazy,:D ale polaczenie watkow dot spotkan moze nam wszystko pokrecic...bo nie wiadomo kto teraz z kim i kiedy sie umawia.
moja mama policzyla mi pita,dostane 400zl zwrotu:) bede miala na jakas *******e dla Kubusia.dostalam z pracy cos takiego Fisher Price Krzesełko nakładka do karmienia: Las tropikalny M5749 - porównanie cen w sklepach internetowych czy ktoras z was miala cos takiego?generalnie bym tego nie kupila,ale ze szefowa kupila dla dzieci gosci inne,to ja dostalam ten:)
 
No właśnie, ja nawet nie rozumiem kto to jest iiwka, i jakie ma prawo łączyć nasze wątki ???
No i jak to teraz odkręcić ???

iiwka jest przyszłą czerwcówką i naszym drugim moderatorem, a przynajmniej była:confused:, Kasiulka wiesz coś na ten temat, bo już nie występuje na głownej stronie jako moderator:confused:
 
iiwka jest przyszłą czerwcówką i naszym drugim moderatorem, a przynajmniej była:confused:, Kasiulka wiesz coś na ten temat, bo już nie występuje na głownej stronie jako moderator:confused:

No właśnie nie wiem o co chodzi... Próbuje to odkręcić ale chyba się nie da :-(

Może usunę te wątki i założymy je jeszcze raz?
 
reklama
Laski, iiwka coś strasznie namieszała na babyboom i została usunięta z forum, nie wiem dokładnie o co chodzi - spytałam.

Nie potrafię przywrócić tego co ona namieszała u nas ale jeszcze próbuję...
 
Do góry