reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie kochane!
Ja dziś też wyspana no i właśnie co z tą wiosną już mi się niechce tych wszystkich ubrań nosić!
anecznik-to coś żle sprawdzałaś bo jedna majówka już rozpakowana całkiem spore jak na ten tydzień bliżniaki:-)
 
hej hej.ja za oknem widze mrozek i pare cm sniegu ;/
tez w nocy spac nie moge,raz mnie boli jeden bok,za chwile drugi,do tego ciagle cos buczy,trzasnie u sasiadow,i spac sie nie da.:-(
tez sie zmierzylam :) bylo 111 o ile pamietam,teraz 114;/ po woli robi sie ze mnie dorodny tucznik ,ze tak wiocha pojade:D
 
W Bydgoszczy od samego rana pada- śnieg oczywiście :wściekła/y: Mam DOŚĆ!!!!
Mąż z kuzynką na egzaminach, a Piotruś dziś ma foch za fochem, zaraz go ugryzę normalnie:wściekła/y:
Miłego dnia!
 
anecznik gratki za wizytę, w pierwszej ciąży mój mąż jakieś dwa miesiące przed porodem chodził już za mną i marudził czy juz się spakowałam? czy mam na pewno wszystko? a było przecież jeszcze dużo czasu do godziny zero:tak:

to podeślijcie chociaż odrobinke tej wiosny do mnie:-)

paulka82 miło że mężusiowi tez się udzielił już szał zakupowy, pochwal się zdobyczami:-)
karis78 ale mi smaka zrobiłaś tą szarlotką też taką uwielbam, jeszcze cieplutka i z dodatkami
Ewa1981 może nie będzie tak źle, w każdym razie dobrze że będzecie pod fachową opieka
 
W Bydgoszczy od samego rana pada- śnieg oczywiście :wściekła/y: Mam DOŚĆ!!!!
Mąż z kuzynką na egzaminach, a Piotruś dziś ma foch za fochem, zaraz go ugryzę normalnie:wściekła/y:
Miłego dnia!
uśmiałam się z tego gryzienia i przypomniał mi sie tekst, że gdy dzieci są malutkie są tak słodkie że chce się jej zjeść, a jak podrosną to się żałuje że się tego nie zrobiło wcześniej:-)
 
uśmiałam się z tego gryzienia i przypomniał mi sie tekst, że gdy dzieci są malutkie są tak słodkie że chce się jej zjeść, a jak podrosną to się żałuje że się tego nie zrobiło wcześniej:-)

dobre:-D:-D:-D, ale się uśmiałam:rofl2::rofl2:

yoshe - taki mąż to skarb:-D
kajdusia - w końcu to już duży mężczyzna to swe humorki ma:-):-):-)
 
reklama
Witajcie kochane!
Ja dziś też wyspana no i właśnie co z tą wiosną już mi się niechce tych wszystkich ubrań nosić!
anecznik-to coś żle sprawdzałaś bo jedna majówka już rozpakowana całkiem spore jak na ten tydzień bliżniaki:-)

Wiem, ale ja patrze zwłaszcza na dwupaczki :-) trój paczki się zawsze na ogół wcześniej rozpakowują. Kiedy się nasz trój paczek rozpakuje to pewnie wtedy zacznie się stresik, więc lepiej niech się chłopaki nie śpieszą :-)
 
Do góry