reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Mój gin oststnio nie zlecił mi żadnych badań i zaczynam się martwić bo widzę że większość z Was robiła już glukozę. Wizytę mam dopiero 19-ego więc chyba muszę czekać, mam nadzieję że lekarz wie co robi. Podobnie z żelazem - też mi nie zlecił badań. Nie wiem teraz czy czekać na wizytę czy samej sobie nie zrobić tego żelaza.

Jeśli się martwisz to możesz sobie zrobić te wyniki na własną rękę i spać później spokojnie :-) Tym bardziej, że nie wiadomo co lekarz powie tego 19.

No ja zaraz kończe prace nareszcie póżniej zmykam do teściów na obiadek a już jestem bardzo głodna:tak:no i wieczorkiem mężulek wyciąga mnie wreszcie z tego domu na kręgle:-)

Zazdroszczę tych kręgli, mąż może i by mnie zabrał ale prędzej dał kręglem w łeb niż pozwolił rzucić kulą :-) swoją drogą ciekawe ile waży najlżejsza :-D

Powiedziałam swojemu facetowi że idę się zdrzemnąć 30 minut a spałąm jakieś 2 godziny :-)
 
reklama
Hej wieczornie :-D coś w miarę aktywnie dzisiaj jak na sobotę :-) ja właśnie pałaszuję pyszne kanapeczki i wcinam monte mniam, czemu jestem w kółko głodna? :rofl2: Czy wy też tak macie? bo ja to mogłabym jeść bez końca i przyznam, że ledwie sie powstrzymuje :laugh2:
Zmierzyłam dzisiaj obwód brzuszka i jest tamdaradam: 94 cm :-D teraz już tylko pozostaje czekać kiedy do szanownych 100 cm dobiję xD
Zamówiłam też dzisiaj dla Niny kilka rzeczy na allegro i jak przyjdą to się pochwalę :tak: myślę, że z końcem marca zacznę już zakupy na całego.

ewuś - najważniejsze, żeby nasze dzieciaczki czerwcowe rodziły się zdrowe i w jak najbezpieczniejszym dla nich terminie :happy: Ty też masz szansę na poród w czerwcu, z tego co wiem to bliźniaczki najczęściej rodzą się ok 36 tc, więc masz szanse na pierwszy tydzień czerwca :-) :happy:
 
Witajcie w leniwa sobote :tak:
Widze ze jakas mala afera sie znowu przytrafila :-) Tak czytam wstecz i rzeczywiscie nagle ni z tego ni z owego pojawia sie iiwka i laczy watki :szok:
A kto teraz bedzie drugim adminem na forum? :-p

ewus lez jak najwiecej skoro brzuch twardy! Moze tez sprobujesz napisac wiersz o swoich lobuzach? ;-)
Kajdusia jak tam Piotrus, juz zjedzony? :-)
cobra, jestem w szoku, jakos zawsze mialam wizje ciebie jako brunetki :-D Fajny avatar!

Gratuluje wizyt! I chorym zycze powrotu do zdrowia, mnie cos gardlo nadal pobolewa ale sie zawzielam i sie nie dam chorobsku :no::laugh2:
 
Nareszcie i nasza cobra się ujawniła:-) Ja też sobie jakoś Ciebie wyobrażałam bardziej jako brunetkę, ale w sumie nie wiem dlaczego;-)
 
koriander, zdec przeciez ode mnie ,az bije ''blondynizm'':-D niestety jestem blondynka,naturalna,farbowana i tleniona,bo ciagle mi sie inny odcien podoba:) ale gdy sie urodzilam mialam wlosy bieluskie.teraz sciemnialy deczko. szkoda ze nie bylo opcji pogrubienia sylwetki i buzki :D taka szprycha jak w avatarze nie jestem:D
 
Widze ze jakas mala afera sie znowu przytrafila :-) Tak czytam wstecz i rzeczywiscie nagle ni z tego ni z owego pojawia sie iiwka i laczy watki :szok:
A kto teraz bedzie drugim adminem na forum? :-p

Iiwka była od samego początku i została wybrana przez użytkowniczki tego forum (jakoś w październiku)

Fakt faktem potem coraz rzadziej udzielała się na forum, ale raz w tygodniu coś napisała.

Myślę, że nie ma potrzeby "zatrudniać" drugiego moderatora, na tą ilość postów daje sobie radę ;-)
 
Wypróbowuję wasz sposób na przeziębienie, ciepłe mleczko z miodem;-)<mniam> pyszotka:-):-) Chyba będę to częściej piła, nawet jak będę zdrowa:-)
 
reklama
Do góry