reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć Dziewczynki:-).Znowu nadrabiam to co napisałyście przez 3 dni,bo mnie nie było od wtorku.W środę pojechałam z córą na wieś do babci na imieninki.Staruszka ma już 89lat i jest najwspanialszą babcią na świecie:tak:.Co prawda po wsiądnięciu do autobusu zaczęłam żałować mojej decyzji,bo po śnieżyca okropna nas dopadła,ale później nie było najgorzej.Gusia sie wyszalała na podwórku.Krówki,cielaczki,kurki,kotki,pieski itp-to jej żywioł.Wróciłyśmy w czwartek wieczorem,bo wczoraj miałam wizytę u ginekolog.Też mam zlecone badanie glukozy.Myślałam,że może mnie ominie,bo w pierwszej ciąży nie miałam.No ale cóż:-(.Na samą myśl już mi niedobrze,bo ze słodkim u mnie na bakier.Pisałyście o jedzeniu przed badaniem,mi lekarka powiedziała,że mogę zjeść śniadanie i to nie będzie przeszkadzało.Bardzo się cieszę,bo ja bez śniadanka z domu się nie ruszam.
Dziś od rana u nas fajna pogoda.Pościel się już wietrzy,pranko wstawione,a mąż przy żelazku.A co!Niech też troszkę uczestniczy w domowych robotach.Ostatnio prawie nic nie robi,bo ja jestem w domku.Jutro przyjeżdża jego siostra z mężem na zaległe urodziny,śmiechu warte.Muszę zrobić obiad i ciacho.
Strasznie mnie oczy bolą,bo zepsuł nam sie monitor i świeci na różowo,masakra:crazy:.W poniedziałek M ma go zawieść do serwisu,bo na szczęście jest jeszcze na gwarancji.Podłączy jakiegoś starego rupcia,co stoi w komórce.
 
reklama
Witajcie:-)
Pół nocy nie mogłam spać przez tą wczorajszą wiadomość na wizycie, tak się boję żeby mojemu Skarbowi nic się nie stało.
Gosia, gosiagro,eagle ja też mam nadzieję że w takiej poradni dowiem się czegoś dobrego, że odpowiednia dieta pomoże.
Niestety jestem genetycznie obciążona cukrzycą:-(, mój tata i kilku członków rodziny z jego strony choruje na cukrzycę:-(.





 
Dziewczyny tematy SPOTKANIA WARSZAWIANEK,WROCŁAWIANEK,POZNANIANEK zostały połączone i nazywają się NASZE SPOTKANIA
 
cezsc dziewczyny.
ja sie z gilem do pasa odmeldowuje. myslalam, ze to tylko troche kataru, ale dzis mnie tak glowa lupie, ze ledwie co na oczy patrze.
na razie
 
No ja zaraz kończe prace nareszcie póżniej zmykam do teściów na obiadek a już jestem bardzo głodna:tak:no i wieczorkiem mężulek wyciąga mnie wreszcie z tego domu na kręgle:-)
 
Witam weekendowo :-) mam nadzieję, że humorki dopisują. W końcu udało mi się dziś wyspać i to widzę, że nie tylko mi, to dobrze :tak: Słoneczko dzisiaj ślicznie świeci, a mnie leń dopadł :-p nic kompletnie bym najchętniej nie robiła, ale niestety trzeba po zakupy się wytoczyć, bo jutro goście przyjeżdżają i co nieco trzeba przygotować :-)

Oj gdyby mi sie tak chciało jak mi sie nie chce! ... :laugh2::laugh2:
 
Witam sobotnio czerwcóweczki :-)

no dzisiaj też się wyspałam, jak mąż rano do pracy nie wstaje to dłużej pośpie bo jemu się nie spieszy do wstawania więc wyleguję się z nim :-D
A w Kaliszu też prawie wiosennie, leży troszkę śniegu ale słonecznie i temp na plusie, nie wieje..

Karis78 ale narobiłaś mi ochoty na tą szarlotkę :-) może dziś zrobię choć przyznam że nie piekę często bo mąż za słodkim nie przepada a ja chyba nie zjem całej blachy ciasta :laugh2:

Mój gin oststnio nie zlecił mi żadnych badań i zaczynam się martwić bo widzę że większość z Was robiła już glukozę. Wizytę mam dopiero 19-ego więc chyba muszę czekać, mam nadzieję że lekarz wie co robi. Podobnie z żelazem - też mi nie zlecił badań. Nie wiem teraz czy czekać na wizytę czy samej sobie nie zrobić tego żelaza.
 
witam!
już po wizycie cała w skowronkach :) bąbelek waży 860 gram-rośnie prawidłowo, mamusia przytyła 5kg-rośnie prawidłowo :wink: .
Zuzia do wstydliwych nie należy :) chyba wyczula że tatuś patrzy i postanowiła udowodnić temu niedowiarkowi że jest małą kobietką :)
 
witam!
już po wizycie cała w skowronkach :) bąbelek waży 860 gram-rośnie prawidłowo, mamusia przytyła 5kg-rośnie prawidłowo :wink: .
Zuzia do wstydliwych nie należy :) chyba wyczula że tatuś patrzy i postanowiła udowodnić temu niedowiarkowi że jest małą kobietką :)

super wieści, gratuluje:-D:-D

nadika - mój gin móil, ze krzywą cukrową powinno się robić między 24 tyg a 28 tyg ciązy, czy u Ciebie nie bedzie juz po 28 tyg? Z drugiej strony nie wiem czy zrobienie jej przed 24 tyg albo po 28 tyg moze dac falszywy wynik, moze nie i dlatego jeszcze skierowania nie dostalas, lekarz chyba wie co robi.
 
reklama
witam!
już po wizycie cała w skowronkach :) bąbelek waży 860 gram-rośnie prawidłowo, mamusia przytyła 5kg-rośnie prawidłowo :wink: .
Zuzia do wstydliwych nie należy :) chyba wyczula że tatuś patrzy i postanowiła udowodnić temu niedowiarkowi że jest małą kobietką :)

Gratuluję świetnych wiadomości i rezolutnej córci:-D

nadika z tą glukozą to rzeczywiście już czas powoli, bo podobno nalezy ją zrobić między 24 a 28 tygodniem ciąży... ale zobaczysz co gin powie:tak:
 
Do góry