reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Laski, iiwka coś strasznie namieszała na babyboom i została usunięta z forum, nie wiem dokładnie o co chodzi - spytałam.

Nie potrafię przywrócić tego co ona namieszała u nas ale jeszcze próbuję...

to nieźle, własnie widziałam że jest jako guest :angry::angry::angry::angry: to jak się nie da to chyba rzeczywiscie najlepiej założyć wątki jeszcze raz:angry::angry:
 
reklama
Gosiu, już poprosiłam o pomoc Admina. Ale pisze, że chyba się nie da więc jeśli mi to potwierdzi, to usunę te tematy i założymy je jeszcze raz od nowa :-)
 
cezsc dziewczyny.
ja sie z gilem do pasa odmeldowuje. myslalam, ze to tylko troche kataru, ale dzis mnie tak glowa lupie, ze ledwie co na oczy patrze.
na razie

Witam w klubie:(:(:(
Matko rano to było tylko gardło... a teraz gile, gile, gile i wszędzie tylko chusteczki, chusteczki, chusteczki:(

witam!
już po wizycie cała w skowronkach :) bąbelek waży 860 gram-rośnie prawidłowo, mamusia przytyła 5kg-rośnie prawidłowo :wink: .
Zuzia do wstydliwych nie należy :) chyba wyczula że tatuś patrzy i postanowiła udowodnić temu niedowiarkowi że jest małą kobietką :)

Gratuluję!! Ach Ci faceci niedowiarki, znam to z praktyki! Mój też jeszcze cały czas marzy że ptaszek doleci:)

No właśnie, ja nawet nie rozumiem kto to jest iiwka, i jakie ma prawo łączyć nasze wątki ???
No i jak to teraz odkręcić ???

Iwka to jest, a właściwie z tego co czytam był nasz moderator:-):-) W sumie rzeczywiście rzadko się odzywała, ale była bardzo chętna na to stanowisko;-)
 
Polecam się i pozdrawiam brzuchatki :tak:

PS. jeśli chodzi o iiwkę to poprosiła o usunięcie swojego konta.
Chyba taką samokrytykę złożyła ;-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny skad wy macie takie fajne zdjecia w miniaturkach?chodzi mi o Wasze podobizny,tez chce swoja miec,a za diabla nie wiem skad je sobie wytrzasnac
 
reklama
Do góry