reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cześć dziewczyny, ja juz po pysznym śniadanku podanym przez męża prosto do łóżka :-) Nina chyba też zadowolona bo fika koziołki jak szalona, miłej soboty kochane!
 
reklama
annajak a gdzie on przyjmuje? bo nie chce mi sie jezdzic tramwajem na drugi koniec poznania ,za leniwa jestem
Ja do niego chodziłam na usg - NZOZ Centrum Diagnostyki Pl.Spiski 1 (przyjmuje tam i na NFZ i prywatnie). Ja byłam na NFZ, ale czułam się jak na wizycie prywatnej ;-).

Miłego weekendu dziewczyny :-)
 
Witajcie dziewczyny,
u mnie ok, noc przespana dobrze, film wieczorem obejrzany, tylko dziś małe wyrzuty sumienia, bo wczoraj wieczorem wydarłam się na mojego A. bez powodu:no: i podziwiam go, że on to wytrzymuje normalnie totalnie spokojny jest.Muszę go jakoś dziś udobruchać:tak:Ech te hormony ciążowe:-D:confused2:
także agi78 nietylko Ty masz zmiany nastroju:-p
liliti - rzymam kciuki za egzamin
hefi - powodzenia w pisaniu pracy
elizka odpoczywaj, mam nadzieję że przejdzie
życzę miłego dnia:-)
 
Ja tez od wczoraj placze bez powodu. Troche mnie moj A wkurzy,a ja ryk. Wczoraj pol nocy wylam,az w koncu sama sie pogubilam dlaczego. Dzis tak samo od poludnia,a wieczorem mam na zmiane placz i smiech,a najwiecej to mam leeeniaaaaa:-(

A ja już myślałam że jestem jakaś dziwna bo też ostatnio mam gorsze dni i płaczę z byle powodu. Całe dopołudnie siedzę sama w domu, mąż w pracy do 16 i jak wraca to bym chciała by ze mną cały czas gadał, a on zmęczony a ja się wtedy denerwuje i wymyślam dziwne rzeczy, że mnie nie lubi, że go nudzę, że z kolegami to gada a ze mną już nie itp no i się zaczynają głupie kłótnie.
Dzis też w pracy a ja mam kiepski dzień, od tego wczorajszego płaczu głowa mnie boli :-(
A lenia to ja też mam, co prawda obok mieszka teściowa ale jakoś nie mam ochoty do niej wpadać na pogaduchy :no:
chyba trezba się wziąść w garść i może na jakiś spacerek się wybrać;-)
 
Ja właśnie zjadłam sniadanko...Poli chyba też smakowało bo dała parę razy znać o sobie:biggrin2:...
Mam ciekawe plany na sobotę: pranie, sprzątanie, prasowanie....hmmm....tylko nie wiem od której z tych atrakcyjnych rzeczy zacząć......:biggrin2:....Najpierw chyba wskocze pod prysznic!!!! Może to mnie bardziej obudzi....bo poranek u nas za oknem bardzo ponury....i nie nastraja zbyt optymistycznie.....
 
annajak dzieki zaraz zerkne w zumi gdzie to jest,bo nie mam bladegoc pojecia.

mam taka ochote cos zjesc,a w lodowce pustka..moja mama i brat sie odchudzaja,i sa tylko biale chude sery,i jogurty naturalne, nie ma chleba nie ma bulek,nie ma nic bo oni na tej swojej diecie nie moga tego jesc ,a dla mnie nic nie ma.a mam taka ochote na bulke:( musze sobie sama kupowac i najlepiej jesc w ukryciu zeby im przykro nie bylo;/
 
Ja właśnie zjadłam sniadanko...Poli chyba też smakowało bo dała parę razy znać o sobie:biggrin2:...
Mam ciekawe plany na sobotę: pranie, sprzątanie, prasowanie....hmmm....tylko nie wiem od której z tych atrakcyjnych rzeczy zacząć......:biggrin2:....Najpierw chyba wskocze pod prysznic!!!! Może to mnie bardziej obudzi....bo poranek u nas za oknem bardzo ponury....i nie nastraja zbyt optymistycznie.....
ja prasowanie mam za sobą, ale też mam parę jeszcze takich atrakcyjnych rzeczy do zrobienia:rofl2: do tego dochodzą zabawy z małym, np. teraz mi wyrywa rękę, żebym mu spychacz narysowała:-D a przy dwójce to się rozerwę:-p
 
annajak dzieki zaraz zerkne w zumi gdzie to jest,bo nie mam bladegoc pojecia.

mam taka ochote cos zjesc,a w lodowce pustka..moja mama i brat sie odchudzaja,i sa tylko biale chude sery,i jogurty naturalne, nie ma chleba nie ma bulek,nie ma nic bo oni na tej swojej diecie nie moga tego jesc ,a dla mnie nic nie ma.a mam taka ochote na bulke:( musze sobie sama kupowac i najlepiej jesc w ukryciu zeby im przykro nie bylo;/
cobra ja tam myślę, że chyba Ty jesteś ważniejsza:tak: więc wszystko powinnaś mieć w zasięgu ręki, jak Ty kobito dajesz radę?
 
annajak dzieki zaraz zerkne w zumi gdzie to jest,bo nie mam bladegoc pojecia.

mam taka ochote cos zjesc,a w lodowce pustka..moja mama i brat sie odchudzaja,i sa tylko biale chude sery,i jogurty naturalne, nie ma chleba nie ma bulek,nie ma nic bo oni na tej swojej diecie nie moga tego jesc ,a dla mnie nic nie ma.a mam taka ochote na bulke:( musze sobie sama kupowac i najlepiej jesc w ukryciu zeby im przykro nie bylo;/

Cobra ojj biedna jestes :-p , lepiej dzisiaj jedz na zakupy i nakupuj takich smakołyków,ze im sie odechce tej dietki:laugh2:

Witajcie dziewczyny w sobotke, ja juz tez po sniadanku,ale jak sobie pomysle ile sprzatania mnie czeka :confused2: to az mi sie nie chce juz ruszac. Buziaki :-)
 
reklama
Dzień dobry z rana - tuż przed południem :-):-)
Ale dziś sobie pospałam, wstałam tylko raz w okolicach 7 io od razu udało mi się potem zasnąć. teraz już po drobnym śniadanku ale muszę jeszcze coś dojeść bo to chyba za mało.
Słonko za oknem, mój humor nieco lepszy od wczorajszego - na całe szczęście.
Wstawiłam już pranie - miałam zamiar zrobić to wczoraj ale okazało się, ze zapomniałam, że proszek mi się skończył już kilka dni temu. Kupować sama nie chciałam coby nie nosić ciężkich rzeczy a jak byliśmy razem na zakupach to mi z głowy wyleciało. A miałam zawsze taką dobra pamięć a tu teraz coraz częściej jakieś zapominki...:baffled:no ale W. wczoraj wieczorem kupił i przyniósł proszek więc dziś już mogę działać. Pisałyście o prasowaniu - ja też prasuję tylko na bieżąco. No i mam to szczęście, że W. sam sobie prasuje swoje rzeczy - też na bieżąco.
Mam dziś chęć na jakieś ciasto, chyba zrobię fale dunaju z przepisu Leny :tak:.
Miłego dnia!
 
Do góry