reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

no tak,tyle ze ja mam taki brzuch caly czas,i ciaze ledwo widac,a wy macie piekne ciazowe brzuszki :))

nie zapisalam sie do lekarza. nie chce do niego isc :((
 
reklama
uciekam odpoczywać, chyba mam jakis zły dzień i chcę by szybko sie skończył :-)
moja dzidzia jakoś mało sie rusza od 2 dni albo wcale nie czuję, martwię się bo wcześniej było inaczej
poczekam do jutra, jeśli nic się nie zmieni będę musiała coś z tym zrobić
 
no tak,tyle ze ja mam taki brzuch caly czas,i ciaze ledwo widac,a wy macie piekne ciazowe brzuszki :))

nie zapisalam sie do lekarza. nie chce do niego isc :((

zawsze możesz mówić, że to Twój ciążowy:tak::rofl2:
a nie znasz jakiegoś innego lekarza, może popytaj dziewczyn z Poznania to Ci coś poradzą
 
no tak,tyle ze ja mam taki brzuch caly czas,i ciaze ledwo widac,a wy macie piekne ciazowe brzuszki :))

nie zapisalam sie do lekarza. nie chce do niego isc :((

Czasem jak Cię czytam to mam wrażenie jakbym to sama pisała :-)
Uwierz kochana, że nie tylko Ty masz problem z ciałem kochanym, którego dużo za dużo.

A co do lekarza.... to ja się podpisuje pod propozycja Paulki, popytaj do kogo warto pójść i IDŹ KONIECZNIE!
I nosek do góry :)
 
Cobra też tak radzę ....popytaj może znajdziesz kogoś odpowiedniego....Jakiegos lekarza który wie jak powinna wyglądać praca lekarza,,,....Przecież nie możesz przestać chodzić do lekarza....Pomyśl o swoim maleństwie....
 
Może to dziwnie zabrzmi....ale cieszę się że nie tylko mnie to dopadło....Najwyraźniej to w miare normalne w naszym stanie:biggrin2:
Rzeczywiście coś w tym jest, lepiej się robi człowiekowi jak się dowie, że nie tylko jemu jest źle ;-)

Uciekam spać.
Dobrej, jak najbardziej przespanej nocy:happy:
 
Ostatnia edycja:
Cobra ja też uważam że powinnaś znaleść jakiegoś lekarza i do niego iść.
Wiem że to konowały, ale jednak do jakiegoś trzeba chodzić.

Idę spać w końcu. Po tych nerwach związanych z aukcjami na allegro nie wiem czy uda mi się teraz usnąć:-D:-D Zważywszy na to że nie udało mi się wygrać wielu aukcji na których mi bardzo zależało:-:)-(
Dobranoc brzuchatki:tak::tak:
 
Ja chyba też zaraz zmykam do łóżeczka....Chciałabym poczekać na mojego P. ale on kończy za jakieś 40 minut i boje się że jak wejde do łózka to zasnę po minucie....więc chyba posiedzę jeszcze troszkę przed kompem a potem pod prysznic i będzie akurat na jego przyjazd!!!!!
 
Ja też teraz chodze co 4 tygodnie, chyba bliżej proodu te wizyty będą częstrze:sorry:

Gosiagro - również trzymam kciuki za męża, na pewno będzie wszystko dobrze, musi być !!!

Ja normalnie mam wizyty co 3 tygodnie, ale od około 5 tygodni jestem na wizycie co tydzień bo ciągle coś nie tak jest, i gin chce mnie widywać kontrolnie :-(
Za chwilę to mi się karta ciąży skończy :confused2:

samo to jakos wyszlo.zaczelo sie od tego ze nie wysyla mnie na zadne badania, krzyczy na mnie, bierze kase za to ze zwazy mnie i stwierdzi ktory to tydzien ciazy, jakis uraz mam przez niego.chetnie pojde,ale do kogos innego..

W Poznaniu polecam dr Andrzeja Klejewskiego - bardzo miły i kompetentny.

Jestem po wizycie:-)
oświadczam wszem i wobec że zasilam nieliczne grono czerwcoeych ptaszeczków:-DNiespodzianka wyjaśniona:-D
Będą dwa chłopaczki:laugh2: Jestem bardzo szczęśliwa :-)
Gratuluję dużych chłopaków :-)

jesteśmy w trakcie załatwiania kredytu na mieszkanie i strasznie nas zaobsorbowały wszystkie załatwienia z tym związane.. Aczkolwiek wszystkim Wam mocno kibicuje i pozdrawiam serdecznie
Trzymam kciuki za kredyt, oby szybko i bez wydziwiania ze strony banku ;-)

Udało mi się doczytać Was do końca :-)
Ale się późno zrobiło już. Dobranoc :tak:
 
reklama
Do góry