reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej dziewczyny!
Witam się i ja w te pochmurny, deszczowy dzień...
Czuję się zupełnie jak śnięta ryba - może zaraz zrobię sobie kaweczkę:-)
Miłego dnia!
 
reklama
Witam dziewczyny!!!
Próbowałam zrobić przelew ale okazało się że mój bank w ostatnim czasie połączył się z jakimś innym o czym nie miałam pojęcia....Ja bardzo rzadko korzystam z tego konta....Muszę uaktywnić dane i niestety nie mogę tego zrobic przez internet (dobrze ze za 2 tygodnie będę w Polsce)...ale zostawiam dane Cobry mojemy P. ja wróci z pracy to odrazu zrobi przelew ze swojego konta....Już do niego dzwoniłam....Będzie ok 16.00 Mam nadzieję że nie będzie za poźno.....Ale przelew pójdzie na 100%....
Ja też zaraz zmykam do pracy....na caluśki dzień.....Tak mi się nie chce ze szok....
Wszystkim które maja dziś wizyty życzę powodzenia i samych pozytywnych wiadomości....
 
chciałam Was zapytać,tzn te które noszą okulary,czy Wam tez wzrok "poleciał" bardziej? Kurcze, miałam okulary ale nosiłam tylko do jazdy samochodem ale teraz już muszę nakładać do komp,do oglądania tv no i oczywiście bez moich brylków nie siadam za kółko:-):-)

Ja okularów nie noszę, ale czuję, że mi sie wzrok pogorszył, szczególnie jak czytam to później okropnie mnie oczy szczypią, tekst sie rozmazuje, a mi łzy do oczu napływają :confused2: w sobote jeszcze mnie ciocia uraczyła opowieścią o jej koleżance, która prawie całkowicie wzrok straciła :confused2:

j
dziewczyny, czy Wy też już chodzicie jak kaczki? :cool:

Oj tak :-D strasznie słodko to wygląda :-D zawsze mi się podobało jak dzielny brzuchacz maszeruje dumnie jak kaczunia :-p:-p
 
ja chyba dzisiaj potrzebuję z 17 filiżanek kawy :hmm: o 13 muszę się zawlec do lekarza a Nina kopie jak szalona, na nią chyba pogoda nie ma wpływu :happy:
 
Witajcie,
ja w dalszym ciągu czekam na wyznaczenie terminu badań, więc dalej w stresie czekam:no: nie będę się rozpisywać ale jak pisałam wcześniej jak już będę miała wyniki to dam znać...
Co do naszych Aniołków
[*]
[*] pozwolicie, że zrobię to inaczej niż Wy, i mam nadzieję, że to zrozumiecie.
Gratuluje udanych wizyt, życzę powodzenia na następnych badankach
Trzymam kciuki za zdrowie wszytkich, bo ono chyba w życiu najważniejsze....
pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny,
Ja dziś pospałam do 9 i w sumie to nic szczególnego ale dopiero po 9 zjadłam pierwsze śniadanko, co się zwykle nie zdarza, bo jak W. wstaje o 6 do pracy to ja wstaję jeść bo jestem głodna :tak:.
Przez chwilę było ładne słonko ale teraz się gdzieś schowało, mnie i tak cieszy,że nie ma już mrozu. Wczoraj miałam bardzo intensywny dzień, więc dziś zamierzam nieco odpocząć, dopiero na 16 do pracy więc jest czas.
Przeczytałam właśnie to co napisałyście od wczorajszego popołudnia - jak zawsze tego dużo. Gratuluję wszelakich dobrych wieści wizytowych. Duże te nasze kruszynki już, nie ma co się dziwić, że nam ciężko i jak kaczuszki się przemieszczamy. Ja to mam największy problem ze znalezieniem odpowiedniej pozycji do spania. Z przerażeniem myślę, a gdzie tu dalej :-) ale damy radę :tak:

Mam ostatnio niepohamowaną chęć na coś słodkiego, często... czasem silna wola wygrywa ale nie zawsze. W przyszłym tygodniu mam wizytę, dostanę na niej skierowanie an zrobienie testu obciążenia glukozą, już się o jego wynik boję.

Pisałyście na temat wzroku, ja też noszę okulary i chyba nieco mi się pogorszyło widzenie. W sumie wady jako takiej nie mam dużej, jestem krótkowidzem ale mam astygmatyzm. W dużej mierze mogę chodzić bez okularów, czytać, pisać bez problemu ale po pewnym czasie zaczyna boleć mnie głowa więc wtedy od razu szkiełka lądują na nosie. Niby nosze okulary od 6 lat ale trudno mi wciąż się do nich przyzwyczaić i jak tylko wchodzę do domu to je odruchowo ściągam. Teraz zaś coś częściej je zakładam, potrzebuję tego, więc coś się zmienia :-(

liliti - dużo sił Ci życzę, bądź dobrej myśli.
Gosiago - Tobie też wiele sił życzę, bo wiem, że Ci ciężko.
 
cześć brzuchatki!

jakoś nie miałam ostatnio weny na pisanie...dopadła mnie chyba mini depresja...
ciągle nie mogę wyzbyć się lęków o maluszka...:no: martwię się ciągle... dodatkowo nie mogę na siebie patrzeć....wyskakują mi jakieś krostki na ciele, mam suchą skórę, beznadziejne włosy, cały czas jestem zmęczona, nic mi się nie chce, bolą mnie mogi, są jak dwa głazy, kręgosłup mi dokucza, jestem ciężka i też chodzę jak kaczka, we wszystkim wyglądam koszmarnie, jestem blada jak trup.....
cholera jasna......zrobiłam się marudna...
Przepraszam was za te żale ale jakoś mój M., tego nie rozumie i jeszcze dokłada do pieca....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Pozdrawiam was cieplutko kochane
 
Hej!
Dawno sie nie odzywalam, kilka powodow sie na to złozylo, między innymi to ze mialam wypadek samochodowy w piątek. Wracałam z Hanią z przedszkola :-( Na szczescie nic nam sie nie stało, po za moją sztywną szyją, ale juz właściwie doszłam do siebie. Hania sie przestraszyla troche, Jagoda tez bo brzuch stwardniał, ale teraz juz fika jak szalona, wiec pewnie wszystko ok. Auto pokiereszowane dość mocno bo to malutki samochodzik, wiec troszke sie poskładał :wściekła/y: O dziwo mechanicznie jest sprawny. Miły pan blacharz ma mi go zrobic do konca tygodnia, bo ja bez auta to jak bez reki. Jeszcze jeden szczegol- facetowi w ktorego wjechalam, bo bylo to z mojej winy nie stalo sie nic! Auto nawet nie drasniete! Nie znam sie na fizyce ale tak to wygląda ze cała siła uderzenia przeszla na mnie :angry: Koszt naprawy=cena wózka :wściekła/y:

Chcialabym sie dołozyc do kwiatuszkow dla Jagódki, ale nie wiem gdzie znaleźć nr konta?? Na wątku zamkniętym, tym starym nie znalazłam :-(

Jagódko [•]
Stasiu [•]
 
agast22-dobrze,ze Wam się niec nie stało, a samochód to w końcu tylko kawałek blachy i jak piszesz da się wyklepać

Forum BabyBoom - Czerwiec 2010

tu masz linka do nowej grupy, poproś o dołączenie, ja Cię zaraz przyjmę i tam znajdziesz dane do przelewu:-)
już Cię dodałam :)
kurcze coś się nasza ewus2090 nie odzywa?!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki, juz poprosilam o przyjecie ;-)

Karo- jestem ostatnio w podobnym stanie. chyba ta bladość sprawia ze czuje sie brzydka :zawstydzona/y: Przed ciążą lubilam wyskoczyc na solarium raz na tydzien lub na dwa a teraz posucha. Niby kupilam sobie dobry samoopalacz, ale jakos to nie to samo :no:
 
Do góry