reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny, chwytają Was czasami skurcze?

Bo mnie złapał w brzuchu przed chwilą, myślałam, że umrę, nie wiem czy to od ciązy, jelit czy żoładka... wziełam no spę i przeszło ale co się zestresowałam to się zestresowałam

Właściwie od pewnego czasu biorą mnie skurczę codziennie... wczoraj dość intensywnie i boleśnie... trwają kilkadziesiąt sekund, przechodzą, a potem powtórka i tak kilka razy pod rząd... nie wiem czy się tym martwić, czy może są to po prostu te skurcze Hicksa? W czwartek mam wizytę więc dopytam o szczegóły...
 
cobra-właśnie mój jak przystawiał ręke to też się uspokajała albo tak leciutko a wczoraj to dawała czadu i tatusiowi nieżle przyłożyła.
kasiulka-mnie od tygodnia tez zaczeły skurcze czasem łapać tak z 5 na dzień i czasem jest dosyć bolesny że ciężko się ruszyć takie głupie uczuciewyczytałam że po 20 tyg jak nie są zbyt częste to macica tak ćwiczy.
 
Ola_fasola - no to pewna dziewczynka - gratuluję:-) co do gronkowca - rozumiem, że wyszedł w moczu - ja nie mam:sorry: i życzę powodzenia w doborze pracownicy:eek:

Andzia to nie gronkowiec tylko paciorkowiec typu B a nazywa się dokładnie Streptococcus, pomyliłam się :zawstydzona/y: wyszedł z posiewu z szyjki, mój lekarz powiedział że w ciąży dwa razy robi się taki posiew a jak wyjdzie coś to poród jest pod osłoną antybiotyku bo dzidziuś może mieć od tego zapalenie opon. Nie słyszałyście nic o tym? hmm podobno 1/3 kobiet to ma.
 
Witajcie :-)

Ja wczoraj akurat miałam o skurczach w szkole rodzenia i w tym okresie to normalne bo macica zaczyna się przygotowywać pomalutku do porodu, więc chyba nie ma czym się martwić.
 
ewus2090 ja przez prace w gastonomii nauczylam sie nie obierania telefonow,od numerow zastrzezonych i takich ktorych nie znam,bo zazwyczaj dzwonia ze mam przyjsc szybciej albo w weekend:) nabylam takiego zboczenia,i nie odbieram telefonu:tak:jakby cos,to do mnie tylko smsy.
nie wiem co zrobic.. liczy sie to ze chcesz pomoc, jak ci pisalam poczta sie nie oplaca,przelew kosztuje 2.50 a dojdzie na piatek.
 
Jeśli chodzi o skurcze to mnie często łapią wieczorem jak próbuję się położyć na plecach, już kilka razy tak miałam... A co do ruchów to jak moja Nelcia zaczyna troszkę figlować i W. przykłada rękę do brzuszka to ona się jeszcze bardziej rozkręca:)
 
reklama
cobra-właśnie mój jak przystawiał ręke to też się uspokajała albo tak leciutko a wczoraj to dawała czadu i tatusiowi nieżle przyłożyła.
ja też zauważyłam że jak przystawię rękę do brzuszka to mała przestaje się ruszać ale niestety u mnie jeszcze nie czuć przez brzuch, te ruchy są wyraźne ale bardzo delikatne i bardzo mnie to martwi :-(
 
Do góry