reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dzieki, juz poprosilam o przyjecie ;-)

Karo- jestem ostatnio w podobnym stanie. chyba ta bladość sprawia ze czuje sie brzydka :zawstydzona/y: Przed ciążą lubilam wyskoczyc na solarium raz na tydzien lub na dwa a teraz posucha. Niby kupilam sobie dobry samoopalacz, ale jakos to nie to samo :no:


też mam samoopalacz...tylko jakoś nie mam chęci go nałożyć...albo siły...:crazy:
 
reklama
agast22-dobrze,ze Wam się niec nie stało, a samochód to w końcu tylko kawałek blachy i jak piszesz da się wyklepać

Forum BabyBoom - Czerwiec 2010

tu masz linka do nowej grupy, poproś o dołączenie, ja Cię zaraz przyjmę i tam znajdziesz dane do przelewu:-)
już Cię dodałam :)
kurcze coś się nasza ewus2090 nie odzywa?!
mam nadzieję, że moja decyzja nie przeszkodzi w przyjęciu mnie do grupy...
 
Witajcie dziewczyny!
Usypiam w pracy na siedząco chyba jakieś kiepskie ciśnienie zresztą to moje też tylko110na60 masakra spać!
gosiagro-trymajcie się razem zmężem!
sealet-ale wielka babka!
siaba,ola fasola-super że wizyty udane a dzieciaczki zdrowiutkie!
meg82-gratuluje synusia!
liliti-oby operacja się udała i było wszystko ok!
agast-to nieciekawie z tym wypadkiem ale najważniejsze że wam się nic nie stało a co do napraw samochodu to ja swój odebrałam pare dni temu od mechanika i też wózeczek odjechał na drugi plan ech!

Wczoraj moja mała urządziła sobie godzinną zabawe z nami wypinała się w jednym miejscu jak tam pukałam to kopała w to samo miejsce i póżniej znowu mąż ona na to tym mocniej mój był w szoku że takie maleństwo tak mocno kopie mówi w końcu matko ciebie to musi nieżle boleć będzie mała bokserka hi hi!
 
ewelinka307 moj maz nie czuje kopniakow malego :( sa tak widoczne,i odczuwalne,a on mi mowi ze to pewnie ruchy od oddychania mojego;/ moj mlodszy brat widzi i czuje,jak lapke przylozy,mama moja tez,ja to juz w ogole,cala okopana jestem, a on nic :-(
o 12 spadam do kwiaciarni
 
Dziewczyny, chwytają Was czasami skurcze?

Bo mnie złapał w brzuchu przed chwilą, myślałam, że umrę, nie wiem czy to od ciązy, jelit czy żoładka... wziełam no spę i przeszło ale co się zestresowałam to się zestresowałam
 
Witajcie,
ja w dalszym ciągu czekam na wyznaczenie terminu badań, więc dalej w stresie czekam:no: nie będę się rozpisywać ale jak pisałam wcześniej jak już będę miała wyniki to dam znać...
Co do naszych Aniołków
[*]
[*] pozwolicie, że zrobię to inaczej niż Wy, i mam nadzieję, że to zrozumiecie.
Gratuluje udanych wizyt, życzę powodzenia na następnych badankach
Trzymam kciuki za zdrowie wszytkich, bo ono chyba w życiu najważniejsze....
pozdrawiam
paulka ta powyżej ja tu zawsze jakoś ginę na tym forum:-(
 
reklama
Do góry