reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Właśnie wysłałam prośbe o przyjęcie mnie do grupy...proszę o przyjęcie.....
Dziewczyny czy Wam tez zaczyna dolegac taki boł promieniujący od uda aż po pośladek.....Ja to mam od kilku dniu , nie trwa oczywiscie cały dzien tylko przez jakiś czas ale jest dosyć uciążliwe....Moja koleżanka też się z tym zmagała ( teraz jest w 9 miesiacu ciązy) ...to jest chyba rwa kulszowa.....

nie wiem, nie pomogę, mnie nic nie boli -tfu tfu odpukać, ale współczuję...
 
reklama
Właśnie wysłałam prośbe o przyjęcie mnie do grupy...proszę o przyjęcie.....
Dziewczyny czy Wam tez zaczyna dolegac taki boł promieniujący od uda aż po pośladek.....Ja to mam od kilku dniu , nie trwa oczywiscie cały dzien tylko przez jakiś czas ale jest dosyć uciążliwe....Moja koleżanka też się z tym zmagała ( teraz jest w 9 miesiacu ciązy) ...to jest chyba rwa kulszowa.....

mnie nic tak nie boli ... tak więc ja też nie pomogę ...
 
Andzia - znam to :tak:. Sama ostatnio wciągnęłam się w sagę i nie dziwię się jakbyś dzisiaj skończyła czytać, bo nie da się od niej oderwać. A masz kolejne części???
Ja już nie mogę doczekać się 19 marca ;-)bo na dvd ma wyjść księżyc w nowiu a nie widziałam tego jeszcze :-(

liliti - wiem dokładnie co przeżywasz :-( ale trzeba mieć nadzieję.
 
jestem po pracy:) mozecie sie smiac z tego ''soltysowania'' mnie to tez bawi - ja rodowita poznanianka,ktora nawet w weekend sie zle czula na wsi,zostanie ich 'przywodca':tak:napisalam na watku zamknietym co udalo sie uzbierac:)
dziewczyny jestescie niesamowite!
 
Witam o poranku. Znów mnie wszystko boli:eek:szczególnie w krzyżu a nawet niżej jakoś tak w pośladkach:eek:yhhhhh

cobra nie myśl sobie że my się z Ciebie śmiejemy:no::no::no:nic z tych rzeczy:no:funkcja to funkcja- trzeba brać co dają:tak:ale nie zmienia fo faktu, że jakąś tam władzę w rękach mieć będziesz:tak:zrobisz porządek z kim trzeba:-p
Jeśli chodzi o zbiórkę pieniążków, to patrząc na ilość deklaracji (informacji o zrobionym przelewie) myślę że jeszcze sporo wpłynie.

Miłego dzionka:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki przyjęłam kolejne osoby do grupy:tak::-)
i uciekam z powrotem do łóżka, bo tam jest tak ciepło i pzyjemnie, a u Nas za oknem szaro-buro.

sprawdziłam jeszcze wątek zamknięty, policzyłam,ze 23 dziewczyny potwierdziły przelew + cobra18, więc pewnie dziś spłynie reszta, a jeszcze rano przyjęłam 4 osoby do grupy,które pewnie też wyślą przelew :)
 
Ostatnia edycja:
Witam was porannie,
Znowu najprawdopodobniej z wami nie popiszę, bo idę do pracy - do innego klienta niż wczoraj. Ale może uda mi się was w międzyczasie podczytywać.:-)
Natalcia już szaleje w brzuszku jak szalona:-D
Życzę wam wszystkim miłego dnia;-)
 
Dziewczyny czy Wam tez zaczyna dolegac taki boł promieniujący od uda aż po pośladek.....Ja to mam od kilku dniu , nie trwa oczywiscie cały dzien tylko przez jakiś czas ale jest dosyć uciążliwe....Moja koleżanka też się z tym zmagała ( teraz jest w 9 miesiacu ciązy) ...to jest chyba rwa kulszowa.....
Agi ja tak mam od jakiś 3 może 4 dni.:-:)-(
Wogóle to jakoś kiepsko się czuję:-(i humoru też brak.Ochoty na neta też:-(
wpadłąm tylko napisać ze w miarę OK jest.Synio kopie!Czasami tak mocno że boli;-) A w domku mam synka chorego na antybiotyku a tu taka ładna pogoda,ale jak trzeba siedzieć w domk to trzeba:tak:;-)
 
Cześć dziewczyny:-)

Niestety nadal zmagam się z potwornym katarem i gardełkiem:-(
Niecierpię być chora.

Ze wszytskich wczorajszych wizyt bardzo się cieszę, niektóre maleństwa maja już prawie 1 kg :szok: jak ten czas szybciutko leci.

Zjadłam śniadanko i wracam pod kołderkę
 
reklama
czesc dziewczyny witam sie w ten deszczowy i pochmurny dzien:-:)-:)-( masakra jakas miałą byc wiosna a nie ciapa i chlapa....
Gratuluje wszystkich udanych wizyt wczorajszych za dzisniejsze tez trzymam kciuki

Zaraz zmykam do byłej pracy na ploty i na jakaś herbatke

a co do bólu tego w pośladkach tak tez słyszalam ze to czasem rwa kulszowa mnie tez czasem cos takiego dopada wtedy chodze jakby ktos mi kija wsadzil he he:-D:-D:-D dziadostwo

Miłego dnia wam zycze
 
Do góry