reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Co do wzroku to z tym trzeba bardzo uważać. Od dzieciństwa miałam wadę wzroku, ale nie chodziłam w okularach bo dobrze widziałam.
Jakoś 1 lipca miałam wystawioną receptę na okulary, bo już widziałam coraz gorzej, 14 lipca rodziłam, a 27 kupując okulary okazało się że ta recepta jest nieaktualna:szok: Zrobili mi nowe badania i praktycznie na obu oczach wzrok "poszedł' o 1 dioptrię:szok::szok::szok: I teraz mam 1,25 i 2,5:-:)-( Także bez okularów ani rusz:-(
 
reklama
ja i tak będę musiała się wybrać do okulisty pod względem porodu ... czy mogę naturalnie ... więc sobie dokładnie wzrok przebadam ...
mam nadzieję, ze dużo się nie pogorszy ....
 
chciałam Was zapytać,tzn te które noszą okulary,czy Wam tez wzrok "poleciał" bardziej? Kurcze, miałam okulary ale nosiłam tylko do jazdy samochodem ale teraz już muszę nakładać do komp,do oglądania tv no i oczywiście bez moich brylków nie siadam za kółko:-):-)
U mnie mimo że noszę soczewki to od początku ciąży pogorszyło się o całą dioptrię :-( i mam już teraz -4,5 :confused2: , mam nadzieję że dalej już nie poleci.
 
no właśnie, ja te z czuję że jest gorzej ale dowiadywałam się i podobno po ciąży wzrok powinien wrócić jak sprzed ciąży, no ale zobaczymy
na pewno wymaga to kontroli, tak jak piszecie
 
czesc dziewczyny długo so enie odzwałam ale nie mam internetu :( pozyczylam przenosny - niestety nie dam rady wszystkich nadrobic - moze jak roce do uk

lot z uk do pl ok
niestety nico spuchłam i mialam wysokie cisninie i juz spanikowalam ze mam zatrucie ciazowe - dzis poszlam zrobic badania i nie mam białka w moczu ale za to mam liczne bakteri :(

pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuski
 
Witam,

włąśnie wróciłam od lekarza, miałam robione USG 3D. Wszystkie narządy w normie i co najważniejsze nadal jest DZIEWCZYNKA :) i mam nadzieję że tak już pozostanie i w czerwcu przyjdzie na świat mała Małgośka. Uff strasznie stresujące są te wizyty. Lekarz pochwalił małą za mega ruchliwość - waga aktualnie 560 g.
Kajdusia - bardzo chętnie ale w ten weekend niestety nie mogę - poprzedni byłam na Lecha bo Marcina nie było a teraz mamy jechac do teściów
Daj znać jak będziesz następnym razem bo bardzo chetnie sie spotkam.

Pzdr.
Basia

Gratuluję dobrych wieści. Piękne imię wybraliście dla swojej księżniczki :-D:-D:-D


Witam wszystkie Mamuśki:)
Nie pisałam do Was już chyba pare miesięcy, które upłynęło mi niestety na leżeniu ,ale już jest dobrze.W piątek dowiedzieliśmy się ,że będziemy mieć synka także święto w rodzinie bo od 36 lat same baby się rodziły:) Oczywiście termin porodu też nam przyśpieszyli z 22.06 na 17.06 więc już się nie możemy doczekać. Pozdrawiam Wszyskie Dziewczyny z BB.

No proszę to prawdziwe święto w Waszej rodzince:tak:gratuluję zdrowego skarba:-)


już sie cieszyłam ze tydzien zapowiada sie dobrze.....:-(mój tato poszedl dziś na kolonoskopie do szpitala i po badaniu okazało sie ze ma nowotwór, guz zamyka prawie całe swiatło jelita i trzeba go natychmiast operować :-(a potem czekac na wynik pobranych probek czy jest złośliwy czy nie :-( w środe chcą go operować.......jestem zalamana pewnie dzis nie zasne, tato jest przerażony a ja nie moge mu pomóc.......modle sie żeby było dobre, on tak czeka na swoja pierwszą wnusie a ona musi sie nacieszyc dziadkiem................

Kochana trzymam kciuki żeby wszystko było ok:tak:trzymaj się dzielnie...

Ja jakaś skonana jestem dziś:eek:Jeszcze tylko przeleję pieniążki na wianuszek dla Jagódki i uciekam...

Dobranoc kochane.
 
U mnie mimo że noszę soczewki to od początku ciąży pogorszyło się o całą dioptrię :-( i mam już teraz -4,5 :confused2: , mam nadzieję że dalej już nie poleci.
ja mam podobnie- prawe -5, lewe -4,5, ale nie zauważyłam, żebym w ciąży jakos gorzej jeszcze widziała, teraz pewnie zacznę się doszukiwać...:eek:

dziewczyny, czy Wy też już chodzicie jak kaczki? :cool:
 
reklama
Właśnie wysłałam prośbe o przyjęcie mnie do grupy...proszę o przyjęcie.....
Dziewczyny czy Wam tez zaczyna dolegac taki boł promieniujący od uda aż po pośladek.....Ja to mam od kilku dniu , nie trwa oczywiscie cały dzien tylko przez jakiś czas ale jest dosyć uciążliwe....Moja koleżanka też się z tym zmagała ( teraz jest w 9 miesiacu ciązy) ...to jest chyba rwa kulszowa.....
 
Do góry