reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

przeczytałam - prawie 60 stron!
przepraszam kochane, ale nie jestem w stanie wszystkim odpisać ...

trzymam kciuki za naszą krakowiankę i gnieshę - oby Wasze maleństwa byly jak najzdrowsze ...

gratuluje też wszystkim wizytowiczkom udanych wyników, "podglądanek" i miłych chwil z maleństwem na monitorku !

życzę niezapomnianych wspomnień tym, które jutro ślubują ;)

i wspieram te, które mają problemy ze swoimi połówkami ... rozumiem, moze dlatego, że u nas też często jest tak sobie ... ehhhhh, miało być inaczej a uwikłaliśmy w różne sytuację i zależności i widzę, że nic dobrego z tego nie wynika ... ;(

pisałyście o ruchach ... czasem coś w brzuszku podskoczy ale bardzo rzadko i nie wiem czy to moja maleńka ... chciałabym tak bardzo poczuć ... tracę cierpliwość w tym czekaniu czytająć jak wasze wiercipiętki szaleją ... i dziękuję tym, które piszę, że tak samo czekają jak ja ...
 
reklama
narazie staram sie nie myslec o tym co bedzie mam zamiar cieszyc sie z tego ze bede niedługo mamą po raz 2 i co najważniejsze mój synuś jest ze mną i nadrabia za swojego ojca jest boski przytula sie do mojego brzucha mówi do niego i całuje to super uczucie że prawie można powiedzieć dorosły syn tak reaguje a jeszcze nie tak dawno nawet nie chciał słyszeć o tym że będzie miał rodzństwo
 
moja droga, radzię Ci już się zapisać. Ja zaczynam 15 marca i jak sobie policzyłam 7 tygodni ( biorą pod uwagę, że zajęcia są w poniedziałki i wypadają po drodze święta i 3 maja ) to się okazało, że skończymy w drugiej połowie maja:-)

Nasze terminy porodu umawiają już na marzec na zajęcia;-)

Mnie prowadzi w ciąży prywatnie lekarka z Karowej i zdecydowałam się w ostateczności na poród właśnie tam;-) zadzwoń i umów się na 15 marca- będziemy razem w grupie

No to teraz mnie zmartwiłaś :-(. Mam nadzieję że uda mi się jeszcze coś załatwić. Tylko teraz zastanawiam się czy działać na własną rękę czy przez swojego lekarza (bo mojej siostrze on sam wszystko jej załatwił). Poczekam chyba do czwartku bo akurat wtedy mam wizytę i podpytam się go.

A myślałaś o położnej bo ze strony internetowej wynika że można się umówić z położną na termin porodu.

okazało się ze moj M pomimo swoich lat jest niedożałym gówniażem.W czasie16 lat małżeństwa do zeszłego roku cały czas pracowałam i to nie lekko ostatnie 2 to była kurierka więc jak na kobiete nie łatwa praca no i 13,14 godz dziennie niepowiem była z tego kasa ale postanowiliśmy że rezygnuje z tego po1 ze wprowadzilismy sie do maszego upragnionego domu dodam bez kredytu i całe szczescie po2zdecydowalismy ze sokro chcemy miec 2 dzieciątko to czas najwyższy super wszystko sie potoczylo bo mieszkamy jestem w ciąży a wychodzi na to że to mi sie zachciało no i jeszcze jestem jego utrzymanką a to jest właśnie najgorsze nie dałam rady tego znieść i się wyprowadziłam bo naszczęście jeszcze nie wynajelismy naszego mieszkania


:szok: szok. :szok:Po 16 latach małżeństwa Twój mąż tak się zachowuje i wogóle jak on może tak postepować wobec Ciebie???? Czy mężczyżni w miarę jak się starzeją to głupieją??? Co się z nimi dzieje????:confused::confused::confused:

Nie wiem czy to jest na miejscu to co napiszę ale wiem z własnego doświadczenia, nie ważne czy mamy kochających mężów, kochanych rodziców, jeżeli same o siebie nie zadbamy nikt inny tego nie zrobi. To trochę egoistyczne ale trzeba przede wszystkim myśleć o sobie, o tym co dla nas najlepsze i co da nam szczeście (oczywiście naszych dzieciaczków to nie dotyczy - choć z drugiej strony też nie możemy być slepo w nie zapatrzone)

I jakoś tak teraz smutno mi się zrobiło :-(
 
Ostatnia edycja:
już nie mogę doczekać się wtorku, idę po odbiór wyników testu potrójnego z poradni genetycznej i przy okazji usg,
może dowiem się jaka płeć
a w czwartek przyjeżdża mój mężczyzna, już nie mogę się doczekać:-)
 
reklama
Do góry