reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Fajnie masz gosiu bo mój to ostatnio tylko czepiać się potrafi o wszystko

Coś Ty? Aż tak źle?

Mój miał ostatnio 2 tyg. przymusowego urlopu ze względu na pogodę:baffled:po tygodniu już mówilam żeby poszedł do pracy, bo inaczej grozi to rozwodem:sorry2:hihi:-D
A dzisiejsze jego czułości wynikają chyba z tych dodatkowych procentów:tak::shocked2:ale nawet jest zabawny hihi Na szczęście takie "wyskoki" zdarzają mu się sporadycznie i nawet wtedy ma jakieś granice, których nie przekracza:-D
 
reklama
Ja dziś miałam bardzo pracowity dzień i cieszę się iezmiernie że juz weekend....Dziś przed pracą wpadłam na chwilkę do H$M i znalazłam śliczne sukieneczki i bluzeczki dla mojej Poli....Nic nie kupiłam z dwóch powodów bo po pierwsze ja mam jeszcze opory przed kupowaniem ubranek dla mojego skarbeczka....a po drugie była mega kolejka a ja się spieszyłam do pracy....Ale jutro chyba wybiorę się z moim P. na zakupki i może na coś się jednak skuszę.....
6 marca jedziemy do Polski - autem - nie wiem jak zniosę tą podróż....Będę myśleć całą drogę że jedziemy po rzeczy dla Poli : wózek, łóżeczko, pościel i inne drobiazgi....i to mi pewnie pozwoli jakoś znieść te ponad 20 godzin w aucie....Wszystko dla mojej Kochanej Dziewczyneczki.....Tylko mam nadzieję , że do tej pory nie będzie śladu po śniegu w Polsce, bo my mamy tylko letnie opony więc może być niezaciekawie....
 
Ale to sprawa indywidualna zależna od wyników bo jak są ok to można przedawkować a to jest niebezpieczne i grozi przedwczesnym porodem tak bynajmiej wyczytałam w gazecie M jak mama
 
reklama
okazało się ze moj M pomimo swoich lat jest niedożałym gówniażem.W czasie16 lat małżeństwa do zeszłego roku cały czas pracowałam i to nie lekko ostatnie 2 to była kurierka więc jak na kobiete nie łatwa praca no i 13,14 godz dziennie niepowiem była z tego kasa ale postanowiliśmy że rezygnuje z tego po1 ze wprowadzilismy sie do maszego upragnionego domu dodam bez kredytu i całe szczescie po2zdecydowalismy ze sokro chcemy miec 2 dzieciątko to czas najwyższy super wszystko sie potoczylo bo mieszkamy jestem w ciąży a wychodzi na to że to mi sie zachciało no i jeszcze jestem jego utrzymanką a to jest właśnie najgorsze nie dałam rady tego znieść i się wyprowadziłam bo naszczęście jeszcze nie wynajelismy naszego mieszkania
 
Do góry