reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny ja tylko na chwilę, jakoś przed jutrzejszym ślubem nie mam na nic czasu, dziwne bo przecież żadnej imprezy nie robimy
Anecznik (po przeczytaniu poniższego postu koriander - edytuję ;-)) i oczywiście Emalio - przepraszam, że przeoczyłam, Ty też masz swoje święto jutro!
A więc życzę Wam wszystkiego najlepszego i niech ta nowa droga okaże się pełna wzajemnej miłości, partnerstwa, zrozumienia, niech uśmiechu na niej będzie mnóstwo a problemów jak najmniej!
Życzę Wam też na jutro bardzo dobrego nastoju, stres pozostawcie w domach. Aby wszystko się ułoży po Waszej myśli. Niech to będzie cudowny dzień!

Czas zrobić przerwę w nałogu BB :-DZmykam robić obiadek, dziś grillowane schabowe i suróweczka z czarnej rzepy - ostatnio moja ulubiona :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anecznik i magdalena79: wszystkiego najlepszego, samego slonca i radosci na nowej drodze zycia :-D Stworzycie piekna rodzine, oby sie ona rozrastala w milosci i szacunku :tak: Czekamy na zdjecia i relacje, to na pewno bedzie wyjatkowy dzien!

Gosiu** kochana jestes, gdybym byla twoja sasiadka na pewno bym sie skusila na goferka mmmmm:-D

kpi witaj i nadrabiaj :tak:

Anik79 jak sie dzis czujesz, na pewno spore siniaki powychodzily? Najwazniejsze ze z synkiem wszystko w porzadku!
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
Hej dziewczynki:)Właśnie wrócilam z USG 3D będzie dziewczynka:)Czyli kalendarz chiński się sprawdził:)Wszystko ok wykluczył zespół downa wszystko w normie!!!Bardzo aktywna jak on nazwał "gimnastyczka":)
gratuluję córeczki :-D

dziewczyny gratuluje pomyslnych wiadomości:-)


ja dzisiaj tez miałam przymusowa wizyte w szpitalu:-( spadłam ze schodów jak wracałam z mała z basenu, już zostało mi normalnie kilka kroków do samochodu jak wywinełam orła prosto na dupsko i zjechałam z 4 schodów na dół:szok: mała w płacz ja w płacz a ludzie przechodzili koło mnie jakbym była niewidoczna:no: no i pojechałam z ojcem do szpitala. Tam mnie przebadali - najpierw tętno - nie mogła znaleźć bo gdzieś koło pępka szukała ja jej mówię że niżj mały jest no i znalazła - poźniej badanie ginekologiczne - wszystko ok - i na końcu usg - łożysko w porządku mały się ruszał - pokazał poraz kolejny klejnociki i pięć paluszków u rączki - czyli przebił mi piątkę:-) lekarka w sumie chciała mnie zostawić na obserwacji ale suma sumarum mam nakaz lezenia do jutra, obserwowania siebie i małego i nakaz w razie czego natychmiastowego przyjazdu do szpitala. Więc bedę leżeć i po niedzieli mam iść na kontrolne usg. Najadłam sie strachu jak nie wiem co. Teraz Oskarek szaleje i daj mi znać że u niego ok:-)
O kurcze, dobrze, że nic się poważnego nie stało. Leż i odpoczywaj i w razie czego szybko do szpitala.

Proszę bardzo,obwieszczam ze bd CHŁOP:-):elvis: Jędrzej:tak:Pitolek ma 11mm:-D
gratuluję chłopca, Jędrzej - bardzo ładne imię :tak:

Właśnie wróciłam z wizyty. Nie jest źle, ale nie jest najlepiej... Po badaniu ginekologicznym stwierdził rozwarcie szyjki!!! :szok: taka była moja reakcja! ale po USG okazała się zamknięta i ma 4cm co jest bardzo dobrym wynikiem. Mam bardzo twardą macice, kazał zwiększyć dawkę magnezu i przepisał Luteinę dopochwowo 2x2. Wydał mi kolejne zwolnienie i kazał leżeć! Nic tylko leżeć... unikać wszystkiego po czym boli mnie brzuch... czyli wszystkiego oprócz leżenia!!! :no: masakra. Dał mi numer swojej komórki i kazał dzwonić jakby cokolwiek mnie niepokoiło. Poza tym, wyniki mam bardzo dobre. No i co najważniejsze, obyło się bez szpitala :tak:
to nie pozostaje Ci nic innego jak się dostosować do zaleceń lekarza ;-) ale czego się nie robi dla dzieciaczków :tak:

nietka masz rację,rób te ozdóbki,to przegonisz tą wstrętną zimę:wściekła/y:
o widzisz, grunt to dobra motywacja :blink:

pamiętam, że jedna z was chciała abym powiedziała jak dojdzie do mnie paczka z ciuszkami dla ciężarówek od tego użytkownika:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

super przyszły! świetne dzinsy i bluzeczki., Owszem drogo ale materiały i wygląd super;-)
Ja też pytałam. A jak sie spodnie układają tuż przy pasie? Nie robią się fałdy?

emalia, ewelinka trzymam kciuki za wizyty &&&&

izia_tcz mam nadzieję, że problemy jednak rozwiążą się po Twojej myśli, trzymam kciuki za to &&&
 
emalia -ja równierz trzymam kciuki za serduszko!bo niewiem czy już pisałam czy nie już mi się coraz bardziej mota to wszystko na bb tyle spraw tyle babek jak tu ciężko pracujący mózg ciężarnej może to spamiętać:-D
 
Aaaaaaale mnie właśnie kłujący ból chwycił w plecach na wysokości pasa z prawej strony:szok::szok::szok:myślałam że nie dam rady dojść bo na schodach byłam:szok:dobrze że już przechodzi...;-)
 
Witam wszystkie mamuśki ;-)

Ja dzisiaj od rana biegałam po mieście. Miałam też robioną glukozę i wiecie co jak się idzie na czczo (bo ja miałam tyle badań do wykonania że nawet napić niczego się nie mogłam) to nawet to świnstewsko nie jest takie złe. Jak się do niego dorwałam to wypiłam duszkiem (taka głodna byłam i tak pić mi się chciało). Jednak pica duszkiem nie polecam bo troszkę mi się słabo zrobiło ale po chwili przeszło - coś za coś :tak:.

A teraz po kolei:

Witam wszystkie nowe czerwcowe mamusie :tak::tak::tak:.

Gratuluję wszystkich udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne a przede wszystkich teraz trzymam kciuki za gniesha. Mam ogromną nadzieję że tym razem lekarze się mylą a z dzidzią będzie wszystko OK.

Karo - doczytałam się że do szkoły rodzenia idziesz na Karową?? A kiedy się zapisałaś?? Długo czekałaś na wolny termin?? Ja również chcę tam iść do szkoły rodzenia a później rodzić. A Ty też chcesz tam rodzić???

Co do ruchów to przyznam się że Wiktor najbardziej daje o sobie znać jak piszę do WAS :-) .
 
reklama
Ewus czkawka to troche jak tykanie w zegarku i dzidzius czka czesciej niz dorosly :tak:

Czkawka płodu — to rytmiczne wzdrygnięcia ciała płodu odczuwane przez przyszłą matkę, spowodowane skurczami przepony. Mogą one trwać od minuty, nawet do pół godziny. Tego typu ruchy zauważa się w II trymestrze ciąży. Powodem czkawki jest zwykle nadmierna ilość płynu owodniowego w żołądku płodu. Jest ona zjawiskiem normalnym i często obserwowanym, a poza tym całkowicie bezpiecznym.
 
Do góry