reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

witam mamusie czerwcówkowe

mało zaglądam ostatnio ale korzystamy z pięknej pogody i słoneczka i bardzo się dotleniamy, spacerkujemy. w dzień czasu niewiele a wieczorem jak juz zasiądę przed kompem i poczytam co naskrobałyście to padam ze zmęczenia ;-)
tak na szybko i ogólnie napiszę
fantastycznie że same dobre wieści po wczorajszych i dzisiejszych wizytach, maluszki juz sie też coraz śmielej ujawniają zarówno na usg płci jak i kopniaczkami :-)
coraz więcej też mamusiek nowych przybywa, witam serdecznie wszystkie
a teraz pora załębić sie w lekturkę BB, to jest już mega uzależnienie;-)
 
reklama
:-) jakoś cichutko dzisiaj na BB, czasami to, aż strach wejść po 2 godzinach, bo tyle stron, a dziś taka cisza :-) pewnie już wszystkie weekend zaczęły i gdzieś szaleją :-D:-D ja dzis niestety nie szaleję, cały dzień przeleżałam :-( kuje mnie coś z prawej strony znowu i kręgosłup boli :sorry2: więcej chyba na dziecko się nie zdecyduję
 
hehe a mi sie śmiać chce jak mój brat magluje płytę z wczorajszego USG 3 D mówi że się zakochał :)
 
Oj Gosiu powiem Ci, że znam sporo dziewczyn, które ten stan przeżywały całkiem nieźle :-) a u mnie w rodzinie to norma, że każdy ma jedno dziecko :-D no jedynie babcia się wybiła i ma dwie córki :-) ja zawsze chciałam mieć 3-4 dzieciaczków, z pomysłu nie rezygnuje, ale ciąży nigdy wiecej :-)
I właściwie to zdanie powinno brzmieć " wiecej sie na ciążę nie zdecyduje" :D
 
Hej dziewczyny :-D Ja tylko wpadłam się przywitać. Ostatni tydzień był bardzo pracochłonny i stresu też nie zabrakło :confused: Ogólnie w tym tygodniu masę rzeczy się nagromadziło ale mam nadzieję że już będzie z górki. Nadrabiać was będę w weekend, dzisiaj już nawet nie próbuję chociaż conieco poczytałam i mniej więcej wiem co się dzieje... A z dobrych wiadomości u mnie to to że zapisałam się na wizytę do ginekologa na czwartek :tak: i mam nadzieję że Julcia nie zamieni się w Filipka ;-)bo czekać na niego będą różowe ciuszki i sukieneczka :-p
Zmykam na spacer z psem bo bida cały dzień sama w domku siedziała więc jej się trochę swobody należy.
Miłego wieczora.
 
:-) jakoś cichutko dzisiaj na BB, czasami to, aż strach wejść po 2 godzinach, bo tyle stron, a dziś taka cisza :-) pewnie już wszystkie weekend zaczęły i gdzieś szaleją :-D:-D ja dzis niestety nie szaleję, cały dzień przeleżałam :-( kuje mnie coś z prawej strony znowu i kręgosłup boli :sorry2: więcej chyba na dziecko się nie zdecyduję
hahaha ja w trakcie pierwszego porodu miałam chwilę zwątpienia i choć cały wspominam dobrze i szybko nieco ponad 3 godz, w trakcie niezwykle bolesnych bóli krzyżowych wypominałam mojemu małżowi że to wszystko przez niego, że nigdy więcej i niech zapomni następnych dzieciach, chyba że to on będzie rodził a ja potowarzysze mu przy porodzie ale to naprawde był moment i szybko o tym zapomniałam a teraz cóż czekamy ponownie;-)

a słyszałyście o zmianach w becikowym, juz nie będzie wymogu o zgłoszeniu się do lekarza przed 10 tyg ciąży
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100204/ZDROWIE/956021666
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :-D Ja tylko wpadłam się przywitać. Ostatni tydzień był bardzo pracochłonny i stresu też nie zabrakło :confused: Ogólnie w tym tygodniu masę rzeczy się nagromadziło ale mam nadzieję że już będzie z górki. Nadrabiać was będę w weekend, dzisiaj już nawet nie próbuję chociaż conieco poczytałam i mniej więcej wiem co się dzieje... A z dobrych wiadomości u mnie to to że zapisałam się na wizytę do ginekologa na czwartek :tak: i mam nadzieję że Julcia nie zamieni się w Filipka ;-)bo czekać na niego będą różowe ciuszki i sukieneczka :-p
Zmykam na spacer z psem bo bida cały dzień sama w domku siedziała więc jej się trochę swobody należy.
Miłego wieczora.
Wracaj szybko do nas maleńka:)
 
reklama
o tak, na szczescie sie to bardzo szybko zapomina - chociaz klelam chyba w tym samym momencie co Ty eagle ;) ;) fakt faktem, kregoslup po noszeniu i porodzie Malgosi przestalam czuc jakies e .. 2 miesiace temu - ledwo zapomnialam, a za chwilke znowu bedzie bolal ;] Ale za to potem bedzie spokoj, bo chociaz jako mlodka marzylam o 3jce dzieci, to teraz zwyczajnie widze, ze nie obrobie takiej liczby ;]
 
Do góry