reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

nareszcie doczytałam wszystko :-):-)

krakowianko- bardzo się cieszę,ze wyniki wyszły dobre na USG, mam nadzieje,że dalej tez będzie wszystko w porządku :-)

gniesha- za Was cały czas trzyma kciuki, pamiętaj o tym co Ci napisałam na priv, będzie dobrze, musi być

witam też nowe mamusie na forum:-):-)

miałam Wam jeszcze napisać co z moim łożyskiem, lekarz bardzo dokładnie zbadał na USG łożysko i stwierdził,ze i owszem jest na przedniej ścianie, ale nie jest tak nisko jak to było widać na ostatnim USG, stwierdził,że nic mi nie zagraża, bo ujście szyjki macicy jest bardzo daleko od łożyska i nie powinno być żadnych problemów,:-):-):-) oczywiście stwierdził,ze to nie znaczy,że mam odrazu szaleć, ale nie muszę ciągle leżeć:-):-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki!!!!!!!!
Miałam dziś cudowny dzień:
Najważniejsza wiadomość to moja dzidzia jest: DZIEWCZYNKĄ
Jest okazem zdrowia, waży 403g i ma 26cm długości(tak na oko Pana Doktora):-)
Wszystko ma na swoim miejscu i w pełni zdrowe!!!!
Aż nie wiem co napisać, tak mnie rozpiera szczęście!!!
Zdjęcia już dodałam, mam też 15minutowy filmik!!!:-):-):-):-)

a teraz biorę się za nadrabianie tego co napisałyście przez cały dzień!!!!

Gratuluję:tak:Bardzo się cieszę:-)

Dziewczyny pomocy. Która jest w stanie mi powiedzieć dokładnie jak mierzyć ciśnienie ciśnieniomierzem zegarowym???? Nie wiem czy dobrze to robię:no:ciemna jestem że aż coś:wściekła/y:
 
czesc Dziewczyny!

Myslałam, ze nie doczytam do końca, dzisiaj nie zaglądałam do Was bo pojechałamz mężem do Szczecina, musiałam indeks i pracę zawieźć i odrazu zakupki na imprezkę sobotnią.

Ewus - to straszne przez co musisz przechodzić:-:)-:)-(bardzo mi przykro. z facetem daj sobie spokój, tak jak radzą dziewczyny, walcz tylko o alimenty, żeby nie miał zbyt łatwo

paulka i krakowianka - cieszę się że wiadomości z wizyt pomyślne:-)tak trzymać

witam nową mamusię:-)

Gosia - nie mam pojęcia jak się mierzy

Mój maluch po całodziennym jeżdżeniu samochodem i chodzeniu po sklepach, jak tylko usiadłam w domku zaczął dzikie harce - aż brzuch cały mi podskakiwał, już coraz movcniej czuję jego ruchy, i mam wrażenie że już całkiem sporawy jes ten mój facecik:-):-):-)
 
Hejka
nietka - może ci ciśnienie poleciało w dół? jakie masz zazwyczaj? dużo pijesz?
Do Wielkanocy jeszcze troche czasu zostało:-p
No, może to ciśnienie ale ostatnio jak chodzę do tego sklepu to zaraz muszę się rozbierać bo mi duszno, słabo i kręci się w głowie. Ciśnienie 130/75 więc książkowe :-)
A do wielkanocy wiem, że jeszcze kawał czasu ale muszę czymś ręce zająć ;-)

dziumdzia witaj na forum :-)

WITAM - WRÓCIŁAM z USG - mała szaleje, jest ruchliwa jak nic, pomiary na 5+, 25 lutego lekarz zabiera mnie na oddział na badania serduszka i inne. Na razie na tym etapie ciąży wszystko jest ok. :-)
super :-D:-D:-D cieszę się baaardzo :-D Dzielna Jagódka :-D

A naszła mnie taka niepohamowana ochota na knedle ze śliwkami, ze smietanką i zrumieniona na masełku bułeczką że aż sama w szoku jestem :-p Szkoda że akurat nie sezon śliwkowy bo wizyta w sadzie załatwiłaby sprawę, a tak to małż musi lecieć po śliwki mrożone:baffled: Ale już się cieszę na samą myśl o tym jak je będe pałaszowac! Mmmmmmmm............:rolleyes2:
o Ty wiedźmo ;-) o tej porze kusisz takimi pysznościami :-p

paulka gratuluję dziewczynki :-)
 
gosia-ja mam elektroniczny bo zegarowym cięzko samemu mierzyć z tego co wiem to zaciska się powyżej łokcia słucawke wkłada się pod spód kawałek za łokciem i się pompuje do 200 na liczniku i powoli się popuszcza jak usłyszysz w słuchawkach ze zaczyna stukać głośniej to jest górne ciśnienie np.130 a jak przestaje stukać to jest dolne np70 inaczej nie umiem tego wytłumaczyć ale może coś zrozumiesz:confused:
 
gosia-ja mam elektroniczny bo zegarowym cięzko samemu mierzyć z tego co wiem to zaciska się powyżej łokcia słucawke wkłada się pod spód kawałek za łokciem i się pompuje do 200 na liczniku i powoli się popuszcza jak usłyszysz w słuchawkach ze zaczyna stukać głośniej to jest górne ciśnienie np.130 a jak przestaje stukać to jest dolne np70 inaczej nie umiem tego wytłumaczyć ale może coś zrozumiesz:confused:

Dziękuję bardzo:tak:właśnie nie wiedziałam do jakiej wartości trzeba napompować...:zawstydzona/y: Dziękuję:tak::-D
 
Hej dziewczynki:)Właśnie wrócilam z USG 3D będzie dziewczynka:)Czyli kalendarz chiński się sprawdził:)Wszystko ok wykluczył zespół downa wszystko w normie!!!Bardzo aktywna jak on nazwał "gimnastyczka":)
 
reklama
Wielkie gratki kochana:-) masz zdjecia?? a jak lekarz?? czyli wszystkie 4 wroclawskie mamusie ze spotkania mamy dziewczynki:)
 
Do góry