reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ja pewnie tez bym nie zwracała uwagi na ból, tylko pędem do szpitala, w kazdym razie wrazie coś to pojedź do szpitala

ja już uciekam spać, jestem wykończona po tym dniu pełnym wrażeń Dobranoc :-):-)
 
reklama
Witam wieczorową porą:-)
Wielkie gratki wszystkim czerwcóweczką z udanych wizyt! Tak trzymać;-)
Witam nowe mamuski:-)
Sorki ze tak ogólnie ale padam dziś na pyszczek.
Tak w skrócie>Wróciliśmy z konsultacji ,pan dr potwierdził ze w niczym te tętniaczki nie przeszkadzają,na nic nie uciskają,wszystko rozwija sie prawidłowo stosownie do wieku ciąży,muszę być jednak pod kontrolą kliniki.Za 3 tyg mam powtórne USG w klinice.W kazdym razie lekarz SUPER,pracuje w klinice więc zdecydowałam sie na zmianę lekarza.AAAA i muszę zrobic 3 bd wazne badania z krwi=powtórka toxo i różyczkę i CMV ale jakoś nie dopytałam co to to ost.
Paula,pisałaś ze mało chłopcow:cool2:Proszę bardzo,obwieszczam ze bd CHŁOP:-):elvis: Jędrzej:tak:Pitolek ma 11mm:-D
 
Hej dziewczynki:)Właśnie wrócilam z USG 3D będzie dziewczynka:)Czyli kalendarz chiński się sprawdził:)Wszystko ok wykluczył zespół downa wszystko w normie!!!Bardzo aktywna jak on nazwał "gimnastyczka":)
Gratuluję Kochana córeczki......Ależ nam rośnie babiniec!!!! Super wieści!
 
Witam wieczorową porą:-)
Wielkie gratki wszystkim czerwcóweczką z udanych wizyt! Tak trzymać;-)
Witam nowe mamuski:-)
Sorki ze tak ogólnie ale padam dziś na pyszczek.
Tak w skrócie>Wróciliśmy z konsultacji ,pan dr potwierdził ze w niczym te tętniaczki nie przeszkadzają,na nic nie uciskają,wszystko rozwija sie prawidłowo stosownie do wieku ciąży,muszę być jednak pod kontrolą kliniki.Za 3 tyg mam powtórne USG w klinice.W kazdym razie lekarz SUPER,pracuje w klinice więc zdecydowałam sie na zmianę lekarza.AAAA i muszę zrobic 3 bd wazne badania z krwi=powtórka toxo i różyczkę i CMV ale jakoś nie dopytałam co to to ost.
Paula,pisałaś ze mało chłopcow:cool2:Proszę bardzo,obwieszczam ze bd CHŁOP:-):elvis: Jędrzej:tak:Pitolek ma 11mm:-D

gratuluje :-)
 
Któraś tu kiedyś napisała ze wychodzi u mnie ze bd chłopczyk nie myliła się.Za to wszelakie chinskie kalendarze sie nie sprawdziły .
 
Ja juz mowie dobranoc zajrzalam a tu same wspaniale wiadomosci!!
Lena, Paulka gratuluje dziewczynek, Olimpia witamy Jedrzeja :-D

Olimpia nie wiem czy przeoczylam, ale na kiedy masz termin bo nie widze cie na liscie ;-)
 
Hej dziewczynki:)Właśnie wrócilam z USG 3D będzie dziewczynka:)Czyli kalendarz chiński się sprawdził:)Wszystko ok wykluczył zespół downa wszystko w normie!!!Bardzo aktywna jak on nazwał "gimnastyczka":)

Gratuluję córeczki:tak:cieszę się że zdrowiutka:-)


Gosia właśnie doczytałam,że u ciebie też Wojtuś,teraz już chyba rzadko nadawane imięhttp://

Myślę że raczej rzadko, chociaż mi się podobało już od dziecka:tak:a konkretnie odkąd przeczytałam bajkę "Jak Wojtek został strażakiem" hihihi Jak pierwszy raz byłam w ciąży, to już wiedzieliśmy że jeśli bedzie chłpoczyk to będzie Wojtuś. A że pierwsza była dziewczynka, to imię musiało poczekać na swój czas...:-)

dziewczyny gratuluje pomyslnych wiadomości:-)


ja dzisiaj tez miałam przymusowa wizyte w szpitalu:-( spadłam ze schodów jak wracałam z mała z basenu, już zostało mi normalnie kilka kroków do samochodu jak wywinełam orła prosto na dupsko i zjechałam z 4 schodów na dół:szok: mała w płacz ja w płacz a ludzie przechodzili koło mnie jakbym była niewidoczna:no: no i pojechałam z ojcem do szpitala. Tam mnie przebadali - najpierw tętno - nie mogła znaleźć bo gdzieś koło pępka szukała ja jej mówię że niżj mały jest no i znalazła - poźniej badanie ginekologiczne - wszystko ok - i na końcu usg - łożysko w porządku mały się ruszał - pokazał poraz kolejny klejnociki i pięć paluszków u rączki - czyli przebił mi piątkę:-) lekarka w sumie chciała mnie zostawić na obserwacji ale suma sumarum mam nakaz lezenia do jutra, obserwowania siebie i małego i nakaz w razie czego natychmiastowego przyjazdu do szpitala. Więc bedę leżeć i po niedzieli mam iść na kontrolne usg. Najadłam sie strachu jak nie wiem co. Teraz Oskarek szaleje i daj mi znać że u niego ok:-)

Współczuję tego zdarzenia:szok:dobrze że nic się nie stało:tak:uważaj na siebie:tak::-)


Witam wieczorową porą:-)
Wielkie gratki wszystkim czerwcóweczką z udanych wizyt! Tak trzymać;-)
Witam nowe mamuski:-)
Sorki ze tak ogólnie ale padam dziś na pyszczek.
Tak w skrócie>Wróciliśmy z konsultacji ,pan dr potwierdził ze w niczym te tętniaczki nie przeszkadzają,na nic nie uciskają,wszystko rozwija sie prawidłowo stosownie do wieku ciąży,muszę być jednak pod kontrolą kliniki.Za 3 tyg mam powtórne USG w klinice.W kazdym razie lekarz SUPER,pracuje w klinice więc zdecydowałam sie na zmianę lekarza.AAAA i muszę zrobic 3 bd wazne badania z krwi=powtórka toxo i różyczkę i CMV ale jakoś nie dopytałam co to to ost.
Paula,pisałaś ze mało chłopcow:cool2:Proszę bardzo,obwieszczam ze bd CHŁOP:-):elvis: Jędrzej:tak:Pitolek ma 11mm:-D

Cieszę się, że tętniaczki są nieszkodliwe:tak:gratuluję synusia:-)
 
Właśnie wróciłam z wizyty. Nie jest źle, ale nie jest najlepiej... Po badaniu ginekologicznym stwierdził rozwarcie szyjki!!! :szok: taka była moja reakcja! ale po USG okazała się zamknięta i ma 4cm co jest bardzo dobrym wynikiem. Mam bardzo twardą macice, kazał zwiększyć dawkę magnezu i przepisał Luteinę dopochwowo 2x2. Wydał mi kolejne zwolnienie i kazał leżeć! Nic tylko leżeć... unikać wszystkiego po czym boli mnie brzuch... czyli wszystkiego oprócz leżenia!!! :no: masakra. Dał mi numer swojej komórki i kazał dzwonić jakby cokolwiek mnie niepokoiło. Poza tym, wyniki mam bardzo dobre. No i co najważniejsze, obyło się bez szpitala :tak:

Gratuluje udanych wizyt i pozdrawiam cieplutko wszystkie czerwcóweczki :-)
 
Właśnie wróciłam z wizyty. Nie jest źle, ale nie jest najlepiej... Po badaniu ginekologicznym stwierdził rozwarcie szyjki!!! :szok: taka była moja reakcja! ale po USG okazała się zamknięta i ma 4cm co jest bardzo dobrym wynikiem. Mam bardzo twardą macice, kazał zwiększyć dawkę magnezu i przepisał Luteinę dopochwowo 2x2. Wydał mi kolejne zwolnienie i kazał leżeć! Nic tylko leżeć... unikać wszystkiego po czym boli mnie brzuch... czyli wszystkiego oprócz leżenia!!! :no: masakra. Dał mi numer swojej komórki i kazał dzwonić jakby cokolwiek mnie niepokoiło. Poza tym, wyniki mam bardzo dobre. No i co najważniejsze, obyło się bez szpitala :tak:

Gratuluje udanych wizyt i pozdrawiam cieplutko wszystkie czerwcóweczki :-)

Odpoczywaj kochana i uważaj na siebie to wszystko będzie ok. Dobrze że nie wysłal Cię do szpitala, moja ginka tez tak od razu nie wysyła, bo mówi ze wtedy mamy się bardziej stresują i jest jeszcze gorzej:tak::baffled:trzymam kciuki żeby było wszystko ok:-)


Ja zmierzyłam sobie ciśnienie dziś już 2 razy...i o ile mnie słuch nie myli (bo poczatkująca jestem w tej dziedzinie) to mam 120/80 czyli tak jak zawsze miałam. Podejrzewam że to wyższe ciśnienie w gabinecie, to jednak wynik stresu...

Dobranoc kochane
 
Ostatnia edycja:
reklama
Odpoczywaj kochana i uważaj na siebie to wszystko będzie ok. Dobrze że nie wysłal Cię do szpitala, moja ginka tez tak od razu nie wysyła, bo mówi ze wtedy mamy się bardziej stresują i jest jeszcze gorzej:tak::baffled:trzymam kciuki żeby było wszystko ok:-)


Ja zmierzyłam sobie ciśnienie dziś już 2 razy...i o ile mnie słuch nie myli (bo poczatkująca jestem w tej dziedzinie) to mam 120/80 czyli tak jak zawsze miałam. Podejrzewam że to wyższe ciśnienie w gabinecie, to jednak wynik stresu...

Dobranoc kochane

Ja dziś u lekarza miałam 135/80... powiedział że wysokie, ale wiesz jak to jest, do lekarza się idzie w stresie, więc podwyższone ma prawo być :tak: Dobrej nocki
 
Do góry