reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Karo gdzie do szkoły rodzienia się zapisałaś? ja tez zaczynam 15 marca na inflanckiej

ja zaczynam na Karowej ;-)


Część dziewczyny
Jestem już z wami od listopada (tylko zaocznie), jakoś nigdy nie znalazłam weny żeby coś napisać, a jaka znalazłam :) to mój watek nie pasowałby w okolicznościach istniejących w danej chwili (wiem ze to wymówka ;)

Dzidziusia spodziewam się ok 18 czerwaca,(mojego pierwszego bombelka) mieszkam w UK i zazdroszcze dziewczynom z Polski ze co miesiac maja badania ja mialam raz pobierana krew i 2 razy USG a do tego 2 raazy mialam krwawienia – malutkie i lekarz mowil ze to „normalne”.

Dzidziuś od 3 dni daje o sobie znać z czego jestem bardzo zadowolona :)))

8 lutego czeka mnie badanie połówkowe 3G– juz nie moge sie doczekać, mam nadzieje ze wszystko bedzie OK

Uwielbiam to forum – szczególnie w poniedziałek, kiedy mam do nadrobienia 40-50 stron po weekendzie, bo w weekend mąz w domu a ja wole Was czytać w samotnośći.

pozdrawiam wszystkie ;*

Witam wśród nas

Co do tarty to wyszła okropnie. Pierwszy raz robiłam z tego przepisu i nigdy więcej. Także nie będę polecać:-)

ale teraz piekę zapiekankę z ziemniaczków i mięska i czekam na małża;-)
Ta na pewno wyjdzie

krakowianka- gratuluję udanej wizyty
 
reklama
krakowianka79 - świetnie, że wszystko na USG w porządku:-) Dobrze, że dałaś znać:tak:
koriander - krokusy powiadasz? dodatnia temperatura? :-D dzisiaj moja psina na udeptanej ścieżce wykopała dziurę - 30 cm wgłąb - zanim dokopała się do ziemi. A jak się wkurzała jak jej śnieg znów dziurę zasypywał;-) chyba się już stęskniła za trawką...

Nad pasami w ogóle się nie zastanawiam - zapinam i już. Może jak brzusio będzie większy to kupię adapter, ale póki co nie widzę potrzeby.

Coś dzisiaj nie w sosie jestem, aż psu się oberwało - jak zwykle rozpuszczone bydlę nie chce się słuchać. Pewnie przez to, że mąż chory w domu siedzi, a wiadomo: chory facet = umierający facet;-)
 
Gosiagro, Asnecja, CZarna Wiedzma, Klementinka, iiwka, Gosia, Agi78, Ewelinka307, Sealet

Dziękuję za ciepłe słowa :-) ja również trzymam kciuki za wasze wyniki, a tym mamom które są po badaniach i wyniki są prawidłowe - GRATULUJĘ.

Co do pomiarów to nic nie kumam, bo mam wydruk wszystkiego i nic nie kumam, ale wiem, że jest wszystko bardzo dobrze z ust lekarza. Mała waży 300 gram. Jest długa na 20 tc, a ja mam jak widzicie 19 i ciut. 25 lutego idę na oddział na pozostałe badania echo serduszka itp.

Wiem, że GNIESHIE, spotkało coś niemiłego- napisała do mnie ale nie wiem, czy dostała moją odp, bo ja do niej napisałam, jeżeli ma któras do niej komórkę napiszcie proszę, że jestem na forum i czekam aż mi odpisze czy ma wiadomość czy nie bo nic nie wiem, a prosiła mnie o info. ważne.
 
cześć dzewczyny

juz odebrałam wiadmość od krakowianki... Bardzo mi pomogło to co napisała. Próbuję nie płakać, ale to bardzo trudne... Mój mąż remontuje pokój dla Maleństwa. Praktycznie stamtąd nie wychodzi...a ja nie potrafię tam wejść.. Przy mnie się trzyma, ale kiedy myśli że nie widzę-po cichu płacze. Przez 11 lat może z 5 razy widziałam jak roni łzy... Już jedno dziecko straciliśmy. Nie rozumiem dlaczego znowu my...

Cieszcie się Waszymi Maleństwami. Nawet nie wiecie jakie to szczęście. Pozdrawam Was wszystkie
 
eagle - te spodnie sa naprawde spoko, ja mam 175 cm i tez wiekszosc spodni jest na mnie za krotka .. tutaj sobie podwine chyba nogawki o kilka cm ;P Podczas siedzenia sa ok, ale podczas chodzenia / czy jakbym miala w nich cwiczyc, to ciut przydlugie.
Generalnie spodnie wole tez kupowac w sklepie (rozmiar rozmiarowi nierowny) - ale niebardzo mam jak jezdzic, a to co widzialam to "bida z nyndzą" - drogie a tandetne .. A dresy to sie jakos tam uloza ;)

tez przyuwazyłam Waszego linka na forum prywatne - moze uda mi sie i tam zawitac :)

lece po mojego szkraba;] takze do - za kilkanascie stron ;)
w takim razie skuszę się i ja, jak dotąd tylko raz zdarzyło sie że kupiłam spodnie które wymagały skrócenia, a takie dreski jak już będzie ciepło będą w sam raz

WITAM - WRÓCIŁAM z USG - mała szaleje, jest ruchliwa jak nic, pomiary na 5+, 25 lutego lekarz zabiera mnie na oddział na badania serduszka i inne. Na razie na tym etapie ciąży wszystko jest ok.
jak to dobrze że takie wiadomości, od rana tu wszystkie czekałyśmy niecierpliwie na takie właśnie dobre wieści:tak:
a ja właśnie objadam się zapiekankami, mężuś zrobił takie pyszniutke...mmmmm
 
Witajcie dziewczynki!!!!!!!!
Miałam dziś cudowny dzień:
Najważniejsza wiadomość to moja dzidzia jest: DZIEWCZYNKĄ
Jest okazem zdrowia, waży 403g i ma 26cm długości(tak na oko Pana Doktora):-)
Wszystko ma na swoim miejscu i w pełni zdrowe!!!!
Aż nie wiem co napisać, tak mnie rozpiera szczęście!!!
Zdjęcia już dodałam, mam też 15minutowy filmik!!!:-):-):-):-)

a teraz biorę się za nadrabianie tego co napisałyście przez cały dzień!!!!
 
gniesha Kochana nawet nie wiem co napisac:zawstydzona/y:, mogę sobie tylko wyobrazić jak cieżkie chwile teraz przezywacie i powiedzieć, że trzymam mocno kciuki za dalsze badania, trzymaj się Kochana
 
Krakowianko - dobrze, ze wyniki wyszły ok - trzymam kciuki za serduszko Jagódki - by było zdrowe:tak:

Gniesha - domyslam się, jak Ci trudno... też straciłam jedno maleństwo - całym sercem jestem z Wami:sorry2:

Paulka - gartuluje pozytywnych wieści i córci cudownej:tak:
 
reklama
WITAM - WRÓCIŁAM z USG - mała szaleje, jest ruchliwa jak nic, pomiary na 5+, 25 lutego lekarz zabiera mnie na oddział na badania serduszka i inne. Na razie na tym etapie ciąży wszystko jest ok.
Bardzo sie cieszę, że pomiary dobrze wypadły :tak: takich wiadomości oczekiwałam :-) trzymanie kciuków pomogło :cool2: wiec 25 też macie to z Jagódką jak w banku :-)

paulka82 - gratuluję zdrowej kolejnej już w naszym gronie dziewczynki :-D widać, że prawdziwy wysyp śliczności będzie w czerwcu :tak:

gniesha - ciężko nawet wyobrazić sobie co z mężem przeżywacie :-( bardzo bym chciała, żeby to co Cię spotkało okazało się jakąś koszmarną pomyłką :-( musicie z mężem teraz przetrwać razem te cieżkie chwile, przytulam mocno Ciebie i Twoją rodzine, niestety nic innego nie mogę zrobić
 
Do góry