reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ale mi mala szaleje w brzuchu chyba za duzo dzis biegalam :baffled:


madziaja
Witaj i pisz czesto!:tak:

zyraffka jestesmy z ciebie bardzo dumne! :tak:

Gosia** oby sie juz dzidzius nie wstydzil i pokazal z kazdej strony :-D no i zeby wszystko jutro bylo w porzadku!

kpi nas tez czeka kupowanie lozka w tym tygodniu, jak masz ochote to sie pochwal zakupem, moze mnie zainspirujesz? :-)

anecznik jak popuscisz na slubie to bedzie rodzina miala o czym opowiadac przez nastepne pol wieku :-):-):-)

AniaCh moje kondolencje z powodu dziadka, przykro ze nie moglas byc na pogrzebie ale niestety trzeba czasem dokonac takich wyborow :-( trzymaj sie cieplo!
 
Ostatnia edycja:
reklama
krakowianka, pracuję m.in. z dziećmi z Zespołem Downa, każde dziecko jest inne ale sa fantastyczne i dają mi mnóstwo radości, a co dopiero Rodzicom:-)
 
AniaCh bardzo mi przykro z powodu Twojego dziadka:-:)-(
Znowu jakby sprawdzało się to o czym tu kiedyś pisałyśmy, że często ktoś w rodzinie umiera gdy ma się urodzić dziecko:-:)-(

Witaj madziaja, pisz z nami jak najwięcej;-)

Wróciłam z zakupów, byłam w Baby Maxx i jedna wielka kiszka..... Już więcej się tam nie wybieram:-(
 
dziewczyny ja juz po wizycie z malutką wszystko ok ma sie dobrze waży 490g i jest cala i zdrowa za bardzo nie chciała sie dzisija cos pokazac nie mam nawet zdjecia buzki bo byla strasznie wstydliwa mam filmik moze z nigo włape jakies fajne ujeie to wkleje b dzisia sie stasznie wiercila i nic z robiena zdjec nie wyszlo:no::no::no::no: ale najważnijesze ze jest cała i zdrowa łożysko super, pępowina tez ok wic to najwaznejsze

jestem tak zmeczona droga ze zaraz ide spac bo nie wyrobie:no::no::no:

Dobranoc jutro was poczytam bo dzisiaj wymiekam
 
Wróciłam z zakupów, byłam w Baby Maxx i jedna wielka kiszka..... Już więcej się tam nie wybieram:-(

czemu kiszka, nie ma wyboru?? a w ktorym baby maxie byłas?

zyraffka
- super, to teraz masz czas dla nas:)
paula - super, ze wszystko ok:), cos te nasze dziewczynki wstydliwe sa , twarzyczki nie chca pokazywać, a bo my takie ciekawe:), pokazą sie po porodzie w pełnej krasie, hihi:)
 
Ostatnia edycja:
nietka -herbatka z cytryną i do łózżeczka, zeby cie mocniej nie chwyciło
Wypiłam już gorące mleko z miodem, masłem i czosnkiem - ble ohyda ale pomogło. Na noc powtórka miksturki ;-)

nemezizaki fajne psiaki. Ja mam nowofunlanda. :-)

krakowianka trzymam kciuki w czwartek :-)

Moj dziadek umarl wczoraj :( A ja musze przezyc to na odleglosc,bo do Pl nie zdecydowalam sie poleciciec jednak.
Zabieram sie za nadrabianie.
przykro mi bardzo :-(

madziaja witaj :-)

gratuluję udanych wizyt :-)
 
dziewczyny ja juz po wizycie z malutką wszystko ok ma sie dobrze waży 490g i jest cala i zdrowa za bardzo nie chciała sie dzisija cos pokazac nie mam nawet zdjecia buzki bo byla strasznie wstydliwa mam filmik moze z nigo włape jakies fajne ujeie to wkleje b dzisia sie stasznie wiercila i nic z robiena zdjec nie wyszlo:no::no::no::no: ale najważnijesze ze jest cała i zdrowa łożysko super, pępowina tez ok wic to najwaznejsze

jestem tak zmeczona droga ze zaraz ide spac bo nie wyrobie:no::no::no:

Dobranoc jutro was poczytam bo dzisiaj wymiekam

Gratuluję udanej wizyty:-)
 
reklama
Do góry