reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Czarna wiedźma ja wizyte mam w czwartek o 17.45 także jak wrócę to zdam relacje:)Sama jestem ciekawa, z tego co sie orientowałam to ceny wahają się od 200 do 250 taka średnia a mi powiedział, że kosztuje 140 razem z płytą:)Także zobaczymy czy jest wart a poleciła mi go lekarka do której sie przepisłam:)
 
Mąż przyniósł mi wczoraj dwa wielkie worki ciuszków po mojej chrześnicy, w sumie my będziemy mieć synka, ale większość najmniejszych ciuszków okazała się być w neutralnych kolorach, jaką ja miałam zabawę i radość w przeglądaniu:-) i powolutku zaczną się zakupy, już nie mogę się doczekać:-D
 
Czarna wiedźma ja wizyte mam w czwartek o 17.45 także jak wrócę to zdam relacje:)Sama jestem ciekawa, z tego co sie orientowałam to ceny wahają się od 200 do 250 taka średnia a mi powiedział, że kosztuje 140 razem z płytą:)Także zobaczymy czy jest wart a poleciła mi go lekarka do której sie przepisłam:)

Do kogo kochana sie przepisałaś:happy2:?
 
Cześć Wam!
Chyba jednak w spokoju jeszcze sie ciążą nie nacieszę - jestem po wizycie - zapytałam o wszystko, co tylko przyszło mi do głowy. Z serduszkiem sprawa wygląda tak, że raczej nie jest to nic groźnego, ale dla pewności powinien zobaczyć to specjalista - na 3 marca jestem umówiona do najlepszej lekarki w regionie - Agaty Włoch. Co do mojej cukrzycy - jutro powtarzam test, ale z obciążeniem 75g a w piatek mam konsultację diabetologiczną w swojej klinice. Z pozostałych wieści - najprawdopodobniej będę rodzic w Siemianowicach (sugestia mojego lekarza), szyjka zamknięta i długa (5cm), maleństwo ruchliwe ostatnio - nie chciało zapozować do zdjęcia, a i okazało się (wbrew ulotce z heparyny), że jednak moge mieć znieczulenie zewnątrzoponowe - teraz tylko nie wiem, czy w Siemianowicach dają
Internet dalej mi wolno chodzi, więc poczytałam co pisałyście, ale nie mam głowy odpisać na wszystko - wybaczcie

Krakowianka - pięknie napisałas o miłości do Jagódki - kciuki na 4 masz zapewnione:tak:

Emalia - właśnie widzę, ze mnie wywołałaś;-) ja za Ciebie i twojego Synka też zaciskam mocno kciuki
wybaczcie, ale z tym netem nie jestem w stanie odpisać na posty:sorry2: - szlag mnie trafia, bo jedna strona otwiera mi się tak długo, że zapominam co było na wcześniejszych:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Tak właśnie patrzę na ten wózek Tako X-jumper co go Agi78 zaproponowała i coraz bardziej mi się podoba! Koła duże na wertepy dobre, kolorki jak dla mnie ładniejsze niż w X-landerze a przede wszystkim cena bardziej przystępna:tak:Tyle tylko że jako zupełnie zielona w temacie to nie wiem jak z opiniami na jego temat. A Wy cos może wiecie? Lepiej dopłacić za X-landera czy ten też się nada??? Wdzięczna będę bardzo za pomoc bo jakoś ciągle jestem w rozterce jesli o wózek chodzi:baffled:
Ja oglądałam ten wózek jak byłam w Polsce w zeszłym tygodniu...Wygląda masywnie...i fajnie się prowadzi, tak bez problemu (tyle mogę ocenić jeżdząc nim po sklepie), te skrętne koła sa świetne...Materiał się zdejmuje do prania, koła duże pompowane....Duży wybór kolorów....siedzisko jedno i drugie tzn. gondola i spacerówka montowane przodem i tyłem do kieunku jazdy.....A co do opinii na internecie to sa różne (zresztą jak większości wózków, nie znalazłam jeszcze wózka z samymi dobrymi opiniami), jedni chwalą inni średnio, innym nie odpowiada....Chyba po prostu trzeba samemu się przekonać na własnej skórze.....
 
Andzia trzymam kciuki za same dobre wyniki:tak::-)za zdrowe serducho Twojej kruszyny i prawidłowy wynik testu z glukozą:tak:
 
Siemens EH651RE11E - Płyta indukcyjna Siemens w RTV EURO AGD
tak wiem o specjalnych garnkach - jeden kosztuje około 150pln - ważne żeby był naprawdę dobry, bo gorszej jakości się wybrzuszają i lecą do śmietnika ...
liczę na oszczędność przy gotowaniu


...
my jak kupimy mieszkanko to też się bedziemy przymierzać do indukcji, bo w mieszkaniu nie ma gazu, wszystko na prąd. Jak się orientowałam to tanio wychodzą garnki z Ikei te 365+. za 3 garnki plus patelnia wychodzi ok 200pln, tylko nie wiem jak się sprawdzają.

Krakowianko, miło że wróciłaś do nas:tak:czuć w Twoich postach siłę i pozytywne nastawienie, gratuluję takiej postawy i trzymam kciuki 04.02

Andzia, skoro lekarka stwierdziła ze to raczej nic groźnego to musi tak być, a 3 marca niech Cię utwierdzi w tym przekonaniu i za Twoje maleństwo też trzymam kciukasy

ooo i witam kolejną mamuśkę madziaja - moja imienniczka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny
Ferie się skończyły, to i pracy więcej, dziś od 9 do 19.30... Ale w sumie nie było źle, muszę uznać, że mam naprawdę fajnych, zdolnych i w ogóle udanych uczniow- lubię z nimi pracować :tak: Gorzej ze studentami, dziś po egzaminie dwóch strzeliło focha, nic nie robili cały semestr, a teraz zdziwieni oceną :wściekła/y:

sealet- ale będzie tych dziewuch w czerwcu :-) Jak chłopaki się rodzą to na wojnę się zbiera, a jak dziewczynki to, co? Hmmmm:cool:
Koriander- ja do szkoły rodzenia chodziłam w poprzedniej ciąży i z cała pewnością była to niepotrzebna strata kasy :-( Teraz postanowiłam, że poproszę "moje" wokalistki z Akademii, albo dęciaków- niech mnie nauczą oddychać przeponą, w zasadzie o to głównie chodzi... Pomysł na wątek super- będę się douczać od Was :tak:
Krakowianka- będziesz , już jesteś wspaniałą mamusią dla Jagódki- czułą, dobrą, mądrą i bardzo bardzo dzielną :tak: A za 3 dni będę baaardzo myśleć o Tobie z zaciśniętymi kciukami!
zdec, anecznik- super pomysł z tym wyjazdem we wrześniu nad morze- musimy też o tym pomysleć zawczasu
czarna wiedźma- ojoj, mi też brakuje fajeczki :zawstydzona/y: W pierwszym trymestrze jak mnie mdliło to w ogóle nie myślałam o paleniu, a teraz piwko i papierosek to marzenie! Spoko, jeszcze tylko jakieś półtora roku ;-) (choc plan ambitny, żeby nie wracać do nałogu) Może się uda, bo mój mężuś zuch tak jak Twój rzucił ze mną :-)
mama mikołaja zdrowiejcie !!!!!!!
karo- jak dobrze, że z szyjką wszystko ok! To teraz wiesz- odpoczywaj! :-D
AniaCh- tak mi przykro z powodu dziadka :-( A płeć już potwierdzona? Pewnie będzie chłopak, często w rodzinach tak bywa...
madziaja- witaj!
anecznik- mi się zdarzyło może kilka razy troszkę popuścic, ale jednak czułam wyraźnie kiedy.. Natomiast raz dziennie mam jakiś taki "wytrysk" upławów, też bardzo nieprzyjemne... :baffled:
Żyrafka- no geniuszu nasz TY!!! :-) Podziwiam, podziwiam!
Paula24211- cudownie, że córeczka zdrowa, a zdjęć jeszcze jej napstrykasz ;-)
nemezizaki- superaśne psiaki
Andzia- skoro lekarz mówi, że z tym serduszkiem to nic groźnego to na pewno tak jest!!! Tego Ci życzę! No i oby powtórka testu na cukrzycę wyszła ok... bo jakoś tak łyso "diecić" się w ciąży, kiedy tyle "zachciewajek"


A jutro ja mam wizytę, mam nadzieję, że poza dobrymi wiadomościami z USG poznam płeć maluszka, bo chyba jestem jedna z ostatnich, które jeszcze nie znają :-p To jutro wizytujemy chyba we cztery- AniaCh, Gosia***mama mikołaja i ja, ktoś jeszcze?
 
Do góry