reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie Czerwcóweczki:-)
Jestem tu nowa i chętnie się przyłączę do Was na pogaduchy.Mój termin wyznaczono na 17czerwca,ale jak to będzie,to zobaczymy:confused:.Mam już 5i pół letnią córę,a co teraz pod serduchem noszę mam nadzieję się dowiedzieć na środowym usg.Pozdrawiam wszystkie mamusie;-)

witaj:-D
 
reklama
Dzięki za miłe przyjęcie:-)
lenaDTR W to,że będzie mi tu dobrze,to nie wątpię:tak:
anecznik myślę,że przyczyną są słabe mięśnie Kegla,poćwicz je troszkę a zobaczysz poprawę.Co do ślubu,to załóż sobie wkładkę wtedy poczujesz się pewniej.
 

Na ślubie na pewno nic takiego sie nie zdarzy :tak:


W zasadzie to na chwilę obecną to ma to gdzieś (brzydko mówiąc) nie będę sobie przysparzała kolejnego powodu do stresu :-)

Byłam jedynie ciekawa czy tylko ja mam takiego pecha :wściekła/y:
Widzę że tak więc nawet dobrze :-) nikomu tego nie życzę :-)

Zawsze mogę się zastanowić nad cewnikiem :-D :-D :-D wtedy też częste wizyty w wc będę mieć z głowy :-)
 
GOSIU - JA RÓWNIEŻ trzymam za Ciebie i maleństwo kciuki, będzie wszystko ok. Pamiętaj mama wierzy w swoje dziecko do końca, więc będzie ok. Zobaczysz kruszynkę na USG i uśmiech zagości na Twojej twarzy.:-)

Dziękuję za miłe słowa:tak::-)


Mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok,bo dosyc mam juz smutkow. Moj dziadek umarl wczoraj :( A ja musze przezyc to na odleglosc,bo do Pl nie zdecydowalam sie poleciciec jednak.
Zabieram sie za nadrabianie.

Współczuję Ci bardzo. Trzymaj się.


Witajcie Czerwcóweczki:-)
Jestem tu nowa i chętnie się przyłączę do Was na pogaduchy.Mój termin wyznaczono na 17czerwca,ale jak to będzie,to zobaczymy:confused:.Mam już 5i pół letnią córę,a co teraz pod serduchem noszę mam nadzieję się dowiedzieć na środowym usg.Pozdrawiam wszystkie mamusie;-)

Witamy:tak:

gosiagro jak dzidzia pokaże mamusi co ma między nóżkami to poznam płeć:-D:-D:-D
 
hm...właściwie zapomniałam spytać:-) hihiihihihihiih
Heh :-D rozumiem też mnie takie ciążowe roztargnienie dopada czasem :tak: mam nadzieję, że trafisz równie dobrze jak ja :tak: w sumie dowiesz sie dzień wcześniej do kogo idziesz, bo dzwonią potwierdzić :-D

W zasadzie to na chwilę obecną to ma to gdzieś (brzydko mówiąc) nie będę sobie przysparzała kolejnego powodu do stresu :-)
W sumie racja :-) ale unikać pewnych rzeczy można i myślę,że warto :-D
 
Dziewczyny wczoraj wysłałam skończoną pracę do sprawdzenia. Mogę już przesiadywać na pogaduchach z Wami z czystym sumienie, przynajmniej póki nie dostanę pracy spowrotem do poprawy. Nie nadrobię zaległości w czytaniu bo to ponad 110 stron:szok::szok::szok:

ale teraz mam nadzieję że będę na bieżąco:-)
 
reklama
Do góry