reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czemu kiszka, nie ma wyboru?? a w ktorym baby maxie byłas?

Byłam na Bielanach i jakoś inaczej sobie ten sklep wyobrażałam. Na bielanach nie ma nawet żadnego łóżeczka:-( Ciuszki były dość drogie, zabawki albo chicco albo chińszczyzna, więc prawie żadnego wyboru.
 
reklama
sealet o to moje pieski - labki :-) i też są strasznie rozpuszczone:zawstydzona/y:
nemeziz sliczne te labki (dopiero teraz doszukalam sie zdjecia ktore wkleilas), wspaniala rasa! mialam kiedys bardzo podobnego blondyna (nierasowego), byl z nami 19 lat:sorry:.
My z pieskiem/kotami/kurami/koza zaczekamy dopoki nie "uciekniemy" z miasta:tak:


Paula gratuluje wizyty i dorodnej zdrowej coreczki!!
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny ja juz po wizycie z malutką wszystko ok ma sie dobrze waży 490g i jest cala i zdrowa za bardzo nie chciała sie dzisija cos pokazac nie mam nawet zdjecia buzki bo byla strasznie wstydliwa mam filmik moze z nigo włape jakies fajne ujeie to wkleje b dzisia sie stasznie wiercila i nic z robiena zdjec nie wyszlo:no::no::no::no: ale najważnijesze ze jest cała i zdrowa łożysko super, pępowina tez ok wic to najwaznejsze

jestem tak zmeczona droga ze zaraz ide spac bo nie wyrobie:no::no::no:

Dobranoc jutro was poczytam bo dzisiaj wymiekam
:-)Najważniejsze, że wszystko ok:)Przede wszystkim ZDRÓWKO:)
 
paula24211 - najważniejsze, że można pogratulować udanej, bo zdrowej wizyty! :-)

Tyle o tych ubrankach piszecie, że niedługo nie będę sie mogła powstrzymać i zacznę kupować :cool2: ale to tak jak z papierosami walczę, żeby tego nie robić póki co :-D z fajami idzie mi nie najgorzej to może i z ciuszkami wytrzymam :-D jeszcze moja mama musiała kupić tą sukieneczkę.... a mi sie coraz bardziej chce kupować :-D ale specjalnie nie wchodziłam do sklepów gdzie są wyprzedaże dla maluchów :-):-) ciekawe ile wytrzymam :wink::wink:
 
krakowianka-ale smaka narobiłaś na to liczi:-p
gosia-nie martw się będzie wszystko dobrze mnie też już strach powoli bierze przed piątkiem!
madziaja-witaj i pisz dużo!
paula-ale duża super że zdrowiutka!
A ja właśnie skończyłam sprzątanie i mam dość a wogóle dziś chyba hormony u mnie szaleją bo każdy po kolei dostaje odemnie opiernicz a co tam!
 
No pieknie! A tylko na zakupy pojechałam i tyyyyle znów nadrabiania!:-D;-)

Co do Twojego pytania o fajki Kasiulko, z rzuceniem musze powiedzieć że nie miałam najmniejszego problemu. Chyba trzy dni po zrobieniu testu przestałam palić całkowicie i jak do tej pory nie wzięłam ani maszka nawet. Powiedziałm sobie że "albo palisz fajki albo jesteś w ciązy" no i wybrałam to drugie :-DA nie było łatwo, bo ja (wstyd się przyznać:sorry2:) paliłam ponad 10 lat:baffled: Teraz czasem mi się śni że palę papieroska i to musi mi wystarczyć;-):-D Ale nie jest najgorzej tym bardziej że małż rzucił razem ze mną.
A Ty dużo palisz? Bo w sumie rzucenie nawet w późnej ciązy jest lepsze niż nie rzucenie wcale.
Karo i Paula - super że już po wizytach, no i najważniejsze że wszystko jest ok:tak:Karo cieszę się że Twoja szyjka nie odwaliła Ci żadnych numerów, natomiast odnośnie bakterii to jestem teraz na bieżąco bo właśnie je wytępiam, więc jakby co to pisz, zawsze to we dwie raźniej ;-)
Mamo Mikołaja i Gosiu - trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze wizytacje! Zawsze trochę strachu jest ale potem to już sama radość:-). A Waszych dolegliwości Mamo Mikołaja strasznie Ci współczuję bo wyobrażam sobie jak musi być Ci teraz z tym wszystkim ciężko...:no:Ale głowa do góry! Jak jest dół to musi być potem i górka:tak:
Madziaja - Witam na forum! A skąd jesteś? (jak przeoczyłam to sorry...:sorry2:)
Anecznik, a widzisz! Hahaha od razu mówiłam że w poniedziałek to nie ma co zaczynać;-);-);-) Ja to z założenia sobie odpuściłam, bo kto to widział żeby się cokolwiek w poniedziałek udało rozpocząć? :-D:-D:-D I Ty laska ćwicz mięśnie Kegla podczas tego pisania, to przynajmniej dwie pieczenie na jednym ogniu upieczesz:-D A tak na poważnie to mi się raz zdarzyło popuścić, przy jakimś zaskakującym kichaniu. Teraz jak wiem że mam kichnąć czy kaszlnąc to zginam się w pałąk, żeby nie kusić losu;-) no i problemu nie ma. A Ty pewna jestes że to siuśki??
Zyrraffka - ale Ci zazdroszczę dziewczyno! Nawet nie będę pisać nic więcej tak Ci zazdroszczę ;-):-D:-D;-)
Lenko, jak już będziesz po wizycie na tym 3D to koniecznie zdaj relację, bo chce jeszcze raz skoczyć na takie USG koło 30 tyg, na to trzecie ważne badanko i może tym razem udam się tam gdzie Ty teraz jeśli będzie OK i do tego na przykład taniej. Kiedy dokładnie się wybierasz??
A...i dzięki za dodanie do listy! :happy2::-):happy2:
Nemezizaki - piękne psiurki! pewnie masz z nimi niezły cyrk:-) My mamy podhalańczyka, husky i jeszcze buldożka francuskiego na poprawę humoru i bywa naprawdę wesoło:-D
Aniu, strasznie mi przykro z powodu śmierci Twojego dziadka. Chyba faktycznie coś w tym jest co pisała zdec, że jesli pojawia się jedno życie to inne gaśnie....:-(


Tak właśnie patrzę na ten wózek Tako X-jumper co go Agi78 zaproponowała i coraz bardziej mi się podoba! Koła duże na wertepy dobre, kolorki jak dla mnie ładniejsze niż w X-landerze a przede wszystkim cena bardziej przystępna:tak:Tyle tylko że jako zupełnie zielona w temacie to nie wiem jak z opiniami na jego temat. A Wy cos może wiecie? Lepiej dopłacić za X-landera czy ten też się nada??? Wdzięczna będę bardzo za pomoc bo jakoś ciągle jestem w rozterce jesli o wózek chodzi:baffled:
 
Ostatnia edycja:
ja dziś padnięta - wróciłam po pracy i angielskim ...

gratuluję wszystkim uadnych wizyt ;) i zdanych egzaminów ;)


Jezeli chodzi o nasz weekend to był bardzo przyjemny:tak:, a wrócilam z niego z prezentami w postaci ksiązki "Cieżarówką przez 9 m-cy" oraz albumem dla Majusi, jest super:tak:, już nie mogę się doczekać jak zaczne go uzupełniać, jest kilka stron w okresie ciązy a reszta to już jak mała się urodzi, super sprawa:tak::tak:

kpi - udało ci się wybrać jakiś wózek?

ja kupiłam też taki albumik dla małej ale na razie nie mam weny na uzupełnianie ..

dziś znaleźliśmy jeszcze innej firmy wózek, połowę tańszy. ... jeszcze czas na ostateczną decyzję :-)

\
Super, pokaż jaką? a podobno do płyty indukcyjnej trzeba kupić specjalne garnki, takie zwykłe się nie nadają. Słyszałaś coś o tym?
:-)

Siemens EH651RE11E - Płyta indukcyjna Siemens w RTV EURO AGD
tak wiem o specjalnych garnkach - jeden kosztuje około 150pln - ważne żeby był naprawdę dobry, bo gorszej jakości się wybrzuszają i lecą do śmietnika ...
liczę na oszczędność przy gotowaniu

Ale mi mala szaleje w brzuchu chyba za duzo dzis biegalam :baffled:

kpi nas tez czeka kupowanie lozka w tym tygodniu, jak masz ochote to sie pochwal zakupem, moze mnie zainspirujesz? :-)

!

fajnie, że tak figluje w brzuszku ...

niestety nie pochwalę się zakupem bo nie mam żadnego zdjęcia, szukałam też w necie ale nie ma takiego ... pochwalę się jak już przyjedzie ;)
Agata Meble - Romeo i Julia - w każym razie coś w tym stylu i kolorze ....

zjem coś i chyba pójdę już spać ...
 
Moje kochanie zdycha w łóżku , a ja mu pod nosem miskę lodów bakaliowych polanych miodem spałaszowałam. :) Przykro mi bardzo.
Coś sie nasza koleżanka Andzia_S nie odzywa która miała wizytę dzisiaj, a jej dzidzia ma to samo z serduszkiem co moja kruszyna. Trzymam kciuki.
 
reklama
niestety nie pochwalę się zakupem bo nie mam żadnego zdjęcia, szukałam też w necie ale nie ma takiego ... pochwalę się jak już przyjedzie ;)
Agata Meble - Romeo i Julia - w każym razie coś w tym stylu i kolorze ....

zjem coś i chyba pójdę już spać ...
oooo ladne! my szukamy czegos podobnego: drewno i prosty surowy kroj. mam nadzieje ze szybko cos znajdziemy bo ja cos ostatnio strasznie wybredna jestem:baffled::-D
 
Do góry