reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Anecznik, no własnie dzisiaj od rana cały czas już myslę o tym żeby się do roboty wziąć a to już coś bo póki co to odganiałam tego typu mysli:-D A Ty do kiedy planujesz skończyć te dwa rozdziały?? Może ustanowimy sobie ten sam deadline i jakoś to wtedy pójdzie przy wzajemnej mobilizacji i ciągłym upierdliwym przypominaniu :-D:-D:-D

Mój mąż stwierdził że on mnie zmobilizuje i oznajmił że 8 lutego wziął sobie urlop żeby mnie do promotora zawieść i jest to ostateczny termin; więc do tego czasu muszę już coś napisać aby nie jechać z pustymi rękami :-(
Może ustalmy sobie termin na ostateczne napisanie pracy w 100% ta która się nie wyrobi wysyła drugiej czekoladę lub śpioszki :-D :-D Gorzej będzie z tym upierdliwym przypominaniem bo to się wiąże z wchodzeniem na forum co się równa minimum godzina w plecy :-D Co Ty na to??
 
reklama
Witam :-)
Witam się wieczorową porą:-) jak wyszłam o 10:30 z domu to dopiero teraz dotarłam:-) a padnięta jestem jak nie wiem co. najpierw konkurs tańca małej, poźniej obiad na mieście zakupy i herbatka u znajomych:-) tylko przepieszczanie się po trójmieście w taką pogodę = sport ekstramalny:-)

konkurs tańca udany :-) i medal w domu :-)

a oto moja Wiktoria (pierwsza z prawej) z koleżankami z zerówki z medalami i pucharem:-)

Zobacz załącznik 201360

Gratulacje dla córy :-D

Witam.
Zdec- dużo zdrówka Wam życzę i spełniania marzeń.
Ja po USG 3D. Potwierdziło się na 100% ,że będzie synuś. Chłop jak dąb- 498 gram.
Wszystko by było ok , ale lekarz znalazł w serduszku zwapnienie i musimy iśc do kardiologa.
Czy już któraś nie miała takiej sytuacji?
Zdjęcie dam jutro, bo musze dojśc do siebie. Jestem przerażona.
Gratuluję i trzymam kciuki żeby z serduszkiem było wszystko ok.

Ja też niestety na no-spie. Dodatkowo magnez biorę na te moje spięcia brzucha ;-)


Witam Wszystkich :)

W piątek nareszcie się dowiedziałam że będe miała synusia, i co najważniejsze jest zdrowiutki !!!!!!!!
gratuluję zdrowego synka :-)

Zwłaszcza ze starszym który już jakiś czas temu zakomunikował nam że lepiej by było gdybym urodziła chłopca bo on dziewczyn nie lubi zwłaszcza jak się na niego patrzą...:biggrin2:.Ach te dzieci.....:biggrin2:
to się trochę rozczaruje, ale Pola będzie miała świetnych obrońców :tak:

magdalena gratuluję chłopaka :-)

Jest w tym coś prawdy. USG 3D najlepiej wykonać między 14 a 17 tyg a potem między 26 a 34 tygodniem.

Ja byłam w 21tc i faktycznie nie było widać twarzy i jak pamiętacie u Gosi też nie było widać a była w tym samym okresie :-)
O dobrze wiedzieć bo chyba się zdecydujemy zrobić to 3D. Czyli czekamy przynajmniej do 26 tyg :tak:

karo trzymam kciuki za wizytę u gin

ewelinka gratulacje dla koleżanki :tak:

ale za to kupiłam płytę indukcyjną do kuchni i łóżko do sypialni ... tak więc weekend uważam za udany :-)
Super, pokaż jaką? a podobno do płyty indukcyjnej trzeba kupić specjalne garnki, takie zwykłe się nie nadają. Słyszałaś coś o tym?

Czy Was też tak strasznie bolą piersi????? Dokładnie brodawki:szok:skłonna jestem wyć z bólu:szok:
Gosia bolały do niedawna ale całe, teraz jakoś przeszło

gosiagro u mnie waga +3,5kg

sealet gratuluję córeczki :-)

Sluchajcie, ktora z was bedzie chodzila do szkoly rodzenia? Ja pod koniec lutego zaczynam joge dla ciezarnych polaczona ze spotkaniami z poloznymi i wykladami, ale jestem ciekawa waszych wrazen bo jednak w Polsce to jakos inaczej do tego podchodza :-D
Moze bedziemy sie dzielily zdobytymi informacjami na osobnym watku? Kwietniowki maja cos podobnego i bardzo ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec..

Co wy na to?
ja do szkoły rodzenia nie chodziłam i teraz też nie będę ale pomysł z wątkiem fajny, będę podczytywać - może się coś przyda :tak:

ja dzisiaj na obaidek chyba spaghetii zrobie jakos tak mam ochote :-)
oj chodzi za mną spagettiod dawna, muszę w tym tyg wreszcie zrobić

krakowianka - wzruszyło mnie to co piszesz, masz dużo miłosci w sobie i ona doda ci sił:tak:
o tak, dobrze napisane :tak:

Co do ubranek, ja nie prałam żadnych przed założeniem. Miałam to szczęście, że Olgę nic nie uczulało. Przeważnie body i koszulki mam polskiej produkcji.

A mnie jakieś choróbsko chyba bierze. Jest mi zimno, gardło boli. Macie jakieś dobre domowe sposoby żeby się nie rozwinęło??
Zostałabym w domu pod kocem ale muszę Olgę odebrać z przedszkola.

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i gratuluję pozytywnych wyników na egzaminach tym które zdawały :-)
 
Ja się chyba zacznę ulatniać,bo moje mieszkanie prosi o sprzątnięcie wkońcu go bo jakoś od rana to tylko pranie powiesiłam:-D:-D:-D:-D Kacpero usypia,więc spokój niby,a miałam odkurzać:-D
 
Witam wszystkie mamuśki :-)

Ja chyba się przestawiłam bo w nocy nie mogę spać a póżniej odsypiam to do 11.
Weekand minął bardzo szybko i wesoło. Wczoraj gościłam mojego siostrzeńca który ma 1,5 roku. Ależ on ma energii. Ja myślałam że trochę moje psiaki mi pomogą przy dzidzi ale chyba nie dadzą rady bo po 3 godzinach zabawy z siostrzeńcem już nie miały siły :-):-):-) do teraz to chyba odsypiają bo rano są zawsze aktywne a dziś nawet za bardzo mnie nie witały jak wstałam.

sealet gratuluję udanej wizyty. Ale te nasze dzidzie szybko rosną ;-)

zdec, paulka24211-gratuluję egzaminów :tak:

krakowianka - matczyna miłość nie zna granic i to jest piękne. Dziękuję Ci za to.

A z tymi ciuszkami to w szoku jestem. Myslałam że wszystkie rzeczy dla maluchów przechodzą specjalne testy i muszą spełniać pewne normy. A jednak trzeba uważać. Z drugiej strony zastanawiam się co nie jest made in china?????

gosiagro ta waga coraz bardziej mnie przeraża. W ciągu tygodnia przytyłam 1kg a wcale tak się nie obżerałam. Bilna na dzień dzisiejszy to +7 :-(
 
Ostatnia edycja:
Witam w nowym tyg :)

Nie było mnie tylko 1,5 dnia, a tutaj tyle do nadrobienia :) No, ale dałam rade :)

Gratuluje wam zdanych egzaminów :)

Jeżeli chodzi o szkołę rodzenia, to juz sie zapisałam i zaczynamy w marcu. Koszt nie jest taki duży, a mam nadzieje, że powiedzą troche o opiekowaniu sie dzieckiem, bo na razie nie mam pojecia co zrobić jak już przyjdzie na swiat :) (lektury i filmiki bede ogladac dopiero marzec/kwiecen, zeby nie zapomniec).
Poza tym bede chodzic do takiej przy szpitalnej szkoły rodzenia, gdzie bedziemy tez zwiedzać porodówke, a później licze, że bede miała jakies tam chody u tych pielęgniarek :)
 
Anecznik, ja planuję skończyć przed Wielkanocą czyli to jakoś będzie przełom marca i kwietnia i naprawdę mam nadzieję że to będzie termin ostateczny. Jeśli Ty też się piszesz na ten termin to witaj w klubie!:-D Co dwie głwy to nie jedna, zawsze to razem raźniej;-). Pomysł ze śpiszkami bardzo mi się podoba, bardziej ze śpiszkami niż z czekoladą bo czekolady nie lubię niestety:no: (tak, tak wiem, dziwna jakas jestem;-)).
Wchodzenie na forum tak czy inaczej będzie nieuniknione choćby jako przerywnik :-D(kurczę, kiedyś w tym celu służyła mi fajeczka...:baffled::sorry2:). No to ja zaczynam od jutra bo dzisiaj ten dzień taki jakiś już mam rozwalnony przez te zakupy:sorry2: A Ty jak? już zaczęłaś?? A w ogóle to jaki masz temat??
 
Anecznik, ja planuję skończyć przed Wielkanocą czyli to jakoś będzie przełom marca i kwietnia i naprawdę mam nadzieję że to będzie termin ostateczny. Jeśli Ty też się piszesz na ten termin to witaj w klubie!:-D Co dwie głwy to nie jedna, zawsze to razem raźniej;-). Pomysł ze śpiszkami bardzo mi się podoba, bardziej ze śpiszkami niż z czekoladą bo czekolady nie lubię niestety:no: (tak, tak wiem, dziwna jakas jestem;-)).
Wchodzenie na forum tak czy inaczej będzie nieuniknione choćby jako przerywnik :-D(kurczę, kiedyś w tym celu służyła mi fajeczka...:baffled::sorry2:). No to ja zaczynam od jutra bo dzisiaj ten dzień taki jakiś już mam rozwalnony przez te zakupy:sorry2: A Ty jak? już zaczęłaś?? A w ogóle to jaki masz temat??

Dla mnie też Wielkanoc to już termin ostateczny. To umawiamy się zaraz po świętach się meldujemy z naszym osiągnięciem :-) Mój temat polityczny "Próby rozbrojenia Europy po II wojnie światowej" Wydawał się prosty kilka umów itp ale jak się w to wgłębiłam to masakra jakaś :-)A u Ciebie?? Sobie pomyślałam, że napisanie pracy to pół drogi u mnie pozostanie jeszcze egzamin ach. Pocieszam się tym że nie słyszałam żeby jakoś masowo oblewali na obronach :-)

Dziewczyny Wam też czasami twardnieje górna część brzucha, powyżej pępka??
 
Tak sobie pomyślałam że mam znajomą z BB która jest 5 tygodni za mną w ciąży i ma termin na lipiec - sierpień. Dziewczyny może nie warto tyle ciuszków kupować. Może lepiej swoje oddać po prostu dalej i podobnie postarać się aby otrzymać od kogoś z "wcześniej" takie ciuszki.
 
Anecznik, najpierw odnośnie brzucha to mi twardnieje a i owszem, ta częśc nad pępkiem i to w sumie dość często. najczęściej jednak przyczyną tego są w moim przypadku wzdęcia. Czasem też twardnieje mi cały brzuch, ale jak się tylko wysikam to znów jest miękki;-)
A odnośnie pracy to jestesmy umówione w takim razie:tak:. Ja piszę o Wiedźmach polskich, i tez myslałam że temacik przyjemny i miły ale niestety nieco się przeliczyłam, bo może i przyjemny ale bardzo rozległy.:baffled: tak czy ineczej umowa stoi! Zatem życzę miłej pracy Szanownej Pani;-):-D

Zdec z ciuszkami to dokładnie mam taki plan. Na allegro jest masa aukcji gdzie za całą prawie nową wyprawkę płaci się grosze. A mi szkoda kasę (i to niemałą) wydawać na ciuszki w których Jaga pochodzi może z miesiąc, góra dwa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
KLEMENTINKA - to własnie to to twoje dziecko w brzuszku się porusza ;) piękne prawda.

Gosiagro i wszystkie dziewczyny - dziękuję za miłe słowa i wsparcie.

NAPEWNO BĘDĘ 04.02 POTRZEBOWAŁA WASZEGO WSPARCIA i KCIUKÓW. jADĘ O 8:30 NA BADANIA.


ja za wasze maluchy również trzymałam kciuki mimo tego wszystkiego. :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry