reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Gosia na zgagę najbardziej pomagają mi migdały.:-)
Mąz mi tyle nakupił, że cała miseczka stoi na stoliku z chęcią bym się podzieliła:-)
Nemezizaki mi cola to pomagała jak czasem dopadały mnie mdłości na początku, ale na szczęście było to rzadko:-) Tak więc cola ma wiele zastosowań:-)
 
założę zaraz wątek na naszym forum dotyczący spotkania Warszawianek ;)
masz rację, kreatorka, zginiemy w tym gąszczu postów :-)

Przyjąć muszą, ale nikt im nie broni od razu zwolnić :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

).

okropność, że tak jest!

pochwal sie gdzie jedziecie?? :-) Pewnie juz pisalas ale ja mam skleroze ciazowa:-D


Wlasnie podobnie spedzilam popoludnie, nawdychalam sie terpentyny az mi mala w brzuchu zaczela kopac az musialam wyjsc na swieze powietrze i od razu przestala. No ale to nasze gniazdko i bardzo lubie sie dla niego poswiecac, chociaz meczy to ze az strach.. Jeszcze 6 tyg musimy na nowa kuchnie czekac a ja juz bym chciala sie zaczac "kokosic" :tak:
...

wybieramy sie wstępnie na Wyspy Kanaryjskie, na Fuerteventurę ...

ja na swoje mebelki do kuchni muszę poczekać jeszcze około 2-3 tygodni, ale to już bliżej niż dalej :-)
fajnie, pewnie prawie w tym samym czasie się wprowadzimy ;) i dzidzie w czerwcu ;)

Dziewczyny :-)

Ja już po USG. Niestety nie mam ani zdjęc ani nagrania bo dzidzia była przytulona buźką do łóżyska i nie było sensu robić bo nic nie było widać, ale nic nie płacilam za wizytę i przepisał mnie na 22 lutego.

Ale zrobił wszystko pomiary, dzidzia waży 399gram i wg USG to 20 tydzień i 3 dzień ale w normie, wszystkie narządy zdrowe.

I teraz laski najważniejsze... to na 100% dziewczynka, juuuuuuupppiiii :-D:-D:-D

Widzialam sama co ma między nogami.

Cobra, będzie Ci się tam podobać, pełno monitorów, lekarz super - i jaki przystojny :-D

Wymiar dwuciemieniowy: 4.6 cm
Obwód głowy 17,7 cm
Obwód jamy brzusznej 15,9 cm
Długość kości udowej 3,51cm

Serdecznie gratuluję córci i tego, że zdrowa ;)

Kasiulka bardzo się cieszę z tych dobrych wiadomości.
To ja też się pochwalę :-) młody waży 342 g i u mnie wg USG to 20 tydzień i 2 dzień :-D:-D:-D:-D

super wiadomości! gratuluję jak nie wiem co!

Przesyłka już pojechała kurierem:-D :-D :-D bardzo chętnie sie podzielę bo źle się to skończy jak będa tak bezbronnie stały...(jeszcze cały wieczór...a ja już :no::no::no: nie mam gdzie ich mieścić...)nie ma co apetyt wrócił:-D

nawet nie wiecie jak ja uwielbiam pączki ... to i ja kuriera poproszę:-)
kiedy w tym roku są ostatki???
mam nadzieję, że znów nie wybiorę się wtedy na wakacje, tak jak rok temu ... ;(

A ja mam pytanie. Wiem że ten temat był poruszany, ale nie mogę znaleźć:no: Poradźcie- co na zgagę????? Wczoraj wieczorem myślałam że się wykończę:zawstydzona/y::baffled::szok:

dla mnie migdały, dosłownie kilka sztuk i przechodzi błyskawicznie!
 
Mnie tez Gosia** wczoraj strasznie zgaga męczyła, ale wzięlam rennie i pomoglo, podobno rennie mozna brac w ciazy, jutro dopytam się ginka:tak:, następnym razem spróbuje z migdlałami skoro polecacie
Cola tez mi na mdlości podobnie jak zdec pomagala:tak:
Kasiulka a jak tam z kopniaczkami córeczki?, czujesz już? ,ja w zasadzie teraz czuje już codziennie i nie sa to już zadne bulgotki itd, tylko takie jakby puknięcia:-D
kpi - odnosnie mieszkanka to zazdroszcze samego urządzania:tak:, ale samego remontu z fachowcami to juz nie:no:, pamietam jak urzadzałam swoje 36 metrow, a to już 2 lata mineły:szok: Kochana taki mróz a ty tutaj o Wyspach Kanaryjskich:-D, ale się rozmarzyłam:-)
 
kpi - zaraz ogarnę temat :-) i zobaczymy w ile uda nam sie zebrać

A ja mam pytanie. Wiem że ten temat był poruszany, ale nie mogę znaleźć:no: Poradźcie- co na zgagę????? Wczoraj wieczorem myślałam że się wykończę:zawstydzona/y::baffled::szok:
Ktoś tu kiedyś polecał LEN w tabletkach :-) jak dla mnie rada była rewelacyjna, bo pomógł :-) podobno tak jak dziewczyny pisały z "domowych" sposobów to migdały i mleko, ale akurat ja ani jednego ani drugiego bym kijem nie tknęła :-D fuujjj

w sumie teraz jestem trój pakiem:-D:-D:-D:-D (Wy to dwu paki:-D:-D)
Ale jak ten 3pk się wypakuje i stanie na wagę to bedzie:szok::szok:
Heh nie martw sie :-) z tego co zauważyłam i wyczytałam to tycie jest bardzo osobistą sprawą szczególnie w ciąży :-D i wcale nie oznacza, że w ciąży bliźniaczej przytyjesz więcej niż któraś z nas :happy2: a ile już przytyłaś? bo widziałam, że na forum rozbieżność jest ogromna :-D
 
Hej wszystkim.

Hej dziewczyny! Ja rowniez spodziewam sie dzidzi w czerwcu, termin mam na 29go;) juz nie moge sie doczekac. Czy moge sie do was dolaczyc;-)? Pozdrawiam wszystkie mamusie

witam nową czerwcówkę :-)

A ja mam nadzieję że będę mogła pracować w domu na zlecenie, dzięki czemu nie będę musiała wysyłać dziecka do żłóbka.
Chociaż znając życie moja mama by chętnie pomogła, ale już też ma swoje lata i szkoda mi by jej było gdyby miała codziennie dojeżdżać 35km.:-(

Ja też chcę w domku pracować i mam nadzieję że teściowa pomoże trochę przy dziecku :-D


cytat od Andzia----Olimpia - mój M tez jeszcze nie czuje ruchów - ale też jakos trafić w ten moment nie potrafi - jak przykłada sie do brzuszka to maleństwo jest grzeczne

Tez mi sie tak wydaje ze sie wstrzelić nie moze z tymi ruchami bo ja czasami bd intensywnie czuję a jak on przyłoży rękę cisza jak makiem zasial;))):p :biggrin2:


Mój mąż jak przykłada rękę to mała uspokaja się błyskawicznie, śmiejemy się że mamy nadzieję że jak się urodzi też będzie tak na tatusia reagowała :-D


Ja też właśnie wróciłam z wizyty ale u dentysty :baffled: Pierwszy raz miałam robionego zęba bez znieczulenia - ból w sumie do zniesienia był.
 
Ja na razie niezbyt czuje, chociaż czasami wieczorami coś tam się dzieje. Ale widziałam na USG że się rusza, więc wszystko jest ok :-D

w koncu to dziewczynka to delikatna jest:tak:
To najwazniejsze, ze wszystko ok na usg a pewnie w najmniej spodziewnym momencie poczujesz solidnego kopniaka:-)
hefi - ja ostanio jeszcze przed ciąża zdecydowałam się bez z znieczulenia i nie było az tak źle, potem już dentystka mnie rozpoznawała i sie śmiała że to ta bez znieczulenia:)
A co do opieki nad maluchami to ja nie wiem jak to będzie rodzice i teście jeszcze pracują w dodatku mieszkaja 70 km od nas, wiec codzienne wożenie odpada. A nie wyobrazam sobie takiego malucha dac do żlobka, chyba wezme jeszcze troche bezplatnego wychowawczego, zobaczymy..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry