reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

skorpioniczka-ja się pocieszam że niedługo będzie ciepło i jak brzuchy będą już naprawde duże to będzie się latało w samych klapeczkach i nie trzeba się będzie schylać hi hi a co do odwracania się w samochodzie to mi też się nie chce zbytnio oglądać czy coś jedzie czy nie ale myślałam że to z tego zimna ale może to jednak lenistwo ciążowe:-D
ewa2323-u mnie z tą kontrolą będzie gorzej bo mimo zwolnienia zamierzam pracować do końca.
zdec-ja omijam takie smutne strony z daleka nie chce się dołować i tak dużo się człowiek martwi o tą ciąże to po co jeszcze się dołować.
nemezizaki-super że wszystko ok
kasiulka-fajnie że twoja dziewunia już taka duża szkoda tylko że bużki nie pokazała wstydzioszek z niej.
kpi-co do spotkania to z chęcią tylko zależy kiedy ja to i pracuje i małą musze gdzieś odstawić albo ż mężem ulokować.

A tak wogóle to wróciłam od lekarza rodzinnego byłam po skierowanie do endokrynologa bo gin kazał mi iść a że u gina prywatnie to musiałam się wybrać po skierowanie po co płacić chociarz endokrynolog będzie darmowy.
 
reklama
Ja też właśnie wróciłam z wizyty ale u dentysty :baffled: Pierwszy raz miałam robionego zęba bez znieczulenia - ból w sumie do zniesienia był.

A mogę zapytać dlaczego bez znieczulenia??? Bo ja wszystkie ząbki w ciąży miała robione ze znieczuleniem. Mój lekarz nawet powiedział że lepiej bo mniejszy stres odczuwa się wtedy.
 
:-) dentystka powiedziała że jak będzie trzeba znieczulenie tzn jak mnie będzie bardzo boleć to mi da. Ale obyło się bez i nawet tak źle nie było :tak:
 
Ja zawsze robię zęby bez znieczulenia, wolę trochę się pomęczyć niż potem ze znieczuloną wargą chodzić i jeszcze ta igła bleee :-)
 
Ja też nie lubie z taką wargą bez czucia dla mnie to okropne wole troche bólu ale moja córka też bez znieczulenia nie da zęba zrobić:tak:
Znowu sobie zrobiłam koktajl z bananów kiwi jabłek i jogurtu naturalnego pycha :-pkiedyś wieczorkiem to browarek się podpijało a teraz koktajle he he
 
Ja nie cierpie dentysty dlatego nawet igła mi nie straszna, bo sam dzwiek wiertła u mnie powoduje ciarki.

Ja już powoli szykuje się do spania. Jutro kolejny pracowity dzień. :dry: Ale na szczęście wieczór spędzę z mężem bo ma wolne ;-)

Dobranoc dziewczynki.
 
nemezizaki i Kasiulka cieszę, się ze z maluchami wszystko ok:-) najważniejsze, że zdrowo rosną:-) ja mam swoje 3D już jutro i nie mogę się doczekać:tak::tak:

Kasiulka bardzo się cieszę z tych dobrych wiadomości.
To ja też się pochwalę :-) młody waży 342 g i u mnie wg USG to 20 tydzień i 2 dzień :-D:-D:-D:-D

witam się wieczorkiem, ja tak tylko na chwilkę

dziewczyny super wiadomości znowu, gratuluje rosnących pociech
ja na swoją wizytę u ginki muszę jeszcze poczekać

wiecie jak ja się dziś wkurzyłam, w sobotę dzwoni moja szwagierka i po krótkiej gadce co i jak mówi że ona juz od 4 tygodni prawie chodzi chora itd. po czym pyta się kiedy może wpaść do nas bo strasznie się stęskniła za chrześnicą:wściekła/y:
no kurcze to ja tu kombinuje jak sie nie rozłozyć całkiem i nie pochorować bo w ciąży jest mi to naprawdę nie potrzebne, córa dopiero co też uporała się z katarem, nigdzie zbędnie w taką pogodę i mróz nie wychodzimy a ona chce nas odwiedzić!!!
ale nic jakoś udało mi się ten pomysł jej wyperswadować, przekładając na inny termin ta wizytę, a tak mi się przynajmniej wydawało. :no: niestety jakie było moje dziwienie kiedy dzis po południu ujrzałam ja u nas w dzrzwiach, :wściekła/y: aż się we mnie zagotowało. Ludzie jak tak można??? Proszę nie zrozumcie mnie źle,że jestem niegościnna lub coś w tym stylu bo tak nie jest. Wręcz przeciwnie, zawsze i bardzo mile widziani byli u nas goście i są nadal ale małe dziecko rządzi się swoimi prawami a wydaje mi się że nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.Szwagierka nie jest jakąś małolatą i powinna zdawać sobie sprawę że kichająca i kaszląca i cholera wie co jeszcze... nie jest dla nas najlepszym gościem.
uhhh... z tego wszystkiego ciepło się ubrałam i wyszłam z psem na spacer, stwierdziłam że to będzie najlepsze dla mnie wyjście z całej tej sytuacji.
Przepraszam że wam tak tutaj pomarudziłam ale gdzieś musiałam się wyżalic:-(
 
reklama
Witam Was Kochane po w sumie kilkudniowej przerwie!:-)
Wydawało mi się że to był ledwie moment tej mojej niobecności na forum a tu patrzę i o zgrozo!:szok: 50 stron do nadrobienia!!!:szok::szok::szok:
I to jest moment w którym się poddaję i przyznaję to bez bicia:sorry2: Nie dam rady.... Zerknęłam tylko stronę wstecz żeby choć troche być na bieżąco.

Pewna jestem że wszystkie wizyty które odbyły się podczas mojej nieobecności przebiegły pomyslnie i w związku z powyższym wszystkim wizytującym się mamom gratuluję dobrych wieści i zdrowych dzieciulinek i dzieciulinków! :-)

Witam tez nowe czerwcówki bo po nickach widzę że nasze grono znów się powiększyło :-D

A wizytującym się jutro mamom przesyłam same dobre fluidy i juz zaczynam trzymac kciuki!:tak:

Na koniec (choć bynajmniej nie dlatego że to najmniej ważne) chciałabym złożyć życzenia naszej dzisiejszej jubilatce:

Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe,
co budzi uśmiech na twarzy,
co kryje się w maleńkim słowie - szczęście
- oraz tradycyjnych stu lat
życzę Ci Ewuś w Twoje 20te urodziny!

 
Do góry