reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Gratulacje z udanej wizyty :-) Drugi taki szok będzie miał jak poczuje kopniaki, a może już poczuł?

Jeszcze nie poczuł ale widział jak coś od wewnątrz mnie atakuje :-D akurat zawsze kiedy przykłada rękę maluch przestaje szaleć - może przed tatą udaje takie niewiniątko że niby grzeczny jest :-):-):-):-)
 
reklama
Dziewczyny :-)

Ja już po USG. Niestety nie mam ani zdjęc ani nagrania bo dzidzia była przytulona buźką do łóżyska i nie było sensu robić bo nic nie było widać, ale nic nie płacilam za wizytę i przepisał mnie na 22 lutego.

Ale zrobił wszystko pomiary, dzidzia waży 399gram i wg USG to 20 tydzień i 3 dzień ale w normie, wszystkie narządy zdrowe.

I teraz laski najważniejsze... to na 100% dziewczynka, juuuuuuupppiiii :-D:-D:-D

Widzialam sama co ma między nogami.

Cobra, będzie Ci się tam podobać, pełno monitorów, lekarz super - i jaki przystojny :-D

Wymiar dwuciemieniowy: 4.6 cm
Obwód głowy 17,7 cm
Obwód jamy brzusznej 15,9 cm
Długość kości udowej 3,51cm
 
Ostatnia edycja:
nemezizaki i Kasiulka cieszę, się ze z maluchami wszystko ok:-) najważniejsze, że zdrowo rosną:-) ja mam swoje 3D już jutro i nie mogę się doczekać:tak::tak:
 
Dziewczyny :-)

Ja już po USG. Niestety nie mam ani zdjęc ani nagrania bo dzidzia była przytulona buźką do łóżyska i nie było sensu robić bo nic nie było widać, ale nic nie płacilam za wizytę i przepisał mnie na 22 lutego.

Ale zrobił wszystko pomiary, dzidzia waży 399gram i wg USG to 20 tydzień i 3 dzień ale w normie, wszystkie narządy zdrowe.

I teraz laski najważniejsze... to na 100% dziewczynka, juuuuuuupppiiii :-D:-D:-D

Widzialam sama co ma między nogami.

Cobra, będzie Ci się tam podobać, pełno monitorów, lekarz super - i jaki przystojny :-D

Kasiulka bardzo się cieszę z tych dobrych wiadomości.
To ja też się pochwalę :-) młody waży 342 g i u mnie wg USG to 20 tydzień i 2 dzień :-D:-D:-D:-D
 
ojej, a ja nie mogę się doczekać wyjazdu w marcu!
to moja lekarka jeszcze inaczej liczy, 17 i kilka dni - to w książeczkę wpisuje 17 ... , tak więc jak juz nie wiem kompletnie jak to liczyć ... ;(
Kpi23 - na pewno wyjazd będzie udany:tak:
a co do ciąży to mój lekarz liczy podobnie
Właśnie miałam klienta po becikowe. I znów bardzo dobra opinnia o szpitalu na Żelaznej w W-wie i co najważniejsze potwierdził, że od mojego lekarza (jego zona chodziła do żony mojego gina ale to to samo ta sama przychodnia) nigdy nie odmawiają przyjęć i że wszystko odbywa się wzorowo.
Athena - nazbierasz przynajmniej informacji z "pierwszej ręki" co do porodów;-)
Ja już po wizycie i wszystko odpukać jest w jak najlepszym porządku. Największe przeżycie miał mój M bo pierwszy raz zobaczył swoją dzidzię i do tej pory nie może dojść do siebie :-D
Dziewczyny :-)
Ja już po USG. Niestety nie mam ani zdjęc ani nagrania bo dzidzia była przytulona buźką do łóżyska i nie było sensu robić bo nic nie było widać, ale nic nie płacilam za wizytę i przepisał mnie na 22 lutego.
Ale zrobił wszystko pomiary, dzidzia waży 399gram i wg USG to 20 tydzień i 3 dzień ale w normie, wszystkie narządy zdrowe.
I teraz laski najważniejsze... to na 100% dziewczynka, juuuuuuupppiiii :-D:-D:-D
Widzialam sama co ma między nogami.
Nemezizaki i Kasiulka - gartuluję udanych wizyt - no i Kasiu córci:-)
 
nemezizaki i kasiulka gratuluję super wiadomości po wizytach!!:-)

Podziwiam kasiulka jak ty tam coś pomiedzy nogami zobaczyłaś. Ja bym nic nie zobaczyła, bo te zdjęcia są dla mnie zupełnie nie czytelne:-)
 
nemezizaki i kasiulka-gratki z udamych wizyt;))))) Tak po cichu zazdroszczę Ci ze siędowiedziałaś i sama widziałaś ze bd córcia:p dla mnie te fotki to tez abstrakcja ale mam nadzieje ze jak pójde to bd tez widac;)))
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt:) No i następnej laski na czerwiec:)

Jeszcze raz dziękuje Wszystkim za życzenia:* (bo pewnie nie wszystkie doczytały podziękowania :p...)


Zdec nie wchodź więcej na takie strony!!!!Bo po tym co przeszłaś nie wolno Ci nawet myślec na taki temat!Teraz wszysko bedzie dobrze i Natala bedzie dzieciątkiem czerwcowym!!!I głowa do góry!ściskam cieplutko


Nie potrzebnie chyba robiłam te paczki...Bo tak sie nimi objadłam że nie mam siły się ruszyć.... :/
Z reszta jakoś nie najlepiej się czuje ale cóż nie każdy dzień przecież musi być bez bolesny...Czasami musi cos bolec żebyśmy wiedziały że zyjemy....Może nuie potrzebnie szorowałam mleczkiem całą łazienke...ale juz bede odpoczywac...:)

Moja kolezanka u ktorej byłam świadkiem na ślubie urodzila przed kilkoma dniami synka chłopisko ważył 4150...musieli robic jej cesarke...Mówi że poród miała straszny..ale nie bede nikogo i siebie straszyć...trosze mi jej szkoda, bo ma niecałe 20 lat mieszka z meżem i jego braćmi...I nie ma kto dziewczynie nawet przy małym pomóc...mówi że cały czas jej płacze....;(
 
A tak w ogóle to czy Warszawianki mają ochotę na spotkanie???

Kiedyś już temat powstał ale miałam przerwę i nie wiem czy ktoś kontunuował temat ...
Myślę, że można założyć oddzielny temat na spotkania czerwcówek, bo niestety rozmowy na ten temat giną w tłumie :-D Jestem jak najbardziej za spotkaniem, byle trochę cieplej było niż przez ostatni tydzień :-)

Dziewczynom po wizytach gratuluję zdrowych maluchów :-D:happy2:
 
reklama
nemezizaki i kasiulka gratuluję super wiadomości po wizytach!!:-)

Podziwiam kasiulka jak ty tam coś pomiedzy nogami zobaczyłaś. Ja bym nic nie zobaczyła, bo te zdjęcia są dla mnie zupełnie nie czytelne:-)

Widziałam na obrazie 3D i to bardzo wyraźne bo zrobił pauzę, faktycznie jest dziewczynka :-D
 
Do góry