reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć dziewczyny!
Ja jak zawsze w weekend tylko z doskoku, teraz rano mam czas bo małż jeszcze śpi:tak: wczoraj posiedzieliśmy u znajomych i chłopaki sobie popiwkowali, a ja za szofera robiłam;-)
Ballada dla okruszka śliczna, jeszcze bardziej mi sie podoba w wykonaniu Krajewskiego -aż się popłakałam:baffled:
Witam nowe dziewczyny na forum - coraz nas więcej:-)
koriander - gratuluję nowego mieszkanka !!!!
zyrraffka- - takie bóle pleców niejedną z nas spotkają:wściekła/y: najprawdopodobniej to rwa, zwłaszcza jeśli ból promieniował nie do pachwin, tylko do nogi, czasem az do stopy. Poczytałam trochę i doraźnie zalecają leżenie + ew. no-spa;-), masaże + ew ciepły prysznic na okolice pleców i jak juz przejdzie to potem ćwiczenia:tak: najlepiej basen jeśli można. Znalazłam też taki zestaw ćwiczeń właśnie na rwę w ciąży
w ułożeniu na plecach, nogi zgięte:
-unoszenie miednicy 10 x po 1cm - utrzymywać 7sek
-unoszenie głowy j/w - nie pleców
-trzymanie zgiętej nogi za kolano - łokcie proste - po 10 na nogę
-powolne skręty obu kolan w jedną stronę i drugą po 7sek 10 razy

Co do ruchów maluszka i niepokoju to już mnie mąż opitolił, ze zamiast się cieszyć, że wszystko jest oki i nic takiego się nie dzieje, ja wyszukuję problemy i cały czas sie denerwuje. Co działa jak zamknięte koło - nerwy - napiety brzuszek - mniej ruchow - nerwy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: W związku z tym postanowiłam zerwać z nałogiem i zacząć sie cieszyć - i wiecie co - malutka po 4 dniach niemrawego ruszania zaczęła fikołki strzelać:tak: wygląda na to, ze przynajmniej w moim przypadku małż miał rację:cool2:
 
reklama
cześć Dziewczyny, dobrze,ze wczoraj za dużo nie pisałyście bo jakoś to dało się nadrobić, byłam wczoraj na ślubie koleżanki ze szkoły średniej i wiecie co przez pół ceremonii płakałam jak bóbr :-D:-D:-D co te hormony robią z kobietą :-):-)

Cieszę się,że coraz więcej mam wie już kto mieszka w ich brzuszkach, a ja wczoraj się dowiedziałam od babci mojej koleżanki, że ja to jej wyglądam na syna i wiecie co pierwszym razem jak byłam w ciąży też stwierdziła,że to będzie synek i to jej się sprawdziło :-):-) ciekawe jak będzie tym razem ;-)
 
sealet-mój mnie też cały czas opiernicza że jak jest wszystko dobrze to ja sobie wymyślam ale co zrobić już taki los ciężarnej że się zamartwia:tak:
Musze te ćwiczenia zastosować bo czasem mnie łapie straszny ból rwy.
paulka-mi każdy kto mnie spotka mówi oj synek napewno synek ciekawe jaka jest prawda;-)
 
Witam w niedzielny poranek :-) Humor u mnie nawet nawet ale jak patrze na mojego męża to mi się poprawia.
Urządził sobie bowiem z kolegami urodziny i masakra tak sponiewieranego to jeszcze go nie widziałam. Dzisiaj też trochę mnie mięśnie bolą (w tym brzucha :-() i gardło od użerania się z nimi.
Zastanawiam się jak to jest, że faceci nie odejdą od stołu półki w butelce coś zostało, nawet jakby mieli wylądować pod stołem :wściekła/y:
W ogóle co to za zwyczaj przynosić na urodziny flachę :wściekła/y: mi to najczęściej bombonierę i kwiaty przynoszą :-):-D
Tak czy siak z trzeźwego punktu widzenia to wszystko inaczej wygląda, aż się wódki odechciewa jak człowiek widzi co ona z ludźmi robi :-(

Tak się rozpisałam bez sensu, ale z mężem to sobie dziś nie pogadam :-D

Dobrze że maluch na tym etapie jeszcze nie słyszy dźwięków z zewnątrz :-)
 
Cześć Mamusie!

Ja dopiero po śniadanku:) jak mąż ma wolne to jeszcze dłużej sięw łóżku wyleguję niż jak sama jestem.
Właśnie zjadłam pół opakowania misiów żelków:-)

sealet dziękuję za poradę, napewno poćwiczę troszkę.
co do obaw to zapewne przesadzamy często, ja staram się nie panikowac, no ale wczoraj to się wystraszyłam trochę

Zapewne niedziela na forum będzie spokojna jak zawsze:-)

Miłego dnia!
 
Witam w niedzielę :-D
Dzień, który charakteryzuje się u mnie wyjątkowym lenistwem :-D nawet nie chce mi się nic do jedzenia robić, cudem w ogóle do śniadania się zabrałam :-p
 
witam się i ja niedzielnie

jeszcze raz dziękujemy za miłe przyjęcie
U nas dzień pod znakiem lenistwa, obiadek już prawie gotowy, później w planach spacerek bo takie piękne słoneczko się pojawiło chociaż mrozik lekki też jest.
widzę że temat porodów się pomału przewija, a czytałyście to
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/porod-na-wesolo-7030/
gorąco polecam, ja wiele razy płakałam ze śmiechu czytając ten wątek
pozdrawiam i życzę miłej niedzieli
 
reklama
Do góry