reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

:-) witam i mam nadzieję, że humorki wam dopisują tak jak mi dzisiaj :-D zaraz doczytam co ciekawego napisałyście odkąd nie zaglądałam :tak:
U mnie dzisiaj dzień pracowity, zaczęłam sprzątanie i nawet ciasto piekę :-D nie wiem co mi się stało, bo normalnie to od kuchni uciekam byle dalej :blink:
 
reklama
nietka -moja Marysia jest z 2 grudnia 2006 no i teraz też mamy różnice w suwaczkach tylko pare dni he he ciekawa sprawa:-D
No i się zgadza :-) Jeszcze mamy coś wspólnego, he he :laugh2:

gosiagro no prawie się wchłonął ten mój krwiak

hefi gratuluję dziewczynki :-D

Coz za dobre nowiny od rana na forum :-D
A z dobrych wiesci dodam od siebie ze wczoraj dostalismy klucze do nowego mieszkania :-):-):-) Blisko parku, ze slicznym ogrodkiem, tak bardzo sie cieszymy ze malutka bedzie mogla byc praktycznie non stop na swiezym powietrzu no i ze my w koncu mamy swoj ciasny ale wlasny kat :-D
super :tak:

eagle witaj i gratuluję synka
 
Ostatnia edycja:
Właśnie wróciliśmy z badania i będzie najprawdopodobniej DZIEWCZYNKA (Julia :-D). Rozwija się super, ma już 360gram i 16cm długości.:-D
Gratuluję tej maleńkiej wielkiej córeczki :-D Julia bardzo ładne imię szkoda, że takie popularne ;-)

witam serdecznie wszystkie czerwcówkowe mamy
Termin mamy dopiero na 29.06 i na ostatnim usg okazało się że najprawdopodobniej będzie to synuś, do pary bo córcie już mamy.
Witam :-) to fajnie, że bedzie u Ciebie prawdopodobnie parka :-) gratulacje

eagle-witaj w naszym gronie!
A ja sobie troche poczytałam na styczniówkch o ich porodach i tak mi jakoś nieciekawie czyżbym się przestraszyła ale nie ma odwrotu trzeba urodzić:-)
Oj, miałam poczytać, ale chyba sie wstrzymam :-D jeszcze się wystraszę za bardzo

Chyba wpadam w depresję...Nie wiem co ze sobą zrobić...Mam juz dośc siedzenia w domu...jeszcze ta wizyta księdza mnie przybiła...Kiedy (nie widać brzuszka bo nałożyłam taką tunikę) wziął za brzuszek i zapytał który miesiąc...I kiedy ślub...Myślałam że nie wytrzymam i wybuchnę płaczem...Ale jakos musiałm przeżyć to spotkanie....Ale teraz to "odchorowyuje"....Czasami po prostu już mnie to przerasta...Za dużo juz chyba tego wszystkiego na moją głowę....

Przepraszam, za te żale ale może będzie mi lżej wyrzucić to komuś nawet "obcemu", bo przy rodzicach udaje że jest ok i że sie trzymam...przepraszam za te żale...
Ewuś musisz być silna psychicznie dla siebie i dla dzieci. Wyobrażam sobie jak musi Ci być ciężko, ale wszystko w życiu ma swoją przyczynę, a Ty jesteś wielką szczęściarą oczekującą dwóch wspaniałych istotek :tak:Niestety ludzie czasem nieświadomie powiedzą coś przykrego, a zdarza się też, że nie raz usłyszeć można okrutne słowa bez przyczyny i to celowo. Ksiądz napewno nie chciał zrobić Ci przykrości :tak: Teraz musisz robić wszystko dla siebie i dzieci, a przed rodzicami czasem warto sie wypłakać... Nie musisz udawać, bądź sobą i zrzucaj z siebie ciężar, który nosisz, nikt sam sobie nie poradzi w życiu, bo jesteśmy istotami społecznymi :blink: Myślę, że na nas tutaj też zawsze możesz liczyć :-)

Czesć Dziewczyny
Przepraszam że się wogole tu nie udzielam a że teraz jak coś potrzebuje to nagle pisze.... ale kurcze twardnieje mi bardzo brzuch i nie wiem co mam zrobić a nie bardzo chce jechać do szpitala bo pewnie mnie tam zostawią.... Nospa nie pomaga :( kurcze myślicie że jak zadzwonie do swojego lekarza to przyjmnie mnie w szpitalu tylko na konsultacje??
Nie ma co zwlekać, zawsze lepiej jest skontakotować się z lekarzem , jeśli dzieje sie coś niepokojącego
 
Cześć DZiewczyny, przepraszam,ze nie poodpisuję ale nie mam jakoś głowy dzisiaj.
Przestraszyłam się bardzo, jak wracałam z mężem z cmentarza złapał mnie straszliwy ból pleców, bolało mnie tylko z lewej strony,promieniował az do nogi, czułam jakbym miała całą lewą stronę ciała zdrętwiałą,ledwo docsamochodu doszłam i jeszcze wspinaczka do mieszkania na 4 piętrze:-(wzięłam no-spę,położyłam się i jakoś przeszło,a na dodatek synek dzisiaj jakoś mało się rusza, albo ja słabo czuję ruchy i już miałam różne wizje...nie będę pisać jakie, oby ten ból się nie powtórzył:-(

Miłego wiczorka Wszystkim Mamusiom życzę;-)
 
Cześć DZiewczyny, przepraszam,ze nie poodpisuję ale nie mam jakoś głowy dzisiaj.
Przestraszyłam się bardzo, jak wracałam z mężem z cmentarza złapał mnie straszliwy ból pleców, bolało mnie tylko z lewej strony,promieniował az do nogi, czułam jakbym miała całą lewą stronę ciała zdrętwiałą,ledwo docsamochodu doszłam i jeszcze wspinaczka do mieszkania na 4 piętrze:-(wzięłam no-spę,położyłam się i jakoś przeszło,a na dodatek synek dzisiaj jakoś mało się rusza, albo ja słabo czuję ruchy i już miałam różne wizje...nie będę pisać jakie, oby ten ból się nie powtórzył:-(

Miłego wiczorka Wszystkim Mamusiom życzę;-)

Ja też mam ciągle wizje, że coś jest nie tak, ale już tak chyba będziemy miały do końca ciąży. Taki nasz los.

Leż w łózeczku i odpoczywaj Kochana :-)
 
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=nbw_0ThWMjU"]YouTube- Raz, Dwa, Trzy - Ballada Dla Okruszka[/ame]

znacie?
mi sie strasznie podoba
moge sluchac i nucic na okraglo

moze znacie jeszcze jakies dzieciowe piosenki?
 
Witam z rana jeszcze z łóżeczka!
Rzeczywiście straszna wczoraj cisza była na bb.My wczoraj wybraliśmy się do pabu mój na browarek a ja na soczek nawet i tańce były:tak:posiedzieliśmy do 2 i do domciu spać a śpiąca już byłam strasznie.Dziś niestety do pracy ale tylko od 11 do 15 a póżniej obiadek u rodziców mniam mniam:-p
 
reklama
Witam się w niedzielny poranek:-)

Wczoraj się nie oddzywałam bo od rana wpadłam w wir sprzatania i gotowania a później poszliśmy do znajomych i tak cała sobota minęła.

Zdec- cieszę się że juz jestem w domku i mam nadzieję że wszystkie egzaminy pomyślnie zaliczone

Wszystkie nowe czerwcóweczki witam na formu.
 
Do góry