reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dziękuję dziewczyny
ja też korzystam z chwili ciszy i spokoju w domku, małż jeszcze w pracy, obiadek jest jeszcze z wczoraj, mała i pies śpią a ja buszuję po necie w poszukiwaniu jakiś ciuszków dla siebie bo już prawie w nic się nie mieszczę.
Synuś u nas ma być ponoć na 90 i kilka procent (fajnie gdyby tak zostało), ale gdyby okazało się że conieco mu odpadło i stałby się dziewczynką to też super, najważniejsze żeby zdrowe :-)
 
reklama
eagle-witaj w naszym gronie!
A ja sobie troche poczytałam na styczniówkch o ich porodach i tak mi jakoś nieciekawie czyżbym się przestraszyła ale nie ma odwrotu trzeba urodzić:-)
 
witam serdecznie wszystkie czerwcówkowe mamy
chętnie dołączę do waszego grona
przyznam szczerze że podczytywałam Was już wcześniej, jakieś 1000 stron wstecz gdy zaczęłam podejrzewać że i u mnie coś się zaczyna wykluwać ale jakoś tak zwlekałam z napisaniem;-)
Termin mamy dopiero na 29.06 i na ostatnim usg okazało się że najprawdopodobniej będzie to synuś, do pary bo córcie już mamy.
Pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki
Miłego dnia

Witam nową koleżankę :tak:napisz skąd jesteś i le wiosenek.
 
witam serdecznie wszystkie czerwcówkowe mamy
chętnie dołączę do waszego grona
przyznam szczerze że podczytywałam Was już wcześniej, jakieś 1000 stron wstecz gdy zaczęłam podejrzewać że i u mnie coś się zaczyna wykluwać ale jakoś tak zwlekałam z napisaniem;-)
Termin mamy dopiero na 29.06 i na ostatnim usg okazało się że najprawdopodobniej będzie to synuś, do pary bo córcie już mamy.
Pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki
Miłego dnia
Witam nowa czerwcóweczkę:-) I gratuluję synka:)
 
co za dzien!

wlasnie dowiedzialam sie ze mojemu bratu we wrzesniu urodzi sie drugie dziecko:-)
wiec w tym roku moim rodzicom przybedzie dwojka wnuczat


mam do Was pytanie, czy jak sie jest na wychowawczym i zajdzie sie w druga ciaze to przysluguje cos jak L4? a po urodzeniu drugiego dziecka maciezynski?
 
Chyba wpadam w depresję...Nie wiem co ze sobą zrobić...Mam juz dośc siedzenia w domu...jeszcze ta wizyta księdza mnie przybiła...Kiedy (nie widać brzuszka bo nałożyłam taką tunikę) wziął za brzuszek i zapytał który miesiąc...I kiedy ślub...Myślałam że nie wytrzymam i wybuchnę płaczem...Ale jakos musiałm przeżyć to spotkanie....Ale teraz to "odchorowyuje"....Czasami po prostu już mnie to przerasta...Za dużo juz chyba tego wszystkiego na moją głowę....

Przepraszam, za te żale ale może będzie mi lżej wyrzucić to komuś nawet "obcemu", bo przy rodzicach udaje że jest ok i że sie trzymam...przepraszam za te żale...
 
Czesć Dziewczyny
Przepraszam że się wogole tu nie udzielam a że teraz jak coś potrzebuje to nagle pisze.... ale kurcze twardnieje mi bardzo brzuch i nie wiem co mam zrobić a nie bardzo chce jechać do szpitala bo pewnie mnie tam zostawią.... Nospa nie pomaga :( kurcze myślicie że jak zadzwonie do swojego lekarza to przyjmnie mnie w szpitalu tylko na konsultacje??
 
co za dzien!

wlasnie dowiedzialam sie ze mojemu bratu we wrzesniu urodzi sie drugie dziecko:-)
wiec w tym roku moim rodzicom przybedzie dwojka wnuczat


mam do Was pytanie, czy jak sie jest na wychowawczym i zajdzie sie w druga ciaze to przysluguje cos jak L4? a po urodzeniu drugiego dziecka maciezynski?

Klementinka - tak, przysługuje - przerywa się wtedy urlop wychowawczy jeśli ma się L4, ale to trzeba napisać do pracodawcy podanie o pzrerwanie albo nadal się jest na wychowawczym jeżeli nie ma zwolnienia - a potem normalnie macierzyński urlop i reszta wychowawczego po macierzyńskim 9oczywiscie stosunkowo dłuższa reszta)

Eagle - witaj wśród czerwcówek
Ewuś - rzeczywiscie dołująca wizyta - przytulam...
Alusia - dzwoń i jeżeli będzie trzeba to jedź do tego szpitala
 
reklama
Do góry