reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ale mialas fajnie u nas niestety takie cos sie nie zdarzylo jeszcze

moja kolexnak w tamtym roku na sesji letniej byla w 8 miesiacu to facet powiedzial do niej jak rozwiaze Pani swoj problem rodzinny...... he he ona takie oczy zaraz sestresowała sie.... burak jeden

no to współczuje, tylko się nie stresuj, ja pamiętam jak podchodziłam do wszystkiego na luzie i wtedy lepiej mi szło
ja zaszłam w ciąże na czwarty roku studiów a urodziłam na piątym,w połowie października, ominęłam tylko dwa tygodnie zajęć, nie miałam problemów z zaliczeniami i tylko jeden egzamin na czwartym roku musiałam przełożyć, bo trafiłam wtedy do szpitala,
 
reklama
ale mialas fajnie u nas niestety takie cos sie nie zdarzylo jeszcze

moja kolexnak w tamtym roku na sesji letniej byla w 8 miesiacu to facet powiedzial do niej jak rozwiaze Pani swoj problem rodzinny...... he he ona takie oczy zaraz sestresowała sie.... burak jeden

Ja pamiętam jak u mnie na uczelni ( dawno temu:-)) też jeden burak powiedział do dziewczyny w 8 m-cu, że jak jej sie zachciało bawić w dom to powinna w nim siedzieć . Jakby myślała o studiach to by sie zabezpieczała...
 
Ja pamiętam jak u mnie na uczelni ( dawno temu:-)) też jeden burak powiedział do dziewczyny w 8 m-cu, że jak jej sie zachciało bawić w dom to powinna w nim siedzieć . Jakby myślała o studiach to by sie zabezpieczała...


a g... powinno ich to obchodzic co to ich sprawa kazdy zaklada rodzine wtedy kiedy jest na to gotowy , no wiadomo ze czasem dzieje sie to szybciej niz chcemy ale i tak nic im do tego;-);-);-);-)
 
a g... powinno ich to obchodzic co to ich sprawa kazdy zaklada rodzine wtedy kiedy jest na to gotowy , no wiadomo ze czasem dzieje sie to szybciej niz chcemy ale i tak nic im do tego;-);-);-);-)

Też tak myślę.
Chyba muszę się ruszyć i posprzątać troszkę...dobrze, że już nie muszę chociaż zmywać robi to za mnie maszyna...szkoda, że nie może zrobić wszystkiego:-)
Zmykam . Udanego wieczorku
 
anj.81 nic stara, mlodsza ode mnie (jesli 81 to twoj rocznik):-p Ja sie za to bardzo lubie doksztalcac, pewnie kolo 50-tki poprzestane chociaz te uniwersytety trzeciego wieku tez sa kuszace :-D Juz cie dopisalam, mamy 10 dziewczynek i 5 chlopcow jak na razie! :-D

nalesniczek mniammm bym rowniez zjadla, ale chyba bym pekla bo wlasnie skonczylismy kolacje...
 
anecznik- mój lekarz też specjalnie nie zachęca do dodatkowych witamin, ale jak mu zasugerowałam, że chcę coś brać to polecił feminital- ale dopiero dziś kupiłam....
koriander- nie obciąży się innych paluchów nie grając jednym :-D, tylko czasami się ręka zaplątuje, jak jeden sterczy, a cztery wywijają :-D (ale mi wesoło :baffled:) Semestr muszę dobić do końca (do 1 lutego), a później się zobaczy...
askut- ale mi smaka narobiłaś na te pączusie... mniam mniam :-)
anj81-a ile Ty staruszko masz lat? Tu jest duża grupa po 30tce, zakładam, że ty jakoś koło 50tki? ;-)
Paulka, Paula- o matko, kiedy Wy przestaniecie mi się mylić ;-) i obie z brązowymi włosami na niebieskim tle... Tylko usmiechnięta buźka Patryczka jakoś ratuje sytuację :-D:-D

Mój mąż już poszedł spać :confused: A jutro idziemy z Piotrusiem do badania słuchu (rutynowe po wycięciu migdała). Mam nadzieję, że wszystko będzie ok
 
anj.81 nic stara, mlodsza ode mnie (jesli 81 to twoj rocznik):-p Ja sie za to bardzo lubie doksztalcac, pewnie kolo 50-tki poprzestane chociaz te uniwersytety trzeciego wieku tez sa kuszace :-D Juz cie dopisalam, mamy 10 dziewczynek i 5 chlopcow jak na razie! :-D

nalesniczek mniammm bym rowniez zjadla, ale chyba bym pekla bo wlasnie skonczylismy kolacje...

Dziękuję za dopisanie:-) Faktycznie 81 to mój rocznik:-) ja też lubię sie dokształcać - niestety przez moje trudne ciążowe początki przeszedł mi koło nosa bardzo interesujący kurs ale może nic straconego. nowy rok- może pojawi sie do czerwca coś jeszcze interesującego.
Kurcze nie mogę się oderawać od tego komputera. Już się podnoszę i lecę do kuchni:tak:
 
reklama
Do góry