reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A ja bym się chętnie pouczyła. Wiele z Was pisze,że coś zalicza , piszę pracę...Boże to ile wy macie lat:-) Czuję się staro przy Was hihi, i na dodatek grubo - bo najadłam się naleśników ech

no niektore studiuja jeszcze.... kto stary nie przesadzaj;-);-);-);-) podrzuc naleśniczka hi hi bo cos zgłodniałam:-D:-D:-D:-D
 
reklama
wiecie co mam tyle nauki a caly czas wymyslam cos do roboty wogole nie chce mi sie za ta nauke zabrac co zrobic zeby cos weszlo do tej głowy:-D:-D:-D:-D

może to zabrzmi strasznie, ale w pierwszej ciąży na egzaminach troszkę wykorzystywałam ten stan:sorry2: a jeden Profesor jak się dowiedział od moich koleżanek,ze jestem w ciąży to mnie nie wpuścił na egzamin, kazał wziąć dziewczynom mój indeks, wpisał mi 4,0 i powiedział z uśmiechem na ustach,że nie ma zamiaru mieć mnie na sumieniu jak mu zemdleje na egzaminie:-);-):-D
 
może to zabrzmi strasznie, ale w pierwszej ciąży na egzaminach troszkę wykorzystywałam ten stan:sorry2: a jeden Profesor jak się dowiedział od moich koleżanek,ze jestem w ciąży to mnie nie wpuścił na egzamin, kazał wziąć dziewczynom mój indeks, wpisał mi 4,0 i powiedział z uśmiechem na ustach,że nie ma zamiaru mieć mnie na sumieniu jak mu zemdleje na egzaminie:-);-):-D
ale mialas fajnie u nas niestety takie cos sie nie zdarzylo jeszcze

moja kolexnak w tamtym roku na sesji letniej byla w 8 miesiacu to facet powiedzial do niej jak rozwiaze Pani swoj problem rodzinny...... he he ona takie oczy zaraz sestresowała sie.... burak jeden
 
Ja to dopiero jestem dziś gruba miałam straszną ochote na rosołek więc go zrobiłam i zjadłam strasznie dużo a jeszcze teraz zakąsiłam czekoladą karmelową oj mój brzuszek ale przynajmiej go teraz troche widać :-D
 
może to zabrzmi strasznie, ale w pierwszej ciąży na egzaminach troszkę wykorzystywałam ten stan:sorry2: a jeden Profesor jak się dowiedział od moich koleżanek,ze jestem w ciąży to mnie nie wpuścił na egzamin, kazał wziąć dziewczynom mój indeks, wpisał mi 4,0 i powiedział z uśmiechem na ustach,że nie ma zamiaru mieć mnie na sumieniu jak mu zemdleje na egzaminie:-);-):-D


a ja postaram sie wykorzystac go troche w maju zeby wszystko szybciej pozaliczac hi hi zeby potem z malenstwem nie biegac po uczelni;-);-);-)
 
reklama
Do góry