reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
ciekawe jak mi ten budyń bedzie smakowal dwa razy tylko jadłam budyn w ciazy i wiecej nie chcialam bo czulam jakbym metal jakis jadła:-D:-D:-D:-D



:-:)-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: cały czas ten sam smak myslalam ze chociaz czekoladowy bedzie smakowal dobrze:-:)-:)-:)-(
 
Witam wszystkie czerwcowe MAMY.
Dzisiaj byłam na USG, a jestem w 19 tyg.ciąży i jestem podłamana.Okazało się, że będziemy mieli drugiego Synka...tak bardzo chciałam mieć córeczkę...smutno mi. Wiem, że najważniejsze żeby było zdrowe.
Nie mam komu się wyżalić:-( więc zaczęłam szukać czegoś na pocieszenie w internecie i trafiłam na tę świetna stronkę. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego sympatycznego grona, szczęśliwych Mam.​
 
Ja musze sie poskarzyc, ze ja za czesto ostatnio fast foody jem :( Dzisiaj znowu nie moglam sie powstrzymac i KFC wyszło :( Do tego popite colą :( Aż żal mi maluszka, ale co poradzić na chcicę :(
 
Witam wszystkie czerwcowe MAMY.​


Dzisiaj byłam na USG, a jestem w 19 tyg.ciąży i jestem podłamana.Okazało się, że będziemy mieli drugiego Synka...tak bardzo chciałam mieć córeczkę...smutno mi. Wiem, że najważniejsze żeby było zdrowe.​

Nie mam komu się wyżalić:-( więc zaczęłam szukać czegoś na pocieszenie w internecie i trafiłam na tę świetna stronkę. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Waszego sympatycznego grona, szczęśliwych Mam.​


Witamy
najwazniejsze ze jest zdrowe i chyba to sie tylko liczy zawsze córcia moze byc trzecia:-D:-D;-)




ciekawe czy zdec dziisaj wyjdzie do domku czy nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
chyba dzisiaj taki "głodny" dzień, bo ja też bym coś non stop jadła:-p moze przez te śniegi organizm myśli, ze sroga zima będzie :-D:-D zaraz właśnie idę zrobić obiadek z surówką, a wcześniej w ramach "lunchu" jakieś parówki wciągnęłam - czuję, że waga już nie będzie tak stać w miejscu. Zresztą - po wizycie okazało się że w 3tyg 2 kilo do przodu, więc dobiłam do wagi przedciążowej :)

krakowianka79 - trzymamy kciuki za wizytę i dzieki za wieści od Agnieszki

coś zdec się nie odzywa - mam nadzieje, że wszystko w porządku - trzymam kciuki i wysyłam pozytywną energię!!!
 
Witam moje drogie

Właśnie nadrobiłam to co pisałyście przez ostatnie dni ( ja nie zawsze mam dostęp do kopa bo broni go dzielnie mój mąż-nawiedzony informatyk:-). Zresztą stwierdził, że trzeba chyba mi kupić laptopa bo raczej nie dojdziemy do porozumienia)

Cieszę się, że u zdec już lepiej, chociaż to co dzieje się u niej w szpitalu jest nie do pomyślenia i wydaje mi się, że chyba powinna narobić trochę szumu bo inaczej nikt się nie przejmie. Bardzo to smutne

Gratulacje dla dziewczyn z okazji ślubów ( ja też mam tylko cywilny bo tak bardzo chcieliśmy być małżeństwem, mąż mi jednak obiecał że weźmiemy kościelny razem z chrzcinami naszego maleństwa - zobaczymy:-))

Właśnie do mnie zadzwonili z przychodni genetycznej, że przełożyli wizytę z środy na jutro i strasznie się zdenerwowałam. Nie lubię tak zmieniać planów a i tak samo badanie jest dla mnie silnym przeżyciem- bo niby wiem, że jest z maleństwem wszystko w porządku a mimo to...po prostu się boję. Z drugiej strony może o jeden dzień wcześniej będziemy wiedzieli czy Gabryś czy Lenka :tak:

Pozdrawiam serdecznie
 
chyba dzisiaj taki "głodny" dzień, bo ja też bym coś non stop jadła:-p moze przez te śniegi organizm myśli, ze sroga zima będzie :-D:-D zaraz właśnie idę zrobić obiadek z surówką, a wcześniej w ramach "lunchu" jakieś parówki wciągnęłam - czuję, że waga już nie będzie tak stać w miejscu. Zresztą - po wizycie okazało się że w 3tyg 2 kilo do przodu, więc dobiłam do wagi przedciążowej :)


ooooooooooo ale mi ochote na parówki zrobilaś mnia mniam :-D:-D:-D bo ten budyn wogole mi nie smakuje:no::no::no:


a jeszcze zaraz jakis szlak mnie trafi bo na dole wierca i wala jak skonczylam prace i chciałam sie uczyc to niestety nie da rady bo wlasnych mysli człowiek nie słyszzy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry