reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

A u nas na osiedlu jest tyyyle śniegu że dziś się samochodem zakopałam i mnie wypychali...

Mnie wczoraj pchali - masakra normalnie :-D

Ja właśnie wrocilam. 3 facetow mnie wypychalo ale i tak nie dało rady. Dopiero jak traktor odśnieżyl to wyjechałam. Masakra. Godzine to trwalo...

Ja też idę w przyszły wtorek...

Wiecie co właśnie zrobiłam? Komórka mi wpadła do wanny i nie żyje :-:)-:)-(
Ja mam wizyte dopiero w przyszly piątek!!! A komorke, mam nadzieje uda sie uratowac.

A ja ciagle czuje w brzuszku coś dziwnego, czasem łaskocze, czasem tak puka... czyżby to już dzidziuś? nie za wcześnie?

Wielce prawdopodobne :tak::tak:
 
reklama
Ja właśnie wrocilam. 3 facetow mnie wypychalo ale i tak nie dało rady. Dopiero jak traktor odśnieżyl to wyjechałam. Masakra. Godzine to trwalo...

nieźle sie wpakowałaś!dobrze ze tak szybko traktor przyjechał.

heh ciekawe czy tylko kobiety mają takie przygody, a mi mąż rano mówił tylko przypadkiem pod blok nie podjeżdzaj bo nie wyjedziesz ale jednak lenistwo bylo silniejsze i spróbowałam,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ratunku !!! Właśnie zamiast obiadu wchłaniam dużą paczkę chipsów czosnkowych :zawstydzona/y: Zresztą od paru dni to bym czosnek całymi ząbkami jadła :-) Zdarzało mi się to też przed ciążą, zastanawiam się tylko jak teraz maluchowi smakują wody z czosnkowym aromatem :zawstydzona/y:
 
A ja ciagle czuje w brzuszku coś dziwnego, czasem łaskocze, czasem tak puka... czyżby to już dzidziuś? nie za wcześnie?
ja w 16 tygodniu według suwaczka(15+5) poczulam pierwsze stukania pukania od Srodka jak przykładałam rece do brzucha potem łaskotanie i chlupanie jakies

a w (17+5) poczułam juz wyraznego kopa i tak do dzisaj codziennie moja mała księzniczka daje znac ze ona tam jest:-D:-D:-D:-D
 
reklama
krakowianka- powodzenia na wizycie;-);-);-)

a ja sama nie wiem co bym zjadla najchetniej frytki ale ostatnio dwa dni pod rzad jadłam je i juz wystarczy caly dzien czuje sie dziisaj chyba glodna i pojde chyba sobie zrobie budyn czekoladowy cos mnie na słodkie bierze od 2 dni:-D:-D:-D
 
Do góry