reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Powaznie?:szok:
Nikt, nawet lekarz mi do tej pory o tym nie mówił :no:
W ciąży z Paula strasznie się męczyłam ze zgagą, nic mi nie pomagało a nikt mi nie doradził takiego specyfiku kazali mi pić mleko a po nim ja czuję się fatalnie
A mi koleżanka o tym powiedział...bo myślałam że nie można brac takich tabletek...ale nawet na ulotce jest że śmiało mozesz brać:-) będzie Ci mam nadzieję lżej:) ja nawet po wodzie miałam także wiem jak to jest:szok:
 
reklama
Powaznie?:szok:
Nikt, nawet lekarz mi do tej pory o tym nie mówił :no:
W ciąży z Paula strasznie się męczyłam ze zgagą, nic mi nie pomagało a nikt mi nie doradził takiego specyfiku kazali mi pić mleko a po nim ja czuję się fatalnie


ja tez slyszalam ze rennie pomaga moja kumpela tez brała go w ciąży i pomagało nwiec spróbuj i nie mecz sie:no::no::-)
 
A mi koleżanka o tym powiedział...bo myślałam że nie można brac takich tabletek...ale nawet na ulotce jest że śmiało mozesz brać:-) będzie Ci mam nadzieję lżej:) ja nawet po wodzie miałam także wiem jak to jest:szok:

Miałaś już zgagę? Myślałam, że zgaga jest na końcu ciąży jak płód naciska na żołądek
 
No to widze że masz tak jak ja miałam w pierwszej ciazy :tak: najpierw 6 kg w dół a potem 20 na plusie :baffled: Tez byłam w szpitalu pod kroplówkami.
Tym razem też leżałam w listopadzie i podawali mi elektrolity.
mam nadzieję że to się juz niedługo skończy i zacznę się nareszcie tak w pełni cieszyć ciązą

Mam nadzieję, że aż tyle mi nie przybędzie. Trochę jestem za mała żebym miała taką wagę :baffled:
 
ale Wy dzisiaj pędzicie, ruch jak na Marszałkowskiej:-D:-D:-D
ledwo położyłam małego spać i już ma kilka stron do nadrobienia :-);-)
Wogóle pedzicie tu z postami jak na autostradzie :-D
Ja ze względu na swoje samopoczucie nie jestem nawet w stanie byc na bierzaco :-(

oj rozumiem i to bardzo dobrze i powiem ci szczerze , że denerwowało mnie to jak jakaś kobieta mówiła- wymioty - każda przez to przechodzi. Może i każda ale każda inaczej . mnie wymioty wyrywały nawet ze snu, Nie życzę tego nikomu
Boshe nareszcie ktoś kto mnie w pełni rozumie i nie myśli że ściemniam :happy2:
Nocne wymioty to najgorsza rzecz jaka może być.Śpisz sobie słodko a tu nagle zryw i biegiem do łazienki :baffled:
biedactwa......
ale za to moze poród bedziecie mialy lżejszy bo teraz sie nacierpicie z tymi wymiotami..... za to ja miałam tylko mdłosci na poczatku a boje sie ze porod bede miala ciezki moja mama miala i bole z krzyża i z brzucha:szok::szok::baffled::baffled:
Ja mam mieć cc.
Z Paulinką niestety miałam zatrzymanie akcji porodowej i skończyło się cesarka i teraz lekarz mówi że ze względu na pierwsze cięcie bedzie drugie
 
Dobra laski pędzę bo mój serial się zaczął "barwy szczęścia" i m jak ma ja jak zwykle się tu rozpisałam:) kolorowych snów życzę i karauchy po poduszy:)
PS Jutro przed szpitalem postaram się jeszcze Was odwiedzić:)
 
reklama
Dziewczyny szaleje z tymi postami:szok::szok:

magdalena79, zyraffka - duzo zdrówka zycze:tak:
paulka82 - 500zl:szok::szok: to zaszalałas:szok::szok:, ja w sumie tez bym mogla sobie coś kupic bo mąż odebrał moje bony swiateczne z pracy i to bardzo ładną sumke:-D:-D
gniesha- piekny brzusio:tak:
ewus2090 - w ogole bym sie nie zastanawiała i trzeba szukać innego lekarza, co ci po tej kobiecie ze w szpitalu przyjmuje jak i tam pożytku z niej nie ma:no:
arica - witaj:-)
anj.81 - ja mam tak samo jak ty, wymioty przez 6 tygodni, schudłam 6 kilo, teraz 3 kg mam wiecej, mam nadzieje, ze nie skonczy sie tak jak piszesz ty i badaicka ze potem 20 kg do przodu:szok:
 
Do góry