reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dopiero nadrobiłam to coście napisały, ale teraz pewnie wszystkie pobiegły na seriale :-)
Ja na dziś dzięki moim hormonom mam dość seriali, poryczałam się bowiem na "Buffy" serialu dla młodzieży i mój mąż miał niezły ubaw. Wcale mu się nie dziwie, też mnie bawiło to że nie mogłam przestać płakać, późniejszy ból głowy już nie bardzo ale co tam :-)
ja tez rycze z byle powodu ..... a to jakis serial a to jakis piesek błaka sie na ulicy i juz mi sie plakac chce...hormony góra



Dziewczyny szkoda mi Was opuszczac
ale czeka mnie pisanie pracy chce troszke jeszcze dizisja napisac poki taka zmeczona ni ejestem
tylko tak juz nie szalejcie z tym pisaniem bo jutro bede miala kupe stron do nadrobienia;-);-);-);-)

SŁODKICH SNÓW WAM ZYCZE
moze pozniej jeszcze zajrze tutaj do Was jak skoncze:-)
 
reklama
Ale rozmowy z Wami są wciągające. Zmykam bo miałam powiesić pranie i upiec sernik dla męża upss. Zgonię na Was :-)
Pozdrawiam
 
Dziewczyny szkoda mi Was opuszczac
ale czeka mnie pisanie pracy chce troszke jeszcze dizisja napisac poki taka zmeczona ni ejestem
tylko tak juz nie szalejcie z tym pisaniem bo jutro bede miala kupe stron do nadrobienia;-);-);-);-)

Oj szacun że o tej godzinie prace będziesz pisać, ja już nie mam na nic ochoty ani siły. Jeśli nie zabiorę się za nią tak do 15-16 to już dzień stracony :-) Tu jednak nic się nie zmieniło bo zawsze wolałam pisać i uczyć się z rana :-) taki ranny ptaszek ze mnie był nie to co teraz :-D
 
Właśnie ja też musze rozwiesić pranie a sprzą tania mam tyle że ojej a dopiero jeden pokój pomalowany jutro drugi i dziś nasze łóżeczko poszło na śmieci bo zamirzam kupić nowe dzisiejsza noc w salonie ale tu jest duże łóżeczko to można się rozłożyć .Córcia cały czas mnie upomina że nowe łóżko ma być różowe bo oczywiście ona zamierza jak zwykle do nas w nocy przychodzić więc ma być po jej myśli tyle że różowe mi nie pasuje:confused:
 
Właśnie sobie sprawdziłam, że jestem w 5 miesiącu ciąży :-D Gapa ze mnie, ale ostatnio kiedy widziałam się z rodzinką to pytali się mnie który to miesiąc a ja na to że nie wiem, że to 17 tydzień :-D Liczę tylko tygodniami więc nawet się nie zastanawiałam który to miesiąc ale że 5 to już brzmi poważnie :-)
 
Właśnie ja też musze rozwiesić pranie a sprzą tania mam tyle że ojej a dopiero jeden pokój pomalowany jutro drugi i dziś nasze łóżeczko poszło na śmieci bo zamirzam kupić nowe dzisiejsza noc w salonie ale tu jest duże łóżeczko to można się rozłożyć .Córcia cały czas mnie upomina że nowe łóżko ma być różowe bo oczywiście ona zamierza jak zwykle do nas w nocy przychodzić więc ma być po jej myśli tyle że różowe mi nie pasuje:confused:
A my sie zabieramy do malowania:)ale chyba nici z tego wyjdą bo jak weszlam dzisiaj do sklepu świeżo pomalowanego to bardzo szybko wyszłam drażni mnie zapach farby:)
 
reklama
Do góry