reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Widzę, że masz termin na 7 czerwca tak jak ja :-) i rodzić też będziesz w Łodzi?

Hmm...mam nadzieję, że to prawidłowy termin, z usg wynika inna data i z ostatniej miesiączki inna i szczerze mówiąc trochę się już w tym pogubiłam :( Tak będę rodziła w Łodzi najprawdopodobniej w Rydygierze.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie przyszłe mamusie
Witam nowe mamusie
W tym tygodniu muszę zrobić te badania na posiew i badania krwi podobno WR i Toksoplazmoza są najważniejsze...
Ja czuję jakby od czasu do czasu takie słabiutkie kopniaczki czas najwyższy chyba prawda??
Muszę od byłego doktorka wziąć papiery tzn wyniki z krwi cytologię i zaświadczenie że byłam u niego przed 10 tygodniem jetem u niego zapisana na 14 ciekawe co powie jak powiem mu że zmieniłam lekarza:tak:
No dobrze mamusie na mnie już czas dobrej nocy i słodkich snów papa:-D
 
Witam się porannie, ja już od pół godziny siedze w pracy. Mam roboty pod sufit...do końca tygodnia sprawozdanie za cały rok...koszmar.
Szukam sobie na allegro jakiegoś pasa ciążowego bo wszystkie bluzki robią się za krótkie. chyba kupie sobie ze 3 takie: Pas Ciążowy - 28 kolorów - Super Nowa Kolekcja! (863068787) - Aukcje internetowe Allegro
chociaż najbardziej podoba mi się ten, tylko cena koszmarna La Belly - Pas ciążowy Rączki i stópki (864059966) - Aukcje internetowe Allegro

no ten drugi świetny ale cena faktycznie ak z kosmosu hi hi



ja tez witam sie z rana dzisiaj wyjątkowo wcześnie wstałam i jakos nie moge spac rano w nocy tez sie obudzilam tak o 4 i długo nie moglam zasnac.... tak siedze sobie i co chwilke patrze na akwarium ktoro mamy w pokoju u nas okociła nam sie rybka w nocy i mamy takie maluszki i tak sobie plywaja a moja córcia pojadła i juz dała kilka kopów mamusiu z rana hi hi:tak::-D:-D
 
Witam się z rana:-)
Gratuluje wam kobietki udanych wizyt i rozpoznania płci.
paula24211 tak słodko się ciebie czyta jak zwracasz się do swojego dzidziusia "księżniczka, córcia", och jak ja bym tak chciała:tak: tez bym nie przespała kawał nocy po takiej wiadomości;-)
Tak sobie myśle, tyle razem żeśmy już przeszły, tych dobrych i złych chwil, teraz zaczyna się najpiękniejszy okres, pierwsze kopniaczki, tyle wrażeń, ja też powoli wyczekuje na jakies sygnały. nie mogę sie doczekać:-)
Widze że nowe mamuśki zaglądają do nas coraz odważniej;-) zapraszamy i witamy serdecznie!!! dzielcie się swoimi wrażeniami i przezyciami:-)

A ja czuję sie fatalnie, juz cały tydzień mnie trzyma ból gardła i suchy kaszel:-( W nocy najgorzej bo nie moge spać. Wczoraj jeszcze zdecydowałam się pójść do pracy żeby im pomóc, to cały dzień kaszlałam na ludzi. Nie był to dobry pomysł bo dziś nawet mówienie sprawia mi ból. Wszystko mnie już boli. Pierwszy raz mam taki kaszel, suchy , krtaniowy, który nie chce przejść. Dziś zostałam w domu, ide do lekarza po raz drugi (jak byłam w sobote to kazał leczyć się domowymi sposobami) mam nadzieje że coś zaradzi. Niewiem czy dobrze zrobiłam wczoraj na noc napiłam się syropu pini pomimo tego że pisało niewskazany w ciąży. Zrobiłam to żeby przespać noc bo w składzie ma troche kodeiny. Noc przespałam ale niewiem czy nie zaszkodziłam tym dzidziusiowi:zawstydzona/y: Dodam że ten syrop przepisał mi lekarz jak byłam w 2 miesiącu ciąży przy przeziębieniu ale wtedy się nie zdecydowałam na spróbowanie go.

No to się wygadałam, przynajmniej tak oszczędzam gardło;-):-D
 
Ostatnia edycja:
ewus-witaj! to chyba pierwsze bliżniaki w naszym gronie
paulka,paula24211-super wieści gratuluje dziewuszek a jeszcze dziś pisałyśmy o tym że rodzą się sami chłopcy:tak:
lena-fajnie że wszystko ok
Ja mam wizyte 19 ale pewnie bez usg dopiero teraz połówkowe mi zrobi koło21 tyg to dopiero się dowiem czy to siusiak czy cipulka:tak:
Farby zakupione jutro zaczynamy malowanko więc będzie troszke bałaganu:-(
hehe to się bardzo cieszę bo nie znalazłam forum mam bliźniaków czerwcowych::no:(założyłam wątek ale niestety nikt nie dołączył:):szok: ale może to dobrze, z Wami naprawdę super sie rozamawia, aż ciężko nadążyć za wszystkimi tematami:) Dzisiaj idziemy do lekarza...Może poznam płci moich urwisków:) Trzymajcie kciuki:-)
 
Witam z rana :-) ja dzisiaj idę na badanie moczu i krwi, a na wizytę w piątek :tak:

Nie martw sie mi i pewnie nie tylko mi tak wychodzi ;-) najważniejsze, żeby dzieciaczek był zdrowy, a urodzi się kiedy przyjdzie czas :-D ja mam termin liczony od ostatniej @
Hmm...mam nadzieję, że to prawidłowy termin, z usg wynika inna data i z ostatniej miesiączki inna i szczerze mówiąc trochę się już w tym pogubiłam :( Tak będę rodziła w Łodzi najprawdopodobniej w Rydygierze.
 
reklama
I ja się witam z rana w ten piękny mroźny dzień :-D

Wczoraj byłam na zakupach, kupiłam sobie w końcu coś dla siebie a nie dla dziecka :-p

Miłego dnia Wam życzę a dla tych co są w pracy to życzę aby dzień szybciutko przeleciał :-)
 
Do góry