reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Gratuluję udanych wizyt - wspaniale, że wasze maluszki tak rosną i mają się świetnie

Witam nowe koleżanki na forum :):):)

A ja chyba przez to czwartkowe amnio nie mogę spać już od 4 rano na nogach:-( a zawsze tak o 8:30 wstawałam. Ten strach jest silniejszy odemnie. Własnie piorę sobie ulubioną piżamkę i szlafrok na pojutrze do szpitala.

Życzę miłego dnia wszystkim tym pracującym i tym odpoczywającym w domku:)
 
reklama
Witam mamusie:-) właśnei skończyłam śniadanko, juz drugie dzisiejszego dnia:-) coś od wczoraj mam wilczy apetyt, wczoraj jadłam nonstop i dzisiaj widze że mnie to znowu czeka. Mam nadzieję że to przejściowe:-) Dzisiaj jakoś tak słabo się czuję, wstałam, zjadłam odprowadziłam małą do przedszkola i nie mam siły juz na nic a przydałoby się przynajmniej odkurzyć, ale łóżko tak zachęcająco wygląda:-)

Życzę miłego dnia
 
Ja dziś wstałam o 8.00 żeby zjeść śniadanko i ambitnie dalej pisać tą nieszczęsną pracę. Jest już prawie 10.00 a ja jeszcze nawet książki nie otworzyłam :zawstydzona/y: Za to zdążyłam wstawić pranie, zetrzeć kurze itp :-D od podstawówki tak mam że jak tylko muszę zająć się nauką lub pisaniem to zabieram się za porządki domowe lub gotowanie :zawstydzona/y:
 
Nie zazdroszcze wam pisania tych prac, całe szczęście amm już to za sobą. Jak byłam z mała w ciży to też pisałam i pamietam ciężko bywało:-)broniłam się w czerwcu a we wrześniu urodziłam, miałam problem z ubiorem na obronę:-)i pamiętam mama mnie uratowała pożyczając spódnicę:-)
 
Witam z rana :-) ja dzisiaj idę na badanie moczu i krwi, a na wizytę w piątek :tak:

Nie martw sie mi i pewnie nie tylko mi tak wychodzi ;-) najważniejsze, żeby dzieciaczek był zdrowy, a urodzi się kiedy przyjdzie czas :-D ja mam termin liczony od ostatniej @



Witam
Ja wstałam niedawno.

Też planowałam iść na badania ale nie chciało mi się wstawać o 6, jutro pójdę, bo w czwartek wizyta u lekarza:)
 
Witajcie:-D

chyba w końcu przyszła do mnie ta słynna werwa, wczoraj miałam bardzo intensywny dzien, posprzatałam domek, przejrzałam swoje ciuchy, zrobilam obiadek bylam na zakupach:-) jak dla mnie na jeden dzień to dużo:-D
Ale najcudowniejszy był wieczór kiedy spokojnie sobie leżałam, wtroiłam Snikersika i synusiowi chyba posmakowało bo kopnąl mnie kilka razy, ale tak słodziutko i wreszcie poczułam to bez przykładania ręki do brzucha. Było to cudowne mój M. tez był w siódnym niebie:cool2::cool2:

ewus2090
- witamy w naszym gronie i gratuluje bliżniaków:-)
hefi - 60 stron to juz całkiem, całkiem:-D
liliti - cieszę się, że wszystko ok, odwiedzaj nas częściej:tak:
paulka82, paula24211- jeszcze raz gratuluje wam córeczek!!
lenaDtr - suoer, ze wszystko ok, jak masz zwolnienie to sobie odpoczniesz:tak:
pati1159 - sliczny maluszek i najważniejsze ze się dobrze rozwija:tak:
dziubek82, anj.81, Jagoda. - witamy, piszcie częsciej:tak:
anusia004 - gratuluje synka:-)
gniesha - dorodna kruszynka, gratuluje:-)
 
Witam mamusie:-) właśnei skończyłam śniadanko, juz drugie dzisiejszego dnia:-) coś od wczoraj mam wilczy apetyt, wczoraj jadłam nonstop i dzisiaj widze że mnie to znowu czeka. Mam nadzieję że to przejściowe:-) Dzisiaj jakoś tak słabo się czuję, wstałam, zjadłam odprowadziłam małą do przedszkola i nie mam siły juz na nic a przydałoby się przynajmniej odkurzyć, ale łóżko tak zachęcająco wygląda:-)

Życzę miłego dnia
KochNA MASZ to co ja od poniedziałku bym jadła i jadła:)A ja idę do nas na targ polatać, popatrzec zakupic świeże owoce:)W koncu mam wolne;)
GOSIAGRO kochana w końcu dostałam zwolnienie i na pewno odpocznę ale jak narazie to bym sprzątała zamiast leżeć i odpoczywać:)
 
Witam w ostatnim dniu luzu ... ! Od jutra do pracy ... wszyscy się już cieszą, że pomoc nadchodzi ;)

Agi78 - będę w tym samym czasie na wizycie co TY, no prawie bo ja 17 tydzień i 5 dzień ... ja też chciałbym zobaczyć co tam u mojej dzidzi ... czy nadal nic czy cosik wyrosło .... trzymajmy kciuki żeby się udało ...!
a nie możesz iść prywatnie w Anglii jeszcze później ???

paulka24211 - świetnego macie synka ... nie wpadłabym na takie pytanie hahahahaha

dziubek82, anj.81, Jagoda - witam Was na forum ;)

anusia004 - gratuluję synusia!
gniesha - cieszę się, że wszystko u Was dobrze ;) a do początku lutego szybko zleci ...

ewus2090 - trzymamy kciuki za Was!

A ja w związku z ostatnim dniem laby wybieram się pozałatwiać sprawy w Stoenie i banku, może po drodze jakieś zakupy ...
a wszystkim miłego dnia życzę ;)
 
reklama
dobry :-)
cala noc mnie dlon boli,wczoraj polerowalam kieliszek i pekl mi w rece i kawalek szkla mam pod skora i nie wiem jak to wyjac.

takze mam termin na 17 , ale watpie zeby udalo sie w ten dzien wycelowac ;p takie liczenie na podst ost okresu jest bardziej domniemaniem wg mnie,bo sama nie bylam w stanie okreslic ktorego dokladnie dnia moglismy to dziecko splodzic :Dnie notuje takich rzeczy w kalendarzu :-) moj brat ma urodziny 25 wiec pewnie bedzie cos kolo tego, i nie bedzie blizniak tylko rak. lepsze to niz lew albo skorpion,z ktorym ja nigdy dogadac sie nie moglam ,kazdy wie lepiej od drugiego i chce rzadzic :-D

czy ktos z was sie irientuje czy w przychodni nfz takkiej normalnej z labolatorium mozna odplatnie zrobic badanie krwi?
badania robilam prywatnie w steszewie,a nie wiem gdzie gdzies blisko mnie sa jakies prywatne labolatoria:no: a do lekarza za dwa tygodnie
 
Do góry