reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny WRÓCIŁAM!!!
z maluszkiem wszystko ok jest strasznie duża nózki ma 2 tyg starsze od reszty he he dzisiaj ujawniła sie i to bedzie DZIEWCZYNKA!!!!!! hura TAK SIE CIESZE mąż troszke sie zmartwil widzialam to jak lekarz powiedzial ze nic nie dynda i pokazał slicznie widoczne narzady żeńskie pył pewny ze to bedzie chłopak ale juz sie tez cieszy wazne ze zdrowe
ale fajnie tak wiedziec co sie nosi pod serduszkiem:tak::tak::tak::tak: dodam ze nasza księzniczka ma prawie 14 cm i waży juz 270 gram

Hej Kobitki:)Ja juz dotarłam po wizycie do domu:)wszystko OK ciąża prawidłowo się rozwija nie ma zagrożenia, choć lekarz widzi, że jestem przemęczona 2 tyg zwolnienia aby odpocząć:)więc co ja teraz będę robiła bez pracy, ogólnie powiedzial, że bardzo duża ciąża:)Być może bliźniaki:)śmiałam się, ale lekarz który prowadzi powiedział, że to ciąża pojedyńcza hehe jedna fasolka :)A ten drugi zaprzecza:) Tylko martwiły mnie wczorajsze i dzisiejsze bóle brzucha:)Ale on twierdzi, że nie ma powodów do zmartwień:)

Gratuluję dziewczyny udanych wizyt i dobrych nowinek:tak::-)


Witam czerwcowe mamusie:tak:

Gratuluję wszystkim :tak:

Jeżeli pozwolicie to chciałabym się do was przyłączyć. Mam termin oczywicie też na czerwiec, dokładnie na 2 czerwca. Miałam już dowas wcześniej zajżeć, ale najpierw nieprzyjemne dolegliwości ciążowe potem brak czasu:tak: Wiecie jak to jest. USG połówkowego jeszcze nie miałam takwięc nie znam płci dziecka.

Witaj. Mamy termin na ten sam dzień:tak::-D



A mój maluch wszystko pokazał - i rączkę z paluszkami i coś więcej, więc wiemy że będzie chłopczyk.Oby wszystko było dobrze... Póki co czuję się kwitnąco, ale co dalej nikt nie wie...

hej kochane
Wróciłam z wizyty... Uspokoiłam się w końcu:) Nasza Kruszynka ma z nóżkami juz 16 cm:) Niestety płci dalej nie poznaliśmy. Idziemy na usg 3D na początku lutego...i pewnie wtedy się dowiemy. Najważniejsze że wszystko jest dobrze. Moje jednorazowe krwawienie to skutek jakiejś infekcji. Na szczęscie to nic groźnego:) Dzidzia rozrabiała, fikała koziołki...Aaaaaaaaaale jestem szczęsliwa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Słodkich snów dziewczynki

I wam również gratuluje dobrych wiadomości, cieszę się razem z Wami:tak:

Dziś dzień dobrych wiadomości o oby już tylko takie były do samego końca. Słodkich snów mamusie:-)
 
hej kochane
Wróciłam z wizyty... Uspokoiłam się w końcu:) Nasza Kruszynka ma z nóżkami juz 16 cm:) Niestety płci dalej nie poznaliśmy. Idziemy na usg 3D na początku lutego...i pewnie wtedy się dowiemy. Najważniejsze że wszystko jest dobrze. Moje jednorazowe krwawienie to skutek jakiejś infekcji. Na szczęscie to nic groźnego:) Dzidzia rozrabiała, fikała koziołki...Aaaaaaaaaale jestem szczęsliwa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Słodkich snów dziewczynki
Super, że wszystko oki:)Miłych snów kochane:)
 
Witam jestem od dzisiaj nową użytkowniczką forum i również czerwcową mamusią:-) termin mam na 07.06.10.
Pozdrawiam przyszłe mamusie
 
Witam jestem od dzisiaj nową użytkowniczką forum i również czerwcową mamusią:-) termin mam na 07.06.10.
Pozdrawiam przyszłe mamusie

Widzę, że masz termin na 7 czerwca tak jak ja :-) i rodzić też będziesz w Łodzi?

Witam wszystkie przyszle mamy :) jestem nowa i termin mam na 17czerwca :) wszystko jest w porządku i mam nadzieje, ze tak zostanie :) pozdrawiam

Witajcie dziewczyny :-) ale to miło, co ostatnio nie weszłam na forum to ktoś nowy :happy2:
 
Witam jestem od dzisiaj nową użytkowniczką forum i również czerwcową mamusią:-) termin mam na 07.06.10.
Pozdrawiam przyszłe mamusie

Witam wszystkie przyszle mamy :) jestem nowa i termin mam na 17czerwca :) wszystko jest w porządku i mam nadzieje, ze tak zostanie :) pozdrawiam

Już w piżamce ale jeszcze szybciutko witam kolejne nowe mamusie:tak:
 
reklama
Do góry