reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Też planowałam zakupy na mieście, ale jest tak zimno w Świnoujściu że chyba sobie odpuszczę, tym bardziej że jeszcze mnie strasznie kaszel męczy, nic nie pomaga:no:
 
reklama
moj brat ma urodziny 25 wiec pewnie bedzie cos kolo tego, i nie bedzie blizniak tylko rak. lepsze to niz lew albo skorpion,z ktorym ja nigdy dogadac sie nie moglam ,kazdy wie lepiej od drugiego i chce rzadzic :-D

czy ktos z was sie irientuje czy w przychodni nfz takkiej normalnej z labolatorium mozna odplatnie zrobic badanie krwi?
badania robilam prywatnie w steszewie,a nie wiem gdzie gdzies blisko mnie sa jakies prywatne labolatoria:no: a do lekarza za dwa tygodnie

Powinnam strzelić focha, ponieważ jestem z pod znaku lwa :-D jednak jak na lwicę to spokojna ze mnie istotka i w przeciwieństwie do tego co piszą w horoskopach nie lubię być w centru uwagi itp :-D moja siostra jest rakiem i ach tak zmiennych nastrojów u nikogo jeszcze nie widziałam, ona ma burzę hormonalną przez cały miesiąc :-D Wierząc horoskopom to bliźnięta nie są łatwe w wychowaniu i dalej (a zwłaszcza ponoć chłopak o imieniu Karol nie powinien być z pod bliźniąt, a tak miałam nazwać synka :-( )
Na szczęście horoskopy to tylko zabawa dla zabicia czasu :-D i nie wolno się nimi przejmować :-D

Ja robiłam badania w przychodni NFZ prywatnie bez problemu, oni mają swoje cenniki. Najlepiej zadzwoń wcześniej i się zorientuj w cenie i kiedy robią badania.

Wciąż nie usiadłam do tej durnej pracy :-D
 
anecznik no wlasnie sek w tym ze ja tez jestem lwem :-) ale jestem typowa męda spod tego znaku,nie dla kazdego,ale jak ktos mi sie nie podoba to ma przerabane.. nie obrazaj sie ;p ja w horoskopy nie wierze nic a nic. nawet ich nie czytam , ale to co o mnie pisza zgadzza sie ;] biada jak mam sie klocic z lwem albo skorpionem. ziemia az drzy :tak::-D
 
Witam!
anj.81,Jagoda-witajcie w ostatnich dniach co nie zajrze to jakieś nowe osoby fajnie:tak:
Anik-ja też broniłam się w czerwcu a w pażdzierniku urodziłam na szczęście nie musiałam nic pisać tylko robiłam ilustracje do Alicji w krainie czarów dla mnie to była sama przyjemność
pati-czyżby nza drugim zdjęciu z usg to są klejnoty męskie ja mam takie samo zdjęcie mojej córci z poprzedniej ciąży i miał być chłopak na 100 do dziś się śmieje z tego zdjęcia jakiego miała siuraska he he

Siedze już sobie w pracy troche niewyspana kiepsko dziś spałam wieczorem złapał mni ból zę nie mogłam się ruszyć po jakiś czterech minutach przeszło to chyba rwa kulszowa dzidziuś tam na coś naciska w poprzednich ciążach też tak miałam ale teraz to bardziej bolało dobrze że krótko.
 
Witam !!
Mało sie udzielam ale czytam was każda jedną strone
Więc dzis chciałam oświadczyć że juz nie czuje bulgotań tylko dośc wyrażne kopniaczki oczywiscie nie cały czas i nie bardzo mocne ale jednak
myslałam ze za szybko i niechcialam pisac ale jestem teraz pewna po dzisiejszym poranku heh :tak::-)
 
Witam się i ja z rana:-):-)
Gratuluję wszystkich wczorajszych dobrych wieści;-):-)
Witam serdecznie nowe mamusie:-):-) Rzeczywiście robi się nas tu coraz więcej.:-) Będzie raźniej:-)

Ja dziś wstałam o 8.00 żeby zjeść śniadanko i ambitnie dalej pisać tą nieszczęsną pracę. Jest już prawie 10.00 a ja jeszcze nawet książki nie otworzyłam :zawstydzona/y: Za to zdążyłam wstawić pranie, zetrzeć kurze itp :-D od podstawówki tak mam że jak tylko muszę zająć się nauką lub pisaniem to zabieram się za porządki domowe lub gotowanie :zawstydzona/y:
Też tak mam. U mnie zbliża się sesja, więc sądzę że w domu w tym okresie będę miała błysk:-D
 
hi hi tak czytam i kurcze mysle jakiego synka i tak po chwili wpadlam ze pewnie chodzi o paulka82 he he:-D:-D:-D:-D

ojej, przepraszam ... chyba tak z rozpędu te cyferki wystukałam ...

Witam !!
Mało sie udzielam ale czytam was każda jedną strone
Więc dzis chciałam oświadczyć że juz nie czuje bulgotań tylko dośc wyrażne kopniaczki oczywiscie nie cały czas i nie bardzo mocne ale jednak
myslałam ze za szybko i niechcialam pisac ale jestem teraz pewna po dzisiejszym poranku heh :tak::-)

gratulacje! to musi być cudne uczucie ;)
 
reklama
A jak Rak i tez czasami lubię kogos podszczypać:)

lenka- mój mężus jest rakiem:) Tyyyypowy męski przedstawiciel tego znaku- stanowczy, chodzi swoimi ścieżkami, uuuuupaaaarty jak osioł... No i jeśli potwierdzi się mój termin, to nasze Maleńswto tez będzie rakiem:) Wstępny termin miałam na 24 czerwca- urodzinki mojego mężusia:):):), imieninki teściowej i babci:)....Aaaaaaaaale by się uzbierało uroczystości na jeden dzień. U nas w domu często opowiada się teraz historię, jak to do teściowej na imieniny pozchodziły się tłumy gości, a ona się bidna nagotowała i pojechała na porodówkę:) Imieninki przerodziły się w pępkowe:):):) Zwłaszcza że szanowny Pan teśc, mając 2 córki trafił w końcu SYNA:) Lubię słuchać tej historii...

witam wszystkie nowe koleżanki. Super że nas przybywa. Życzę Wam tooony zdrówka
 
Do góry