reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Mnie ginka namawia na zwolnienie ale jestem nieugięta:-pchcę jeszcze popracwać. Boję się iśc na chorobowe, bo króciutko pracuję i boje się kontroli z ZUS-u:szok:Apropo CZY KTÓRAŚ Z WAS NA L4 BYŁA KONTROLOWANA PRZEZ ZUS????? Ja się bardzo boję...:szok::-(
 
reklama
Mnie ginka namawia na zwolnienie ale jestem nieugięta:-pchcę jeszcze popracwać. Boję się iśc na chorobowe, bo króciutko pracuję i boje się kontroli z ZUS-u:szok:Apropo CZY KTÓRAŚ Z WAS NA L4 BYŁA KONTROLOWANA PRZEZ ZUS????? Ja się bardzo boję...:szok::-(

Wiesz co jak kogoś będą mieli skontrolować to na pewno to będę ja. We wrześniu skończyłam urlop macierzyński;-) Ale jak narazie, a jestem na zwolnieniu od połowy listopada żadnej kontroli nie miałam.
 
paula24211 - a ten wypadek z Waszej/Twojej winy czy kogoś? bo moze możesz o zadośćuczynienie wystąpić???

QUOTE]

wypadek byl we wrzesniu nie z naszej winy z winy kierowcy autobusu bo on spowodował wypadek a o odszkodowanie walczymy nie mam zamiaru odpuscic tylko ze ciagaja nas po komisjach lekarskich:-(
a mi sie juz nie chce w styczniu sprawa sądowa ma być ale gdyby moze nie ten wypadek to by mnie tutaj nie było moze wiec szczescie w nieszczesniu:tak::tak::tak:
 
Witaj! Ja tez jestem z Warszawy a na Białołęce mieszkałam 23 lata :)
Siedze na L4 od początku listopada i bardzo mi z tym dobrze. Lekarz nie robil zadnego problemu :tak:

p.s. Wstawilam swoj brzuch sprzed tygodnia :sorry2: Tylko sie nie przestraszcie bo jest duuuzy, a kiecka bardzo obcisła:tak:
Wcześniej mieszkałam na Ursynowie i bardzo dobrze mi tam było bo nie mal wszędzie blisko metro dobry dojazd a z Białołęki to różnie bywa ten 120 jeździ co 20 min w zimę to po prostu zmora czekać aż nadjedzie a i czasami się spóźnia:dry:
 
A mnie się w końcu udało usiąść;-) Aż mnie pięty bolą od stania w kuchni przy pichceniu. Ale zrobiłam nawet więcej o jedną sałatkę niż zakładałam. Jeszcze tylko jajeczka ugotuję, bo farsz się już robi. Teraz mój małż doprowadza kuchnię do użyteczności:-)
A mnie z kolei przy długim siedzeniu boli kręgosłup i krzyż podobno tak ma być :dry:
Mniam sałatki uwielbiam szczególnie teraz jestem wszystko zjadliwa hehe:-D
 
Mnie ginka namawia na zwolnienie ale jestem nieugięta:-pchcę jeszcze popracwać. Boję się iśc na chorobowe, bo króciutko pracuję i boje się kontroli z ZUS-u:szok:Apropo CZY KTÓRAŚ Z WAS NA L4 BYŁA KONTROLOWANA PRZEZ ZUS????? Ja się bardzo boję...:szok::-(
Kochana ja 3 miesiąc jestem na zwolnieniu i do tej pory żadnej kontroli ale słyszałam że nie wiele mogą zrobić kobiecie w ciąży a jak już wzywają na komisję to chyba po pół roku
U nas jest ciężko znaleźć dobrego ginekologa ja dopiero zmieniałam bo powiedział że mam nadżerkę a ta obecna doktor powiedziała że jej nie mam i że zna tego doktorka no wariacji można dostać:wściekła/y:
 
A jakie macie plany na dzisiejszy wieczór ruszacie na bal czy balujecie w domku??
ja z mężem przed telewizorem z jedynka dwójką czy też polsatem spędzimy tego sylwestra z Kubusiem który padł ze zmęczenia i z naszą rodzinką:-D
 
Żegnam się już:-):-)
Goście powoli się zbierają;-) Życzę wszystkim miłej zabawy:-)
Niech Nowy Rok przyniesie nam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil. Życzę wszystkim wam;-):tak::tak:
 
reklama
Do góry