reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej dziewczyny ja wrócilam od okulisty i okazalo sie ze w wyniku wypadku doszło do zaćmy urazowej i jak urodze to mam sie zglosic na zabieg przeszczepu soczewki brrrrr

ale nie wiem czy pojde boje sie :szok::szok::szok::szok: lekarz powiedzial ze moze sie na tym etapie zatrzymac ona albo moze sie pogarszać i za jakis czas bede wodzoec na to lewe oko jeszcze gorzej
Wrocilismy do domku i patrzymy a w jednym akwarium wszystkie rybki nam zdechly maz sie wkurzył :-:)-:)-( biednyjakies choróbsko sie ich przyczepilo chyba

OLU- współczuje Ci tego co usłyszalas ale Agi ma racje tylko szczera rozmowa wszystko załatwi;-) bedzie dobrze zobaczysz

ZYCZE JESZCZE RAZ WSPANIAŁEGO SYLWESTRA :-D:-D:-D
 
reklama
Hej dziewczynki! dopiero teraz mogłam sie odezwać. Ogólnie to chyba niezbyt miło powitam nowy rok! a wszystko przez mojego wspaniałego męża jedynaka, dzis usłyszałam rzecz jakiej sie nie spodziewałam...Powiedział że najpierw go zmusiłam do ślubu a teraz do dziecka..i nie wiem co mam o tym wszystkim już myśleć, ehhh nie wiem co musi zrobic żebym mu wybaczyła. Powiem Wam ze czasem mam taką ochotę zabrać swojego psa i uciec do rodziców a dziecka nie pokazać ani jemu ani jego "wspaniałym rodzicom"

Witaj Kasia&Kubuś! a gdzie dokładnie w warszawie mieszkasz? ja jestem w Łomianek ale pracuje w Warszawie.

Jesli chodzi o tą szkołę rodzenia to zapisałam się tam przede wszystkim ze względu na to że ucza jak opiekowac sie noworodkiem, bo szczerze mówiąc ja nie wiem nawet jak trzymać takie maleństwo no i zaczynam 15 marca, kurs kończy sie 22 kwietnia więc dwa miesiące przed terminem, tak mi doradziła Pani ze szkoły.
Na razie mieszkam na Białołęce a jak się urodzi maluszek to przeniosę się na Grochów:-)
Słuchajcie moje drogie a jak tam jest z pracą pracuje czy jesteście na L4??
ja do puki będę mogła to będę ciągnęła na zwolnieniu pracuje na umowa zlecenia i chcą mnie zwolnić dlatego nie mam zbytniego wyboru...
 
Kasia&Kubuś - witam Was i ja na forum! szczególnie serdecznie bo ja też z Warszawy jestem!

Ola_fasola - bądź silna i tak jak radziły dziewczyny porozmawiaj z szanownym mężem dlaczego tak się zachowuje. trzymam kciuki ...

paula24211 - a ten wypadek z Waszej/Twojej winy czy kogoś? bo moze możesz o zadośćuczynienie wystąpić???

Kochane, lecę szykować się na Sylwestra a Nam wszystkim życzę:
wspaniałego Nowego Roku 2010, żeby nasze maluszki były zdrowe, porody łatwe, żebysmy były dobrymi mamami a tatusiowie pomagali nam jak mogli, no i żeby wszystkie czerwcóweczki dogadały się ze swoimi partnerami i znalazły miłe mieszkanka, domki ;). No i dużo, dużo zdrówka dla Nas, Naszych pociech i rodzinek!!!!!
MIŁEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ !!!
 
Słuchajcie moje drogie a jak tam jest z pracą pracuje czy jesteście na L4??
ja do puki będę mogła to będę ciągnęła na zwolnieniu pracuje na umowa zlecenia i chcą mnie zwolnić dlatego nie mam zbytniego wyboru...

Ja na szczęście mam normalną umowę na czas nieokreślony i mogę pozwolić sobie na to, żeby wypoczywać w domu na L4.

Nie wyobrażam sobie pracować teraz jak ciągle chce mi się spać i ciągle nic mi się nie chce :-D
 
a ja mam do Was pytanko macie cos takiego jak klucie w podbrzuszu?? bo ja caly cas prawie odczówam takie kucie w prawej stronie tak na wysokosci chyba jajnika nie jest to mocne ale odczówalne i dziwne do 18stego daleko i martwie sie czy to normalne
Ja mam tak bardzo często dodatkowo jak podkurczę nogę to mnie boli w prawym boku.Pytałam na początku lekarza to powiedział że to normalne teraz zmieniłam lekarza ale też nic nie mówiła tylko tyle że każda ciąża jest inna a 2-ga ciąża jest cięższa:sorry2:
 
Kasia&Kubuś - witam Was i ja na forum! szczególnie serdecznie bo ja też z Warszawy jestem!

Ola_fasola - bądź silna i tak jak radziły dziewczyny porozmawiaj z szanownym mężem dlaczego tak się zachowuje. trzymam kciuki ...

paula24211 - a ten wypadek z Waszej/Twojej winy czy kogoś? bo moze możesz o zadośćuczynienie wystąpić???

Kochane, lecę szykować się na Sylwestra a Nam wszystkim życzę:
wspaniałego Nowego Roku 2010, żeby nasze maluszki były zdrowe, porody łatwe, żebysmy były dobrymi mamami a tatusiowie pomagali nam jak mogli, no i żeby wszystkie czerwcóweczki dogadały się ze swoimi partnerami i znalazły miłe mieszkanka, domki ;). No i dużo, dużo zdrówka dla Nas, Naszych pociech i rodzinek!!!!!
MIŁEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ !!!
Ja też witam was wszystkie i wszystkim kobietkom oraz ich maluszkom życzę szczęśliwego Nowego roku.Miło że można tu znaleźć tyle osób z Warszawki:tak:
 
Ja na szczęście mam normalną umowę na czas nieokreślony i mogę pozwolić sobie na to, żeby wypoczywać w domu na L4.

Nie wyobrażam sobie pracować teraz jak ciągle chce mi się spać i ciągle nic mi się nie chce :-D
No tak to masz zupełnie inaczej.Ja jak tak mówię lekarzom to mówią że ciąża to nie choroba i ja się z tym zgadzam ale każda kobieta czuje się inaczej ja w południe zazwyczaj padam ze zmęczenia a potem z wieczora nie chce mi się spać tylko bym siedziała i siedziała...Znieczulica panuje wśród lekarzy czy co??:dry::tak:
 
No tak to masz zupełnie inaczej.Ja jak tak mówię lekarzom to mówią że ciąża to nie choroba i ja się z tym zgadzam ale każda kobieta czuje się inaczej ja w południe zazwyczaj padam ze zmęczenia a potem z wieczora nie chce mi się spać tylko bym siedziała i siedziała...Znieczulica panuje wśród lekarzy czy co??:dry::tak:


To chyba zależy od lekarza. Moja sama się spytała czy chce zwolnienie...
Może nie chcą dawać z zazdrości, że oni muszą pracować, a Ty nie ;-)
 
Miło że można tu znaleźć tyle osób z Warszawki:tak:
Witaj! Ja tez jestem z Warszawy a na Białołęce mieszkałam 23 lata :)
Siedze na L4 od początku listopada i bardzo mi z tym dobrze. Lekarz nie robil zadnego problemu :tak:

p.s. Wstawilam swoj brzuch sprzed tygodnia :sorry2: Tylko sie nie przestraszcie bo jest duuuzy, a kiecka bardzo obcisła:tak:
 
reklama
A mnie się w końcu udało usiąść;-) Aż mnie pięty bolą od stania w kuchni przy pichceniu. Ale zrobiłam nawet więcej o jedną sałatkę niż zakładałam. Jeszcze tylko jajeczka ugotuję, bo farsz się już robi. Teraz mój małż doprowadza kuchnię do użyteczności:-)
 
Do góry