reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cieszę się, że wizyty udane. Ja właśnie wróciłam od gina i również jestem zadowolona. Maleństwo ma 4 cm. Serduszko bije - jest starsze o 4 dni. Lekarka wyliczyła 11 tc a maleństwo ma według USG 11tc i 4 dni.
 

Załączniki

  • 11 tydzień.jpg
    11 tydzień.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Hej wszystkim w poniedziałkowy wieczór :-D

Cieszę się że same super wiadomości na forum, szczególnie gratuluje tym które dzisiaj widziały swoje maleństwa :-D, oglądnęłam wszystkie zdjątka usg i muszę przyznać, że już kawał człowieka w was siedzi :-p :tak:. Niech się ładnie rozwijają i dają o sobie znać w postaci motylków, czkawek, kopniaczków :tak:.

Ja mam wizytę 17.12 i już odliczam dni bo nie mogę się doczekać, może uda nam się podejrzeć jaka płeć ;-).
My dzisiaj zabiegani od samego rana, a właściwie bladego świtu bo wstaliśmy o 4 rano.
Mój mąż zmaga się z meblami i żeby nie zapeszać powiem że wygląda to w miarę :-p.
Jako że zamówiliśmy meblościankę w kolorze wenge a 2 szafy i stolik w pokoju mamy olchę miodową to postanowiliśmy je przemalować :-).
Szukaliśmy też dzisiaj dywanu do pokoju bo stary już został wyeksmitowany na śmietnik, ale nic co by nas zainteresowało o odpowiednich wymiarach nie znaleźliśmy.
 
dziewczyny gratuluje udanych wizyt:-):-D! Super wiadomości!
ja dopiero wróciłam z miasta:-) i jakoś mi się spać zachciało, więc chyba zaraz wykąpię Patryczka zrobię co mam zrobić i do łóżeczka, mąż dzisiaj późno wróci, więc pewnie nie doczekam :-)
 
Hej wszystkim w poniedziałkowy wieczór :-D

Cieszę się że same super wiadomości na forum, szczególnie gratuluje tym które dzisiaj widziały swoje maleństwa :-D, oglądnęłam wszystkie zdjątka usg i muszę przyznać, że już kawał człowieka w was siedzi :-p :tak:. Niech się ładnie rozwijają i dają o sobie znać w postaci motylków, czkawek, kopniaczków :tak:.

Ja mam wizytę 17.12 i już odliczam dni bo nie mogę się doczekać, może uda nam się podejrzeć jaka płeć ;-).
My dzisiaj zabiegani od samego rana, a właściwie bladego świtu bo wstaliśmy o 4 rano.
Mój mąż zmaga się z meblami i żeby nie zapeszać powiem że wygląda to w miarę :-p.
Jako że zamówiliśmy meblościankę w kolorze wenge a 2 szafy i stolik w pokoju mamy olchę miodową to postanowiliśmy je przemalować :-).
Szukaliśmy też dzisiaj dywanu do pokoju bo stary już został wyeksmitowany na śmietnik, ale nic co by nas zainteresowało o odpowiednich wymiarach nie znaleźliśmy.

Jesteście niemożliwi naprawdę :tak:
 
Oj wreszcie wróciłam byliśmy odebrać obrączki i dogadać menu nareszcie wszystko załatwione teraz tylko czekac do18.Mój teraz pyta mnie co u nas w lodówce taki bałagan ja mówie co mam poradzić że tam śmierdzi on wogóle nie wie o co chodzi bo jemu nie śmierdzi to mówie przez jakiś czas będzieszty sprzątał lodówke póki ie przestanie mi śmierdzieć:-D
czarna wiedzmia ,krakowianka-super wieści fajnie że wszystko w porządku:-)
 
czesc dziewczyny gratuluje wspaniałych wieści bardzo sie ciesze ze same pozytywne:tak::tak::tak:

kurcze stworzylam tego avatara podałam maila bo na koniec tak mi wyskoczylo i dalej go nie ma:-:)-:)-(
 
krakowianka - Tobie równiez gratuluje wspłaniałych wiadomości:-)

trochę sobie odpoczęłam, i gry tak sobie leżałam, poczułam delikatne ruchy maluszka:-):-):-) jakby chciał powiedzieć: leż mamusiu spokojnie, ja tu jestem:-) ale jestem szczęśliwa:-)
 
reklama
czesc dziewczyny gratuluje wspaniałych wieści bardzo sie ciesze ze same pozytywne:tak::tak::tak:

kurcze stworzylam tego avatara podałam maila bo na koniec tak mi wyskoczylo i dalej go nie ma:-:)-:)-(


ja tak samo,wczesniej stworzylam swego avatara i do tej pory nie przyszedl mi na maila.
Jak widac ja tez juz wrocilam. Jestem wypompowana jaqk po jakims egzaminie. Widzialam swoje cudo. Jest naprawde cudne :) Machalo raczkami i ,jak stwierdzil moj maz, trzymalo sie raczkami za kolanka :) Paluszki widzialam,jakie cudowne. Ma56mm,nie wiem ile wazy,nie slyszalam tez serduszka,ale widzialam,ze bije. I nosek widzialam.Powiedzili,ze wsio ok :happy: Tylko jeszcze troche nerwowki, bo w ciagu 10dni roboczych maja przyjsc wyniki krwi na syndrom downa... mam adzieje,ze dalej bedzie dobrze. aa i termin cofnal sie o 2dni,teraz mam 21.06 i tydzien jak w suwaczku 12tydz i 0dni,a mialo byc12 i 5dni.buziole
 
Do góry