reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ja tak samo,wczesniej stworzylam swego avatara i do tej pory nie przyszedl mi na maila.
Jak widac ja tez juz wrocilam. Jestem wypompowana jaqk po jakims egzaminie. Widzialam swoje cudo. Jest naprawde cudne :) Machalo raczkami i ,jak stwierdzil moj maz, trzymalo sie raczkami za kolanka :) Paluszki widzialam,jakie cudowne. Ma56mm,nie wiem ile wazy,nie slyszalam tez serduszka,ale widzialam,ze bije. I nosek widzialam.Powiedzili,ze wsio ok :happy: Tylko jeszcze troche nerwowki, bo w ciagu 10dni roboczych maja przyjsc wyniki krwi na syndrom downa... mam adzieje,ze dalej bedzie dobrze. aa i termin cofnal sie o 2dni,teraz mam 21.06 i tydzien jak w suwaczku 12tydz i 0dni,a mialo byc12 i 5dni.buziole

gratuluje:-)
 
reklama
AniaCh super wiesci, jak to dobrze zobaczyc ta pulsujaca kropeczke :tak::-D
Ciesze sie ze dzisiejszy dzien przyniosl tyle dobrych newsow, oby jutrzejszy byl rownie owocny :tak: Ja juz zaczynam trzymac kciuki!
 
ja tak samo,wczesniej stworzylam swego avatara i do tej pory nie przyszedl mi na maila.
Jak widac ja tez juz wrocilam. Jestem wypompowana jaqk po jakims egzaminie. Widzialam swoje cudo. Jest naprawde cudne :) Machalo raczkami i ,jak stwierdzil moj maz, trzymalo sie raczkami za kolanka :) Paluszki widzialam,jakie cudowne. Ma56mm,nie wiem ile wazy,nie slyszalam tez serduszka,ale widzialam,ze bije. I nosek widzialam.Powiedzili,ze wsio ok :happy: Tylko jeszcze troche nerwowki, bo w ciagu 10dni roboczych maja przyjsc wyniki krwi na syndrom downa... mam adzieje,ze dalej bedzie dobrze. aa i termin cofnal sie o 2dni,teraz mam 21.06 i tydzien jak w suwaczku 12tydz i 0dni,a mialo byc12 i 5dni.buziole

super ze wszystko ok bardzo sie ciesze:tak::tak::-):-):-)

ja drugi raz stworzylam teraz i poczekam jak nie przysla to dam sobie spokoj:-(
 
ja tak samo,wczesniej stworzylam swego avatara i do tej pory nie przyszedl mi na maila.
Jak widac ja tez juz wrocilam. Jestem wypompowana jaqk po jakims egzaminie. Widzialam swoje cudo. Jest naprawde cudne :) Machalo raczkami i ,jak stwierdzil moj maz, trzymalo sie raczkami za kolanka :) Paluszki widzialam,jakie cudowne. Ma56mm,nie wiem ile wazy,nie slyszalam tez serduszka,ale widzialam,ze bije. I nosek widzialam.Powiedzili,ze wsio ok :happy: Tylko jeszcze troche nerwowki, bo w ciagu 10dni roboczych maja przyjsc wyniki krwi na syndrom downa... mam adzieje,ze dalej bedzie dobrze. aa i termin cofnal sie o 2dni,teraz mam 21.06 i tydzien jak w suwaczku 12tydz i 0dni,a mialo byc12 i 5dni.buziole

Gratulacje. Super wieści:tak:
 
no w koncu sie udało tylko suwaczek mi sie zmienił:-( teraz musze suwaczek zmienic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gratuluje wszystkim dzisiejszym mamusiom, które miały wizytę. ja mam jutro o 15 i co najlepsze jutro moje urodziny, więc mam nadzieję, że zobaczę znowu jak moja dzidzia się rusza. Ostatnio widziałam jak ssie kciuk i mam to nagrane oczywiście na komórkę i codziennie sobie oglądam :-)

 
reklama
Mężuś wrócił, od razu głośniej i weselej w domu :-)

SIABA- jak tylko będziemy się wybierać do Poznania oczywiście będziesz pierwsza, która się o tym dowie, umówimy się na spacerek- Rataje są takie urokliwe :-D
ewelinka307- jak ja CIę rozumiem z tą lodówką :tak:
tuchna- dawaj koniecznie zdjęcie tego labradorka- to takie słodziaki! :-)
anik79- gratuluję pierwszych kopniaczków malucha :-)
AniaCH, krakowianka-cudowne wiadomości , gratuluję Wam
Paula24211- śliczny avatar :-)
askut- to jutro mamy wizytę chyba we trzy- Ty, Siaba i ja- kto jeszcze się zgłasza? Fajny pomysł z tym nagraniem filmiku z usg na komórkę, że też wcześniej na to nie wpadłam.....

Dziś czeka mnie jeszcze prasowanie, ale to chyba przy Szymonie- dziś u niego będzie Mucha :-)
 
Do góry